Sara Chmiel.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
XFiFiXKoMaRX

Re: Sara Chmiel.

Postautor: XFiFiXKoMaRX » 23 kwie 2018, 21:01

Każdy z nas to chyba przechodził. Początek biznesu... To jest chyba najmniej przyjemna część własnego biznesu, kumulacja problemów, które wtedy się tworzą przerastają pewnie nie jednego. Ja miałem dużo problemy ze znalezieniem odpowiedniego banku, na konto firmowe. Z pomocą przyszedł mi ranking z http://firmowybank.pl. Muszę przyznać, że jest świetnie zrobiony, wszystko jest przejrzyste i oczywiste :D
Awatar użytkownika
Poland

Postautor: Poland » 29 lip 2019, 21:02

Marcin 77 pisze:Sara jest niezwykle uroczą dziewczyną i bardzo utalentowaną i uzdolnioną artystką. :) Jest naprawdę wspaniałą wokalistką o pięknym głosie. :D Też uważam, że wybór Sary na stanowisko wokalistki w zespole Łzy był strzałem w dziesiątkę. Adam Konkol kiedyś powiedział, że szukali wokalistki o lepszym głosie od Ani. Moim zdaniem udało im się to w stu procentach. :D To naprawdę fajna rockowa dziewczyna. :) Ma w sobie taki rockowy pazur, na scenie emanuje wielką rockandrollową energią, porusza się z wielką swobodą i luzem, nawiązuje świetny kontakt z publicznością, a przy tym jest bardzo miła i sympatyczna. :D Jej postawa sprawia, że z jeszcze większą chęcią i przyjemnością mam ochotę na słuchanie muzyki zespołu Łzy. :) Miałem wielką przyjemność oglądać ją na żywo podczas koncertu grupy Łzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu, która miała miejsce czternastego stycznia tego roku. :D Byłem pod naprawdę wielkim wrażeniem. :) Poza tym jest skromną osobą, bez gwiazdorskiej postawy, gdzie często po koncertach ma czas dla fanów, na podpisywanie autografów na płytach czy na zrobienie sobie z nimi zdjęć, tak jak cały zespół. Pochwalę się, że po koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało mi się przez chwilę zamienić z Sarą parę słów, między innymi gratulując i dziękując jej za wspaniały koncert i oczywiście uścisnąć jej dłoń, z czego jestem bardzo zadowolony. :D

Zgadzam się z tym stwierdzeniem choć na koncercie "Łez" w te nie byłem. Widziałem jednak teledyski i muszę stwierdzić że Sara to strzał w dziesiątkę dla zespołu, nie dość że jest taka jak opisujesz to jeszcze z łatwością opanowała repertuar zespołu do tego stopnia że niektóre piosenki śpiewa jeszcze lepiej niż Ania Wyszkoni a pozostałe na równi z nią. Fajnie byłoby zobaczyć ją wraz z całym zespołem Łzy w barwach Polski na Eurowizji :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sandra12

Postautor: Sandra12 » 21 paź 2019, 11:26

Ja uwielbiam Sare. Idealnie wpasowała się do zespołu. Ile to już? 8 lat jak Sara dla nas śpiewa. Jak ten czas leci..
...

Wróć do „Łzy”