Impreza z okazji 15-lecia Łez i 10-lecia FFC już za nami ;-)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Impreza z okazji 15-lecia Łez i 10-lecia FFC już za nami ;-)

Postautor: Nemo » 30 paź 2011, 21:23

Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 30 paź 2011, 21:28

Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 31 paź 2011, 1:32

Impreza była przednia. Jestem naprawdę pełen podziwu dla ogromu pracy który w to włożyliście. Miło było usłyszeć też słowa uznania osób zarówno młodszego FFC jak i osób które w fanklubie praktycznie już się nie udzielają chociażby z racji wieku. Np. Qbiak - 87 lat :wink: Niestety wiele osób do nas nie dojechało z różnych powodów (praca w Chinach, choroby psychiczne wynikłe z wczesnego członkostwa w FFC, itp. itd)
Muszę przyznać, że jestem dumny z tak zorganizowanego fanklubu oraz zarządu fanklubu. Co prawda dzisiejszy poranek nie należał do najlżejszych poranków tego roku ale wspomnienia po udanym i sympatycznym spotkaniu przyćmiły bule głowy, żołądka i interesujący, intensywny zapach z ust :) :wink:
Myślę, że tego typu spotkania śmiało można organizować co roku o podobnej porze i będą przybierać na sile. Ewentualnie pomyśleć o bardziej centralnym miejscu w kraju, tak by wszyscy mogli dojechać. Chociaż z drugiej strony jeśli przyjeżdżają osoby ze Szczecina, Warszawy i innych odległych zakątków kraju, a nie docierają ludzie z Rybnika to zaczynam się zastanawiać czy miejsce ma znaczenie :)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 31 paź 2011, 2:23

Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 31 paź 2011, 9:13

Kiedy jakieś 1,5 - 2 lata temu Damian powiedział mi o swoim pomyśle aby zorganizować wielki koncert zespołu tylko dla FFC, nie wierzyłam, że się to uda.
A on konsekwentnie przez ten cały czas robił wszystko aby taki koncert się odbył. No i mu się udało. Wielki szacunek za to, że zrealizował to, co sobie zamierzył, a przy tym uszczęśliwił tyle osób.

Podziękowania dla:

Damiana i Ewy - za tą całą pracę, którą wykonali, za ogrom przygotowań i serca, które w to włożyli. Za masę poświęconego czasu, zmagania ze wszelkimi problemami, a przede wszystkim za to, że Wam się udało.

Zespołu - za to, że z takim sercem zaangażowaliście się w to wydarzenie, że dobrze się bawiliście, a przede wszystkim za tan magiczny i niezapomniany koncert.

Arkowi, Ziuttowi i Tomkowi - za pomoc w tych wszystkich technicznych przygotowaniach, bo bez Was byłoby ciężko.

Uli, Asi, Marty, Ani i Angelinie - za świetną zabawę podczas koncertu i całego spotkania. Specjalne podziękowania dla naszej gwiazdy karaoke za to, że nie dała nam się nudzić i dla Uli, za to, że nie dała nikomu posiedzieć :lol: I jeszcze dla Joli, która też się przednio bawiła :D

FFC - za to, że wspólnie bawiliśmy się na tym magicznym koncercie i przez cały wieczór. Za to, że jesteście i wspieracie zespół i umiecie się wspólnie bawić.

Koncert był naprawdę magiczny i niezapomniany, bo pierwszy raz my także mogliśmy przez cały koncert być na scenie. Zespół był na wyciągnięcie ręki dla każdego. FFC wspaniale się bawiło, skakało, szalało, mimo że koncert był akustyczny. No i weselny wężyk wzdłuż zespołu :lol: Po prostu dzięki za wszystko!

Nie zatrzymuj łez, niech lecą...
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 31 paź 2011, 9:59

Zgodnie z obietnicą, ja również napiszę parę słów. ;)

Na wstępie wielkie podziękowania dla Prezesostwa za kawał dobrej roboty :) Domyślam się, że łatwo nie było, ale świetnie daliście radę ze wszystkim. Mam nadzieję, że ten sukces powtórzy się w niedalekiej przyszłości (w sensie, że trochę wcześniej niż za kolejne 10 lat istnienia FFC :lol: ).
Co do koncertu - najlepszy z najlepszych. Po prostu bajka. :P Mimo mojego podeszłego wieku, wyszalałam się jak nastolatka haha :twisted: :lol: Bolące do dziś nogi przypominają mi o tym niezwykłym wydarzeniu ;)
Dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę. Każdy z Was przyczynił się do nadzwyczajności tego spotkania.
A szczególne podziękowania również dla:
Marty - królowej karaoke i mistrzyni negocjacji :twisted: Dzięki jej argumentom i nieugiętej postawie wobec mojego męża, mój pobyt na imprezie trochę się przedłużył :D :*
Zespołu - za ten czad i nieprzerwane bisy :twisted:
Łukaszo - za w miarę bezpieczne dostarczenie mnie na miejsce imprezy :lol: i całokształt.
Pauli - za zdjęcia, rozmowy i zimnego Lecha :twisted:

Oby do następnego...

No... koniec i bomba, a kto nie był ten trąba!
:twisted:
Ostatnio zmieniony 31 paź 2011, 10:00 przez ally, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 31 paź 2011, 9:59

Ta impreza to był pogrom. Od wielu wielu lat nie bawiłem się tak dobrze.
Ewa, Damian, Marta - bardzo Wam dziękuję za to, że mogłem się wyluzować tak - jak kiedyś kiedy miałem 20lat ;)
Zrobiliście kawał świetnej roboty.
Wydawałoby się, że niewiele pamiętam ale jest jednak inaczej co nie znaczy, że nie brakuje luk w pamięci no ale to tylko świadczy o tym, że było rewelacyjnie!
Obrabiając zdjęcia dziwiłem się, że działo się tyle fajnych rzeczy - gdyby nie ten fotoreportaż - nie wiedziałbym np, że był koncert :twisted:
Dzięki wszystkim, także tym których nie poznałem, dziękuję bardzo Uli, Joli, Asi i Marcie za potańcówę i chłopakom za to, że nie robili "odbijanego" :P
Dziękuję zespołowi za to, że wykazują się nie lada cierpliwością narażając się wciąż na moją obecność :)
(oczywiście wszyscy wiemy, że bezinteresownie tego nie robią :P )
Dziękuję Ojcu Adriana za podwózke - byłoby mi ciężko wrócić pod górkę :)
Absolutnie uważam, że to spotkanie było wyjątkowe i przy odrobinie dobrych chęci mogłoby rozpocząć co roczne imprezowanie pod hasłem Have fun with FFC.
Dzięki!
Awatar użytkownika
Marta-W

Postautor: Marta-W » 31 paź 2011, 13:11

Witam Was kochani!!! Ja również chciałam podziękować za imprezę mojego życia :D Były dla Mnie chwile przezabawne jak i pełne wzruszeń. Janusz zgodzę się z tobą że gdyby nie zdjęcia to pewne momenty mogłyby gdzieś umknąć :wink: Dziękuję również Sarze że nie zabrała Mi mikrofonu i pozwoliła się spełnić :lol: Zespołowi za świetny koncert (ktoś wspominał o wężyku na koncercie, było to świetne). Poprostu wielkie DZIĘKI!!! całemu FFC za Swietną imprezę za to że chciało Wam się mnie słuchać na karaoke :lol: i za to że poprostu jesteście. Buziaczki
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 31 paź 2011, 13:16

Taka dygresja, myślę że warta przemyślenia. Next time - to powinny być dwa dni a nie jeden! W grupie łatwiej sobie przypomnieć więcej szczegółów :twisted:
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 31 paź 2011, 13:23

Ostatnio zmieniony 31 paź 2011, 19:39 przez Ewa_p, łącznie zmieniany 1 raz.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 31 paź 2011, 13:38

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 31 paź 2011, 13:44

gg: 1604953
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 31 paź 2011, 13:46

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 31 paź 2011, 13:57

Ja z 900 też wywaliłam ponad 300. Fatalne światło. Ale impreze była przednia! Dzieki wszystkim za wszystko. Za spotkanie, wspólne foty i wygłupianie. Daliśmy czadu!!
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
JohnnyB
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: JohnnyB » 31 paź 2011, 13:59

Paula...mam nadzieję, że chociaż JEDNO zostało :twisted:

Wróć do „Łzy”