"Jesteś jak ona" - nowy utwór!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 gru 2012, 18:53

EfektMotyla pisze:No i coraz mniej brakuje mi Ani na wokalu 8)

:)

wava pisze:Ja wpadłam w szał ciągłego sluchania i nie moge sie oderwac. Od razu mi sie spodobało a najbardziej tekst mnie urzekl. Taki troche pokręcony nie wiem jak go interpretować ale musze sie z tym wszystkim jeszcze osłuchać:-))

No tekstu do końca nie rozumiem, ale mam swoją interpretację :P

Ewa_p pisze:Przyznam, że po kolejnych iluś tam przesłuchaniach naprawdę wkręcił mi się ten kawałek :)

Im więcej się słucha, tym jest coraz lepszy, szkoda że nie będzie to oficjalny singiel :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 09 gru 2012, 20:32

może wlasnie na ten pokrecony tekst ten utwór nam sie tak podoba?:-)
Awatar użytkownika
__Ewelina__
Członek FFC

Postautor: __Ewelina__ » 10 gru 2012, 13:28

Moim zdaniem oby dwie wersje są GENIALNE , ale bardziej podoba mi się druga ;)
Każda chwila jest ważna, więc dbajmy o to byśmy spędzali swój cenny czas z wyjątkowymi ludźmi...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 12 gru 2012, 18:13

Ale w tekście jest chyba błąd - "czas któregoś z nas kiedyś pokona". "Któregoś" dotyczy mężczyzn, "którąś" dotyczy kobiet, a osób przeciwnej płci "któreś" ;-)

-

-

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 12 gru 2012, 18:21

Też to wychwyciłam, ale jakoś bardzo mnie to nie razi :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 12 gru 2012, 18:22

http://www.ffclzy.pl/component/poll/7-k ... epsza.html
- zapraszam do zagłosowania, jeśli jeszcze ktoś tego nie zrobił :)

-

-

Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 12 gru 2012, 19:06

Ja nie zauważyłam Bo baaaardzo sie zasłuchałam. ale może to celowe? Zaśpiewajcie sobie w myslach. "Któreś "pasuje?
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 12 gru 2012, 20:32

Asiuncia pisze:Mi tam sie bardziej podoba druga wersja :P :P

mi jakoś też. :mrgreen:
pierwsza wersja jest zupełnie ok, ale jakoś podoba druga wersja ma w sobie coś interesującego. ;) i wstęp jest super.
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 14 gru 2012, 13:06

Z facebooka:
Od premiery naszej nowej piosenki "Jesteś jak ona" minął tydzień. W tym czasie przekazaliście nam mnóstwo opinii na temat dwóch jej wersji. Za każdy komentarz serdecznie dziękujemy!

Dziś krótka "stopka redakcyjna":
Wersję pierwszą piosenki
wyprodukowaliśmy sami, a za pomoc w realizacji dziękujemy Danielowi Arendarskiemu. Za kształt wersji drugiej odpowiedzialny jest Marcin Kindla. Autorem tekstu i muzyki jest Adam Konkol.
Jeśli jeszcze ktoś nie miał okazji posłuchać, zapraszamy bardzo!

http://www.youtube.com/watch?v=rqc3K6Tv ... e=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=dJCnADWE ... e=youtu.be

To już wiem, dlaczego wersja pierwsza bardziej mi się podobała :D

-

-

Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 20 gru 2012, 8:41

Świetny kawałek !!!
Robson
Awatar użytkownika
ROBSON@
Członek FFC

Postautor: ROBSON@ » 20 gru 2012, 8:43

__Ewelina__ pisze:Moim zdaniem oby dwie wersje są GENIALNE , ale bardziej podoba mi się druga ;)

Racja Ewelina :D
Robson
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 20 gru 2012, 16:28

Mi obie, trudno wybrac mi ta jedna. na pewno w tej drugiej bardzo podoba mi sie wstęp z tą perkusją. A jestem ciekawa,ktora wersja bardziej podoba się zespołowi?
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 22 gru 2012, 18:48

wydaje mi sie ze to nie jest błąd. Tak jakby było ze pokona jednego z ludzi czyli któregoś z nas. Tak mi sie wydaje.
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 23 gru 2012, 21:15

ostatnio często ją słucham. Bardzo mi się podoba. :)
ale podobnie jak wava, nie za bardzo mogę wybrać tą lepszą wersję dla mnie :)
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 30 gru 2012, 20:56

Nie wiem czy wrzucić to tutaj czy do tematu Ani, ale zostawiam.
Od kiedy Ania odeszła przyznam szczerze że nie życzyłam jej sukcesu, byłam jakoś tak na nią zła, nie wiem. Miałam jakiś żal. W jednej chwili poczułam się jak idiotka, idiotka sierotka. Wiem, że to co napisałam jest niezrozumiałe ale nie wiem jak inaczej siebie określić.

W związku z tym, miałam nadzieję, ze nowa płyta Ani będzie klapą, że nikt się nią nie zainteresuje i po jej pierwszej "solówce" (która i tak mi się nie podobała) wszyscy o niej zapomną. Oczywiście musiało się okazać inaczej. Ania wydała sto singli, sto teledysków, kupa koncertów, Ania na śniadanie, Ania w lodówce, co ubierze Ania, Ania w dupie itd. Nowa płyta, chociaż nie dla mnie, to uważam, że jest świetna. Fantastyczne teksty i ani razu w żadnym utworze nie wyobraziłam sobie żeby mogła coś zaśpiewać lepiej. Na razie z tego co wiem wydała jeden singiel, podejrzewam że będzie ich jeszcze więcej "wysingluje" sobie moze całą płyte, tak jak Pan i Pani.

Ja wiem, że my jesteśmy FFC, że to my Kochamy Łzy i ja zawsze będę stała za chłopakami i Sarą rękami i nogami i będę ich bronić i usprawiedliwiać od tego co zrobili.
A dużo zrobili, syfu. Przykro mi się robi jak czytam na forum, że "jesteś jak ona" to cudowna piosenka, zajebisty tekst, wyrąbany w kosmos aranż.
I chociaż teraz wszyscy po mnie pojadą to ja powiem ostatnie dwa zdania: nie mówcie mi że lepiej robić gówno i chłam i udawać że niepamiętamy o mistrzostwach świata :tancz zaprosili Cię na bal, niebieska sukienka, oczy, opowiem wam jej historie, dla milosci, anastazja, gdy na was patrze, westchnienia i szepty. I duzo duzo wiecej.
I ostatnie, nie mówcie mi że lepiej było nagrać najgorszą płytę jakiej słuchałam tylko po to żeby ją wydać. Bo innego celu nie widziałam w tym, żeby wydać płytę która brzmi jak disco polo, teksty są na poziomie tekstow Mandaryny albo Paulli. I jeszcze jedno, Ania już nie jest ani częścią zespołu ani częścią Nas. Nigdy poza forum nie przyznam że jest dobrą wokalistą i że ma dobre kawałki ale kurde, dlaczego nie możemy chociaż tutaj powiedzieć prawdy? Że obie płyty Ani są piętnaście razy lepsze od Bez Słów Łez? I co? Teraz wszyscy mi napiszecie że jak mi się coś nie podoba to mam spadać, albo że Łzy nagrały tak naprawdę fantastyczną płytę tylko nikt się nią nie zainteresował? Chociaż na jej drugi krązek długo jej fani czekali to uważam ze mają mega powód żeby czuć się dumni. Bo to zajbista płyta. Może melancholijna, spokojna i dla niktórych nudna ale z sensem i nie z durnymi tekstami, ani nawet zabawnymi, po prostu do niczego, do kitu, do żalu... nie wiem jeszcze do czego się ona nadaje.

Zajebiście sie cieszę, ze chłopacy mają tyle siły i determinacji i jak Boga Kocham, będę kupować wszystkie Wasze krążki aż do końca świata bo wiem, że kiedyś przyjdą takie czasy że Łzy to będą Łzy. Będą grali na poziomie Łez, będą mieli teksty na poziomie Łez i jak powiem "Łzy" to nie będę musiała nikomu przypominać o kogo chodzi.

Tyle.
Ja wiem, ze Wy nie potraficie przyjmować krytyki, wiem to, bo do godz 22 będzie pode mną sto komentarzy jaka to ja nie jestem pier*nieta i że Bez Słów to najlepsza płyta wszechczasów a media to są głupie ze nikt o nich nie mówi i Łzy nie są medialni, nie są medialni, tylko wydali "medialną płyte" ale nie po to żeby znowu podbić serca i media i listy tylko po to, żeby wydać ....

Wróć do „Łzy”