"Jesteś jak ona" - nowy utwór!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 31 gru 2012, 0:12

Karusiu, naprawdę często totalnie Cię nie rozumiem. Czy ja dobrze wywnioskowałam, że z zasady nie lubisz Ani, a Łzy tak, mimo że Ania ma dobre piosenki, a Łzy złe? Jeśli tak, to nie ogarniam totalnie...
Co do tych rzekomych zachwytów nad ,,Jesteś jak ona"... Pojawiły się w tym temacie takie wyrażenia jak ,,nie jest to jakiś szczyt moich muzycznych marzeń", ,,piosenka nie jest tym, na co czekam i nie spadłem z krzesła słuchając jej", ,,Piosenka nie rzucila mnie na kolana", tak więc jednak zdania są podzielone. Ale Ty widzisz, co chcesz widzieć...

I ostatnie, nie mówcie mi że lepiej było nagrać najgorszą płytę jakiej słuchałam tylko po to żeby ją wydać.

Nie przypominam sobie takich stwierdzeń na tym forum... przypominam sobie natomiast nie mało gorzkich słów na temat ,,Bez słów", może przejrzyj temat o tej płycie...

No i chyba zapominasz o tym, że każdy ma prawo do własnego zdania, a Twoje nie jest jedynym słusznym...
gg: 1604953
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 31 gru 2012, 10:03

Ewo, nie odzywam się na forum od baaaardzo dawna, żeby uniknąć sytuacji takich jak ta, więc nie rozumiem skąd stwierdzenie że mnie nie rozumiesz od dawna. Kiedy już się odzywam, to tylko dlatego że puszczają mi nerwy i gdy bzdur tutaj nie da się czytać. Ania ma świetne piosenki ale nie zrozumiem tego co się stało i nie mogę jej szanować. Naprawdę inaczej odebrałaś to co napisałam? hmm...
A to że Ania nagrała dobrą płytę to nie znaczy że muszę ją lubić i chodzić na jej koncerty. Powiem Ci szczerze, że my tu na forum do końca trzymaliśmy się w zeznaniach że płyta Ani wieje nudą, że to nic ciekawego, gorsze od Pan i Pani ale płyta Łez to było coś, że Bez Słów zdecydowanie było lepsze od nowej Ani.
Ja widzę tylko to, że po odejściu Ani, wszyscy gorączkowo będą udawali że Łzy pracują na wysokim poziomie, świetnie sobie radzą z karierą i sukces Ani jest niezauważalny i broń Boże o tym mówić.

Dziękuję za uwagę i dziękuje za Wasze ciągłe przypominanie że forum jest od wyrażania własnych myśli, jeśli ja się tutaj boje odzywać na trzeźwo to chyba coś jest nie tak:)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 31 gru 2012, 13:43

Padło tylko jedno stwierdzenie, że ,,Bez słów" było lepsze od nowej płyty Ani. A co, nie można tak uważać?

Ja widzę tylko to, że po odejściu Ani, wszyscy gorączkowo będą udawali że Łzy pracują na wysokim poziomie, świetnie sobie radzą z karierą i sukces Ani jest niezauważalny i broń Boże o tym mówić.

Pierwszej części tego stwierdzenia nie zauważyłam na tym forum. Jeśli chodzi o drugą to rzeczywiście nie mówi się tu jakoś dużo o sukcesie Ani, ale to chyba normalne - nie jest już ona wokalistką Łez, jest tematem pobocznym, nie widzę w tym niczego dziwnego.

A możesz mi powiedzieć, czemu boisz się się odezwać na forum? Forum jak forum - służy do dyskusji, zwłaszcza, że każdy może mieć inne zdanie na dany temat. Jeżeli Ci to nie pasuje to generalnie forum jako forma strony internetowej nie jest dla Ciebie...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 31 gru 2012, 13:47

karusia pisze: jeśli ja się tutaj boje odzywać na trzeźwo to chyba coś jest nie tak:)

hmm... może to problemy natury alkoholowej?? :twisted:

Karusia, niepotrzebnie się tak spinasz ;) Pewnie się rozczarowałaś, że pod Twoim postem nie rozszalała żadna burza? ;) Może jednak źle oceniasz FFC? To nie jest banda fanatyków, którzy będą chwalić wszystko, co się im poda ;) Nikt niczego tu nie udaje... bo i po co? W jakim celu? Może tego nie zauważyłaś, ale nikt tu nikomu nie słodzi i nie zamydla oczu ;)
Szanuję Twoje zdanie, aczkolwiek wydaje mi się, że ten buntowniczy ton jest trochę na wyrost ;)
Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 31 gru 2012, 14:30

Post Karusi trochę dotyczy mnie, bo to ja napisałem, że płyta "Bez słów" jest lepsza niż płyta "Życie jest w porządku", więc muszę się ustosunkować do jej wypowiedzi ;)

Generalnie takie jest moje zdanie i je podtrzymuje - nie wszystko co grają media jest dobre. Ani jest dużo w mediach - spoko, zespołu WEEKEND też jest dużo... Łez mało.

Płyta "Bez słów" świetną nie jest i nikt nie twierdzi, że to przełomowy album - to płyta zrobiona na szybko, żeby pokazać że ŁZY nadal istnieją - nie ma tam wielkich przebojów, ale kilka numerów naprawdę jest świetnych (lepszych niż niektóre z Anią). Poczekajmy na kolejny album ;)

A nowa płyta Ani naprawdę mi się nie podoba i nie jest to związane z tym, czy Ania była wokalistką Łez, czy nie była - to jest nieistotne, ten album według mnie jest po prostu słaby. I nie sądzę, żeby były z niego jeszcze jakieś hity, no może poza jedną piosenką ;)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 31 gru 2012, 14:47

Nemo pisze:płyta "Bez słów" jest lepsza niż płyta "Życie jest w porządku"

Ja także zdecydowanie bardziej wolę najnowszą płytę Łez niż "Życie jest w porządku" Ani.

Nemo pisze:I nie sądzę, żeby były z niego jeszcze jakieś hity, no może poza jedną piosenką ;)

Pewnie myślisz o tym samym, czyli o "W całość ułożysz mnie" :P
Obrazek
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 01 sty 2013, 21:41

Ania ma chociaż jeden hit, Łzy z ostatniej płyty żadnego. Bardzo niesprawiedliwe jest porównanie zespołu Weekend do Ani. Ally-absolutnie tutaj tak jest, gorączkowo podniecacie się Łzami i szajsem jaki robią i żałośnie podkreślacie że Ania jak Weekend jest w tv. Pewnie gdyby Łzy zrobiły coś porządnego i raz na jakiś czas pojawiłyby się w mediach to byłoby "klękajcie narody". Ja się nie spinam, mnie to żenuje i wkurza, że mądrzy jesteście jak cholera, ale nikt nie powie że lepiej było poczekać nawet 10 lat i wydać PŁYTĘ niż zrobić to żeby "wszyscy widzieli". Widzicie zatem, jak to fajnie jest wyrażać swoje zdanie na Waszym forum:) Nie ma sensu się z Wami kłócić, naprawdę:)
Łzy wydały płytę poruszającą, łapiącą za serce, doskonała, rozpływam się. Kocham Was i Łezki!

jest git?

http://muzyka.interia.pl/pop/news/najgo ... 1744214,50
Awatar użytkownika
civca
Członek FFC

Postautor: civca » 02 sty 2013, 0:52

Witam w Nowym Rocku. Nie często wyrażam na jakimkolwiek forum swoje opinie, a jeśli już to czynie to wyłącznie w stanie permanentnej abstynencji alkoholowej.

Od dziecka słucham kapel które trudno było usłyszeć w radio lub zobaczyć w tv. Wiem ze nie wszystko co podane w medialnej papce musi być najlepsze, często jest to produkt masowy nastawiony na generowanie zysków.

Z tego powodu nie ubolewam ze mało jest Łez w tv i na okładkach kolorowych czasopism. Ciesze się ze słucham płyty o której istnieniu nie wie większość osób mijanych na ulicy. Jest to tylko mój wybór, głos mojego serca i wyraz uznania dla twórców tego dzieła.

Z przyjemnością obserwuje również solowa karierę Ani. Bywam na koncertach i kupuje Jej płyty bo Ania jest wspaniałą artystką i niebanalną osobowością. Robi zawrotną karierę, trzymam kciuki za Jej sukces bowiem uważam ze jest częścią mnie i wywodzi się z Łez...

Tak oto słucham niedoskonałych płyt wykonawców z których każde poszło swoja drogą i mam nadzieje ze najlepsze jeszcze przed Nimi. Uczestniczę w ich koncertach i jestem szczęśliwy że na żywo mogę obserwować postępujące przemiany i szukanie właściwego kierunku.

Muzyka łagodzi obyczaje, daje wolność wyboru. Łączy ludzi. Nie dajmy wciągać się w klimaty stadionowe i małe wojny domowe.

PEACE

:wink:
KOCHAM CIĘ, KOCHAM !!!
Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 02 sty 2013, 19:54

Co do nowej płyty Ani. Faktycznie po pierwszych przesłuchaniach w ogole nie leżała mi ta płyta. ale na prawde sie przekonalam.
co do Bez słow- zgodze sie z tym,ze to krazek na szybko. Nie jest przełomowy ale jest klka kawałków,które również uwielbiam.
Piszesz,że Ania ma singla a Łzy z osttaniej płyty żądnego. Były single: "Zatancz ze mną prosze", który było słychac w stacjach radiowych i "bo kazdej nocy" którego ja chyba nie slyszałam nigdzie w mediach radiowych ale wlasnie ten utwór moj tata uwielbia z tej płyty.

Zauważam,że o Ani jest głosno, płyty się sprzedaja. Odnosi sukcesy. Ale mam wrażenie,może subiektywne, że odkad Ania odeszła z zespołu zapadła cisza i zespoł trochę sie pogubił i nie wie co robic by znowu się wybić. Ja mam nadzieje,że za jakiś czas znowu będzie głosno o zepsole i pokaża na co ich stac. Życze im kolejnych pieknych hitów :-)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 02 sty 2013, 21:04

karusia pisze:Ania ma chociaż jeden hit, Łzy z ostatniej płyty żadnego. Bardzo niesprawiedliwe jest porównanie zespołu Weekend do Ani. Ally-absolutnie tutaj tak jest, gorączkowo podniecacie się Łzami i szajsem jaki robią i żałośnie podkreślacie że Ania jak Weekend jest w tv. Pewnie gdyby Łzy zrobiły coś porządnego i raz na jakiś czas pojawiłyby się w mediach to byłoby "klękajcie narody". Ja się nie spinam, mnie to żenuje i wkurza, że mądrzy jesteście jak cholera, ale nikt nie powie że lepiej było poczekać nawet 10 lat i wydać PŁYTĘ niż zrobić to żeby "wszyscy widzieli". Widzicie zatem, jak to fajnie jest wyrażać swoje zdanie na Waszym forum:) Nie ma sensu się z Wami kłócić, naprawdę:)
Łzy wydały płytę poruszającą, łapiącą za serce, doskonała, rozpływam się. Kocham Was i Łezki!

jest git?

Po pierwsze - nikt tu się gorączkowo nie podnieca... przynajmniej nie zauważyłam niepokojących objawów fanatyzmu :P naprawdę nie zauważyłaś żadnego słowa krytyki? To przejrzyj dokładnie forum, znajdziesz tego trochę ;) A to, że komuś się po prostu podoba obecna twórczość Łez to chyba nic złego??? Każdy ma prawo słuchać tego, co mu się podoba, prawda? Dla mnie Łzy to przede wszystkim fajna przygoda, która rozpoczęła się ponad 10 lat temu i chyba już zawsze będę podchodzić do tego sentymentalnie... nawet, jeśli ich płyty nie będą muzycznymi wyżynami, to lubię ich jako ludzi, lubię czasem pojechać na koncert i na chwilę oderwać się od rzeczywistości :) obecnie jestem na takim etapie życia, że muzyka nie jest dla mnie tak istotnym elementem jak jeszcze kilka lat temu. Jest po prostu miłym dodatkiem :P dlatego też nie spinam się, że Łzy nie wydały krążka z samymi hitami. Ale są na nim kawałki, do których chętnie wracam... są też i takie, które omijam. I tyle :)
Po drugie - co Ty masz z tym porównywaniem Łez do Anki?? :P Ja już w ogóle o niej zapomniałam :P ona poszła swoją drogą i dla mnie jest odrębną jednostką, która mnie zupełnie nie interesuje. Nawet nie mam co porównywać, bo po prostu nie słuchałam jej nowej płyty :) Zwyczajnie nie mam na to czasu ani ochoty. Więc nie generalizuj :P
Po trzecie - nikt się z Tobą nie kłóci, więc wyluzuj :) I ta ironia na końcu również jest zbędna :) nikt Ci nie każe "podniecać się" Łzami ;)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 21:08 przez ally, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 02 sty 2013, 21:08

Ally mądrze pisze :)
Awatar użytkownika
LovinQ
Członek FFC

Postautor: LovinQ » 03 sty 2013, 0:08

Pozwolę wyrazic swoje zdanie. Teksty Adama są ostatnio tak oklepane ze az sie chce plakac (sorry Adam). Jak słucham kolejnej wokalistki ktora promuje, nawet o tym nie wiedzac, od razu rozpoznaje jego teksty. Nie wiem czy to wypalenie, czy brak bodzców ale teksty są po prostu denne. Co do muzyki... nie rozumiem dlaczego Łzy tak "spłycaja" piosenki. Ania wydaje płyte tak jak uwaza i dąży do tego. A Łzy... nawet "Jestes jak ona" w drugiej wersji jest tak splycona ze ręce opadaja. Zero brzmienia gitar. Niby to zespol pop-rockowy a rocka to tam jak na lekarstwo. Kiedyś Łzy potrafiły wydać płytę za własne, prywatne pieniądze byle tylko była taka, jaką chcieli aby byla. Dzisiaj wydają płytę "na szybko" żeby nie zniknąć. Ostatnio w pracy rozmawialam z pewną dziewczyną, która na słowo "Łzy" powiedziała : " O tak, to klasyka, czegos takiego juz nigdy nie bedzie." Słuchałyśmy WZZS parę dni i faktycznie (nawet pomijajac głos Ani) płyta była jedyna w swoim rodzaju. Mądre teksty, dobra muzyka.

Nowa płyta Ani nie przypadła mi do gustu, oprócz jednej piosenki. I rozczaruję niektórych, nie jest to "w całość ułożysz mnie", ale Bez Słów jest od niej rzeczywiscie gorsza. I mimo wczesniejszej krytyki kibicuję zarówno jednej jak i drugiej stronie.
Osobiscie nie uwazam ze ktos mnie tu zlinczuje za swoje zdanie, bo wielokrotnie je wyrazalam i zawsze trwala na ten temat dyskusja, a nie nawałnica obelg i tylko dlatego lubie tu wracac i czasem dołożyc swoje 5 groszy. :)
"Tak wiem, że wierny jesteś mi jak pies
I nałogów w twoim życiu żadnych nie ma
Aureola świeci ponad twoją głową
Na pierwszy rzut oka dla wszystkich ideał..."
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 sty 2013, 11:04

EfektMotyla pisze:
Nemo pisze:I nie sądzę, żeby były z niego jeszcze jakieś hity, no może poza jedną piosenką ;)

Pewnie myślisz o tym samym, czyli o "W całość ułożysz mnie" :P

Tak.
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Arek-LZY
Zespół Łzy

Postautor: Arek-LZY » 06 sty 2013, 0:20

mam nadzieję, że ten rok będzie bogaty w ciekawe piosenki. także te z udziałem zespołu Łzy :-)
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 06 sty 2013, 11:27

Też mam taką nadzieję :)
Obrazek

Wróć do „Łzy”