SuperPremiery 2013

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
adir
Członek FFC

SuperPremiery 2013

Postautor: adir » 15 maja 2013, 23:37

hej hej
Wszyscy dobrze wiemy, że "Na nic nie czekam" nie dostało się do koncertu SuperPremier 2013 na tegorocznym festiwalu w Opolu. Po premierze singla jest dużo negatywnych opinii. Z drugiej strony jednak dobrze wiemy, że zespół dużo lepiej wypada na żywo. Może mogli byśmy pomóc zespołowi, by mogli jednak wziąć udział w koncercie i zaprezentować się przed szerszą publicznością. Dlatego wpadłem na pomysł, że każdy z nas może napisać do organizatorów z prośbą o przyznanie dzikiej karty (TVP zastrzegło w regulaminie, że ma prawo do zaproszenia dodatkowo wybranych przez siebie artystów).
Jeżeli komuś się nie chce to może skopiować tylko:

"Witam,
po zapoznaniu się z regulaminem umieszczonym na Państwa stronie (dot zaproszenia do konkursu „SuperPremiery 2013”, do trzech wykonawców wraz z utworami według własnego uznania), chciał bym zasugerować przyznanie tzw dzikiej karty dla utworu "Na nic nie czekam" zespół Łzy. Proszę dać szansę zespołowi zaprezentować na żywo swój premierowy utwór.

Fan zespołu Łzy"

w tytule "Łzy "Na Nic nie Czekam" " - to ważne, żeby mieli dużo wiadomości o tym samym tytule

Na stronie: http://www.festiwalopole.com/contact

A jak komuś się chce pisać swoją treść to też w porządku.
Co wy na to?
After all is said and done,
One and one still is one.
When we cry, when we laugh,
I am half, you are half.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 16 maja 2013, 0:50

Wysłałam.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
mloda
Członek FFC

Postautor: mloda » 16 maja 2013, 15:25

Ja też wysłałam ale wątpię czy to pomoże....

Wróć do „Łzy”