"Kiedy nie ma w nas miłości" - singiel i teledysk

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 15 wrz 2013, 12:55

Po kilkukrotnym przesłuchaniu stwierdzam że mi się ten kawałek podoba.Sara świetnie sobie poradziła jako kompozytorka :D Bardzo fajna melodyjna i szczera ballada.....Co do sporów że utwór bardziej popowy niż rockowy ale chyba nie każda ballada musi być robiona na ostrzejsza nutę ta jest lekka i przyjemna w sam raz na jesienne wieczory.Co do drugiej kwestii to zgodzę się z Dagmarą za mało chłopaków z zespołu w tym teledysku,model w sumie nie potrzebny do opowiedzenia tej historii zamiast modela mogli wziąć po prostu któregoś z chłopaków.Reasumując piosenka jak i teledysk bardzo mi się podobają zdecydowanie lepsze od poprzedniego.Trzymam kciuki że tym razem uda się przebić tym numerem.Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 15 wrz 2013, 14:52

Piosenka ok, ale bez rewelacji. Lepsze od ,,Na nic nie czekam", ale gorsze od ,,Jesteś jak ona".
Co do teledysku to zgadzam się z Dagmarą.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 wrz 2013, 15:04

pekin21 pisze: zamiast modela mogli wziąć po prostu któregoś z chłopaków.

Albo żeby klip był sumą kilku historii - po jednej dla każdego członka zespołu 8) Jest masa pomysłów na fajny klip.
Ale już mniejsza o niego, tu głównie chodzi o samą piosenkę, która moim zdaniem, przy dobrej promocji, mogłaby odnieść sukces na miarę "Oczu".
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 15 wrz 2013, 15:45

Daga, może Ty się minęłaś z powołaniem?? Może powinnaś być reżyserem?? :D
Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 15 wrz 2013, 16:21

"tu głównie chodzi o samą piosenkę, która moim zdaniem, przy dobrej promocji, mogłaby odnieść sukces na miarę "Oczu".
Podpisuję się pod tym stwierdzeniem Dagmary piosenka ma duży potencjał i przy odrobinie szczęścia i bardzo dobrej promocji może stać się czymś więcej niż tylko zwykłą Balladą!!!!
Awatar użytkownika
Izbi
Kontaktowanie:

Postautor: Izbi » 15 wrz 2013, 16:37

Piosenka nie jest zła, ale nie takie Łzy lubię. To już nawet nie jest pop-rock tylko czysty pop. Plusem jest chociaż to, że głos Sary brzmi naturalnie, normalnie. Nie jest na siłę przerobiony/przytłumiony. Przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie. Single rządzą się własnymi prawami, więc liczę na to, że cały album będzie zupełnie inny. Utwór jednak trochę wpada w ucho, może będzie z tego jakiś przebój.

Ja w każdym razie dalej czekam na ten "powrót do korzeni" :twisted:

A teledysk jak teledysk. Poprawny i tyle.
Deceiver of hearts
Deceiver of fools
He rules again
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 wrz 2013, 16:46

ally pisze:Daga, może Ty się minęłaś z powołaniem?? Może powinnaś być reżyserem?? :D

Kochana, gdybym miala robic to wszystko, na czym sie znam, to by mi zycia nie starczylo :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 15 wrz 2013, 17:28

Dagmara pisze:Ale już mniejsza o niego, tu głównie chodzi o samą piosenkę, która moim zdaniem, przy dobrej promocji, mogłaby odnieść sukces na miarę "Oczu".

Czy na miarę "Oczu" tego nie wiem, ale zgodzę się z tym, że przy dobrej promocji piosenka może odnieść duży sukces :)
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 15 wrz 2013, 19:32

No piosenka naprawdę dobra ;)
Ma potencjał i przy dobrej promocji może w końcu uda się osiągnąć sukces.
Muzycznie przypomina mi to trochę Sylwię Grzeszczak. Nie są to takie ŁZY na jakie czekam, ale jak na płycie będzie jedna, dwie takie piosenki to spoko. Mam jednak nadzieję, że tym razem obietnice zostaną dotrzymane i nowy album będzie powrotem do korzeni (czyli dla mnie ostrzejszych korzeni).
Na koncercie wczoraj tego nie grali jeszcze, ale Sara mówiła ze sceny że od przyszłego sezonu będą to grać - pewnie na koncercie będzie ostrzej.
Szkoda, że w ostatnim refrenie gitary nie są trochę głośniejsze ;)

Co do teledysku, to również średnio "kręci" mnie ten model ;) No i rzeczywiście chłopaków mało - ale lepsze to niż jakby mieli wynosić pudła i pakować je do samochodu :P
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 15 wrz 2013, 19:45

Bardzo lekko słucha się tego utworu.
Lekko i przyjemnie; wpada w ucho i niechce się ulotnić.
Muzyka, wokal, tekst - wszystko jest tu naturalne i szczere - bez naciągania.
Niby podobny do kilku ostatnich kawałków, ale jednak jest tu 'coś', czego w ostatnich singlach brakowało. Można wielokrotnie słuchać piosenki i chce się więcej - jest bardzo 'radiowa' - w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
I choć wolę Łzy bardziej rockowe, to czuję że ten utwór ma duże szanse zaistnieć w rozgłośniach.
Czy powtórzy sukces 'Oczu.."? Byłoby pięknie, ale dziś już chyba zaden kawałek nie ma szans wisieć na listach przez pół roku ;)
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 15 wrz 2013, 20:05

Można wielokrotnie słuchać piosenki i chce się więcej - jest bardzo 'radiowa' - w pozytywnym znaczeniu tego słowa.
Dokładnie nawet przy wielokrotnym słuchaniu utwór się nie nudzi a wręcz bardziej się w niego wkręca i z wielka ochotą się do niego wraca.Utwór bardzo radiowy co jest dużym plusem.Będzie pięknie bo wierzę że jeśli promocja będzie dobra to i utwór będzie hitem.To nie tylko moje zdanie ale i moich znajomych ,którzy mieli okazje słyszeć u mnie ten utwór.

Co do teledysku, to również średnio "kręci" mnie ten model Wink No i rzeczywiście chłopaków mało - ale lepsze to niż jakby mieli wynosić pudła i pakować je do samochodu Razz
.......Faktycznie lepsze to niż nic.......
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 15 wrz 2013, 21:01

http://hostuje.net/file.php?id=941ea646 ... 1ce01c3509

Mp3 do pobrania jakby ktoś chciał :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 15 wrz 2013, 21:21

Się uparliście z tym modelem ;) On miał po prostu dobrze odegrać swoja rolę, a nie Was "kręcić" i według mnie się sprawdził :) Miało być romantycznie i jest ;)

EfektMotyla - dzięki za mp3 ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
pekin21

Postautor: pekin21 » 15 wrz 2013, 21:29

On miał po prostu dobrze odegrać swoja rolę, a nie Was "kręcić" i według mnie się sprawdził Smile Miało być romantycznie i jest Wink

Jest aż za bardzo romantycznie rodem jak z jakiejś telenoweli:)Chociaż Sara lepiej od modela odegrała swoją rolę:)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 16 wrz 2013, 8:58

Telenowele są o wiele gorsze, wiem co mówię :twisted:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.

Wróć do „Łzy”