Wielki zlot FFC '2015

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Wielki zlot FFC '2015

Postautor: Nemo » 14 kwie 2015, 20:21

https://www.facebook.com/events/877754498988855/

Witajcie! Narodził się pomysł organizacji dwudniowego zlotu starych i obecnych członków fanklubu zespołu ŁZY. Spotkanie połączone z ogniskiem i weekendowym biwakowaniem odbędzie się 10 i 11 lipca, przy okazji koncertów w malowniczych i bogatych w jeziora miejscowościach Dobiegniew oraz Tuczno. Miejscowości te oddalone są od siebie zaledwie o 40 km, co w połączeniu ze środkiem lata czyni je niewątpliwie najlepszą miejscówką i porą do organizacji takiej imprezy. Głównymi organizatorami wydarzenia będą znani Wam mniej lub bardziej Ewa Sawicka i Damian Schwedt, którzy liczą na pomoc i współpracę z Waszej strony. Niedługo ustalimy konkretne miejsce imprezy a z czasem ogarniemy potencjalne miejsca noclegowe, dla chętnych również miejsce gdzie będzie można rozłożyć namioty. To wszystko oczywiście wymaga sporego nakładu pracy organizacyjnej, wszelkie sugestie wobec tego będą mile widziane :) Jako że pomysł narodził się podczas rozmowy z paroma osobami ze starej ekipy, liczymy na to że frekwencja przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania :) Ponieważ niektóre osoby mogły umknąć mojej uwadze, niektórych nie mam w znajomych, niektórych po prostu nie pamiętam, ZAPRASZAJCIE PROSZĘ WAS WSZYSTKIE OSOBY ZE STAREGO I OBECNEGO FFC. Tak żeby nikogo nie pominąć :)

Może nie wszyscy śledzą facebooka, więc wrzucam tutaj :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Łzy”