"Jesteś powietrzem" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 14 maja 2015, 17:07

Fankom Kwiatkowskiego, Szaszan czy Juli powinno się podobać.
Teledysk słodki - ludzie zakochani, jeżdżą na wrotkach, Eska tv pewnie go "puści" albo nawet Polo jak to stwierdziła Ewa...

Mam wrażenie, że aranżacja i brzmienie całego utworu miały "odmłodzić" zespół, jeśli wiecie o co mi chodzi... Całość brzmi kiczowato.
Za miesiąc mam nadzieję, że posłucham utworu na żywo i wtedy pewnie spodoba mi się o wiele bardziej :)

Daliby sobie spokój z tym "eksperymentowaniem" z producentami...
Obrazek
Awatar użytkownika
Izbi
Kontaktowanie:

Postautor: Izbi » 14 maja 2015, 18:27

Strasznie słabe to i młodzieżowe do granic możliwości. Piosenka jest taka, nie wiem dokładnie jak to ująć, taka "płaska" i bez polotu.
Mam wrażenie jakby ktoś przerobił Kiedy nie ma w nas miłości, potem dodał trochę Na nic nie czekam i wyszło takie cuś.
Sorry, ja tego nie kupuję :roll:
Deceiver of hearts
Deceiver of fools
He rules again
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 14 maja 2015, 23:02

Dla mnie porażka...
Sylwia
Awatar użytkownika
karusia
Członek FFC

Postautor: karusia » 15 maja 2015, 1:36

Piosenka o niczym, teledysk w którym wytatuowany pedzio w rurkach i z kolczykiem w uchu jeździ na rolkach czy na czym tam... Nie da się tego obejrzeć ani posłuchać do końca. No i ta "koncertowa" scena z chłopakami i wiarą biegająca dookoła jak upośledzone dzieci... Co to ma oznaczać? Że niby młodość tak? Szaleństwo? Biegajmy dookoła jakiegoś zespołu którzy wyglądają jakby grali w 'jaka to melodia'! Super.
Żal mi chłopaków, Panowie 35+ na pewno mają lepsze pomysły niż pewna Pani która próbuje zmienić polski rynek muzyczny wprowadzając cos pt "Pati"...
Chłopaki?! Jesteście tutaj? Czytacie to? No na Boga, jesteście tak zajęci robieniem takich szopek? Wytlumaczcie to nam jakoś...
Panie, trace wiarę...
:)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 15 maja 2015, 8:43

Jezu, ale jesteście krytyczni :P

Ja na to patrzę zupełnie inaczej. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają. Może właśnie zespół interesuje teraz taka droga? Może to jest potrzebny i celowy "zabieg" do tego by zauważyły ich tysiące osób, które wcześniej nie zwracało na nich uwagi? Może chcą w ten sposób ponownie zasłynąć na polskim rynku, skoro ostatnia płyta przeszła niezauważona?
Może już właśnie nadszedł czas by nieść ludziom radość i szczęście, a nie tylko smutek, rozpacz i łzy....
Ja liczę się z tym, że odkąd Sara dołączyła do zespołu powstają zmiany, niekoniecznie wszystkim przypadną do gustu, ale próbować trzeba.

Jeśli chodzi o teledysk, to nie ukrywajmy - teraz 3/4 wykonawców tworzy takie klipy. Mi zdecydowanie podoba się najbardziej druga część teledysku kiedy widać cały zespół. Skoro "Jesteś powietrzem" to słowa wypowiadane nie tylko do drugiej połówki, to mogli przedstawić relację między grupą przyjaciół, może matką i jej dzieckiem, a nie tylko miłość - bo ewidentnie się z tym kojarzy teledysk.

Co do samej piosenki, to ma szansę na pewno na stacje radiowe, TV. I być może może to być hit wakacyjny na miarę innych piosenek, które wciąż słyszymy w radiu. Mi bardziej przypadł do gustu refren i te "oło o" Sary ;) I zdecydowanie wolę tę piosenkę niż "Na nic nie czekam".
I fakt, może po wysłuchaniu nie powiedziałabym od razu, że są to Łzy, ale my wciąż jesteśmy przyzwyczajeni do mrocznych, smutnych Łez, może właśnie nadszedł czas by zaakceptować to, że tworzą coś nowego, innego, różniącego się od tego co było wcześniej.

Nie nastawiajcie się jeszcze negatywnie - jedna piosenka nie świadczy od razu o zapowiadanej płycie na 20 lecie - może to właśnie będzie jedna z nielicznych piosenek "radosnych". Wersja koncertowa na pewno wypadnie zupełnie inaczej.

Z FB Łez widać, że ludziom podoba się piosenka :)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 15 maja 2015, 18:37

A tak optymistycznie byłem nastawiony po wersji koncertowej...

Kiedyś było krzywdzące rockopolo, a dziś jest obiektywne popopolo...
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 maja 2015, 17:30

Wersja koncertowa zdecydowanie lepsza.

Gitary są tak wyciszone, że praktycznie ich nie słychać. Poprzednia płyta była skierowana do wiernych fanów, to teraz czas na pozyskanie młodszej widowni. Zobaczymy czy się uda :)

Ogólnie piosenka nie jest zła, ale jednak wolę Łzy w klimatach ze "Zbiegu okoliczności". Trzymam mimo wszystko kciuki za sukces tego singla :)
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
paulina00

Re: "Jesteś powietrzem" - nowy singiel

Postautor: paulina00 » 05 mar 2018, 13:48

no troche jak powietrze....dawne utwory zespolu były super
Awatar użytkownika
mamnaimieagnieszka

Re:

Postautor: mamnaimieagnieszka » 31 paź 2018, 12:02

mloda pisze:Zdecydowanie wybieram wersję koncertową i to jej będę słuchać. Gdybym to usłyszała w radiu nie uwierzyłabym, że to są Łzy, raczej że to jakaś młoda dziewczyna, która dopiero zaczyna. Może jak się z tym osłucham będzie lepiej ale póki co mogę tylko powiedzieć, że już dawno Łzy mnie tak nie rozczarowały . Oby kolejna płyta nie była w tym stylu. Sorry. :(

mam takie same odczucia, nie podoba mi sie ten singiel. Jestem bardzo zawiedziona :cry: :cry: :cry:
Najlepsze serum na zmarszczki? Poznaj Richevon https://www.familie.pl/Blogi-7-0/b0p20018,Jaki-krem-na-zmarszczki.html

Wróć do „Łzy”