Kontakt z zespołem

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 16 lut 2005, 0:42

No muszę was zmartwić. Jeśli chodzi o email to od Rafała jest nieaktualny, od Arka z tego co wiem chyba też. Pozostaje wam tylko mój :wink: no i zespołu Łzy który odbiera Karina. Z listami jest różnie, dochodzą do Kariny a potem jeszcze długa droga aż dotrą do nas, ale zawsze docierają (mam nadzieję).
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 lut 2005, 3:13

Adi - to może warto by było ustalić jakiś kontakt z zespołem racjonalny?? No chyba że nie chcecie. A mail Arka chyba aktualny z tego co wiem.
Albo coś ustalcie albo Napiszcie że macie nas gdzieś. Taki problem zrobić czat z zespołem?? Przybyło nowych osób, FFC daje czadu na maksa. Może się zainteresujecie?? Zadałem pytanie tydzień temu - odpowiedział tylko Adam.
Mamy tylko Ciebie - ale Ty unikasz odpowiedzi i Pojawiasz się tu raz na miesiąc. A to nie ma sensu. Albo olejcie FFC albo zacznijcie je szanować, tak jak FFC szanuje Was. Dziękuję za uwagę.
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 16 lut 2005, 11:47

Marek... może nie tak ostro zaraz...

Jak widać nami zajmuje sie przede wszystkim Adi, więc widocznie reszta zespołu nie ma za bardzo jak... Jednak jakis mały czacik by było miło zobaczyć :D

A jak ktos chce do Adama napisac to zawsze można z jego bloga skorzystać;)
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 lut 2005, 12:33

Faktycznie - trochę za ostro się wyraziłem. Ale Adi naprawdę jest jedyną osobą, która ma wpływ np. na wygląd i sprawy techniczne związane z forum, jedyną która jest kontaktem między nami a zespołem. Czasami proszę go o pewne sprawy z tym związane (np. o przyznanie komuś uprawnień administratora na czacie, bo ostatnio godzinę wyjaśniałem jednej osobie na gg, że jak nie lubi Łez to jeszcze nie powód żeby nas bluzgać na czacie). Nie uzyskuję żadnych odpowiedzi. Tydzień temu poruszyłem z nim sprawę niepublikowanych piosenek Łez, dalej nie znam stanowiska zespołu. Ja rozumiem że reszta po prostu tu nie pisze, ale przynajmniej niech zajmą stanowisko w pewnych sprawach i nas powiadomią.
Jeśli chodzi o czat z zespołem, a przynajmniej z Adim lub Arkiem, to byłoby fajnie, żeby się odbył, ale w porze przystępnej dla użytkowników. Adi często do nas zagląda ale przeważnie najwcześniej o 22-iej. Myślę że osoby które są tu od niedawna też chciałyby się przywitać i zamienić 2 słowa.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 lut 2005, 13:56

mar-r pisze: FFC daje czadu na maksa.

Yyy chyba o czyms nie wiem :roll:
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 16 lut 2005, 14:28

No dajemy czadu!!!! :D mar-r ma rację. Połączyła nas miłość do zespołu a teraz zaczynają także inne rzeczy. Poznajemy się coraz lepiej, zwierzamy się sobie i możemy coraz bardziej na siebie liczyć! Jeśli tylko tak będzie dalej to na koncertach naszego ukochanego zespołu będzie najlepsza i nikt nas nie pobije!!!!!!!! Tak trzymać FFC!! :!:
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 lut 2005, 14:48

Michiru pisze: Połączyła nas miłość do zespołu a teraz zaczynają także inne rzeczy. Poznajemy się coraz lepiej, zwierzamy się sobie i możemy coraz bardziej na siebie liczyć!

To tak zawsze bylo.

A co do kontaktow z zespolem to nie powinny byc az tak otwarte jak kiedys, bo kazdy wie do czego to doprowadzilo :wink: Za duzo pozniej sie oczekuje od zespolu...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 lut 2005, 15:01

Ale ja tylko mówię o podstawowych sprawach, nie o imprezach po koncercie. Chciałbym admina na czacie. Zresztą ostatnio jakiś palant poprzyznawał wszystkim uprawnienia Admina (nawet Arkowi :P) więc chyba nie jest to aż tak trudne, chciałbym decyzji zespołu co do rozpowszechniania Przysłowia i innych perełek. Chciałbym, żeby Adi poznał nowych fanów, co ostatnio zresztą częściowo się udało i było bardzo miło.
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 16 lut 2005, 17:01

Chciałbym, żeby Adi poznał nowych fanów, co ostatnio zresztą częściowo się udało i było bardzo miło.[/quote]

No wiesz nowych chyba forumowiczów bo ja to jestem fanką zespołu juz od jakich dobrych 5 lat, ale nie mialam okazji wstapic na forum bo to nie mialam kompa, a neta mi niedawno założyli,ale Adiego poznałam i jest bardzo fajna osobką.A co do dawania czdtu przez Ffc to sie z tym zgadzam bo ostatnio mialam okazje to zobaczysz po raz pierwszy na wlasne oczy-niestety jeszcze nie jestem zupelnie z wszystkim zapoznana na czacie,ale mam nadzieje ze bedzie dobrze i mnie ludzie polubia 8)
Awatar użytkownika
karol554

Re: Kontakt z zespołem

Postautor: karol554 » 20 sty 2019, 10:04

Ten wątek na pewno jest bardzo ciekawy.Moim zdaniem na pewno ten wątek zainteresuje bardzo dużo osób tak naprawdę.

Wróć do „Łzy”