Zespół Łzy - badziewie, czy piosenki głębokie i poruszające?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 16 maja 2004, 14:41

Ja czuję podobnie...Choć muzyki Łez nie słucham już tak namiętnie jak wcześniej...to jednak uwielbiam włączyć sobie WZZS...położyć się na łóżku..zamknąć oczy i wsłuchiwać się w każdą piosenkę....Wpadam wtedy w taki dziwny stan, który cięzko opisać... Po prostu kocham to...I żadna muzyka tak na mnie chyba nie działa...Jak muzyka Łez....I wcale nie mówisz skomplikowanie ;) tzn Ja Cię doskonale rozumiem....

Pozdrawiam ;)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Madzior

Postautor: Madzior » 18 maja 2004, 17:40

gdy sobie ich slucham to tak jakby mnie na swiecie nie bylo, jestem nieobecna, albo jakby to lepiej ujac...wpadam w trans:)

i latam po pokoju z dezodorantem lub szczotka no i wiadomo:).....
Lenka
Awatar użytkownika
*Łezka**
Kontaktowanie:

Postautor: *Łezka** » 08 lip 2004, 14:24

Tak czytając inne posty to wydaje mi sie ze niektorz przesadzaja troche. Poprostu Wd5 zadał zle pytanko i tyle. Ja mysle że najbardziej artystyczna dusze to ma chyba Adaś. Odrazuwpadł mi na mysl kiedy przecztalam tamat :): A wysie ludzie tak nie czapiajcie :twisted: :D:D
Awatar użytkownika
ARTURO2000

Postautor: ARTURO2000 » 09 wrz 2004, 10:14

moiim zdaniem piosenki LEZ sprawiaja ze ludzie , ktorzy ich sluchaja , staja sie bardziej wrazliwi, lepiej rozumieja samego siebie i innych :D
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 04 mar 2005, 16:24

Nie wiedziałam gdzie to przenieść, więc daję tutaj.

Luk pisze:Czy muzykaŁez nie działa na was dołująco???????????????

Jakub_fan1 pisze:Kiedyś jak jeszcez lubiłem inne zespoły niż Łzy to troche mnie to denerwowało że nie puszczno fajnej muzy a teraz zupełnie jest co innego

...Julia... pisze:Czy dołująco? To za dużo powiedziane, ale kiedy mam doła to włączam spokojne, smutne piosenki np: Łabędź, wypłakuję się i jest mi lepiej. Chociaż ostatnio w takich momentach pomaga mi Leszek Możdżer. Łzy same uciekają z oczu... Tak jak wczoraj, gdzie ta płyta się wcześniej podziewała?!

śmiech_przez_łzy pisze:Na mnie nie działają dołująco. Wręcz przeciwnie: piosenki Łez są dla mnie nie raz lekarstwem na smutki

__daria__a pisze:ja mam dokładnie tak samo jak przedmówczyni
muzyka Łez mnie uspokaja,wycisza i powoduje, że jakoś tak inaczej patrze na problemy. na dodatek ich utwory działają na moją koncentrację.to taka mała schiza,że przed wyścigami zawsze słucham Łez.

Luk pisze:macien sporo raccji czasem dołuje ale jak trzeba to pobudzi
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 25 mar 2005, 14:01

Łezki to zdecydowanie piosenki "głębokie i poruszające", bo "badziewie" nie miało by takiego wpływu na ludzi.. Nie umiało by wpędzić w depresję i wywołać uśmiechu. Ktoś kiedyś powiedział (i nawet Ania to potwierdziła), że Łzy piszą prosto. Ja się z tym nie zgodzę bo połowa moich znajomych nie rozumie przynajmniej kilku ich utworów, więc takie proste być nie mogą. Ale ok nawet zakładając, że sa proste to dla mnie jest różnica między "proste", a "prostackie" i Łzy zdecydowanie tym drugim nie są.
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 25 mar 2005, 14:17

Zgadzam sie z Nati,jesli łzy to by bylo"Badziewie",to niebylo by tak wielu fanow.Jak dla mnie i pewnie nietylko dla mnie łzy maja naprawde piosenki,ktore w jakis sposob trafiaja w głab czlowieka,ja np.przez wsluchanie sie w piosenki takie jak"Łabedz","OWJH", czy inne jeszcze,zmienilam obraz swiata,juz niepatrze na ten swiat i niemowie jaki on cudowny wspanialy itp,tylko dla mnie swiat jest teraz smutny,szary, i dziwny.... :roll:

ps.Jak ktos zrozumie co napisalam to bedzie dobrze :D
Ostatnio zmieniony 25 mar 2005, 16:46 przez Weronique, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 25 mar 2005, 15:44

wercia666 pisze: niepatrze na tenb swiat i niemowie jaki on cudowny wspanialy itp,tylko dla mnie swiat jest teraz smutny,szary, i dziwny.... :roll:

Minie z wiekiem :)
Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 25 mar 2005, 16:09

DawcioTarcio pisze:
wercia666 pisze: niepatrze na tenb swiat i niemowie jaki on cudowny wspanialy itp,tylko dla mnie swiat jest teraz smutny,szary, i dziwny.... :roll:

Minie z wiekiem :)

Hehehe najstarszy na forum sie odezwal :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 25 mar 2005, 17:05

Jeszcze rok temu jak miałem neta myślałem tak samo jak Wercia. To mija, przynajmniej u mnie minęło. Konrad daruj sobie :>
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 25 mar 2005, 17:35

DawcioTarcio pisze:Jeszcze rok temu jak miałem neta myślałem tak samo jak Wercia. To mija, przynajmniej u mnie minęło. Konrad daruj sobie :>

Jak miales neta:> A co teraz to go niemasz 8)

No dobra ja mam neta,mam niby przyjaciol na ktorych moge liczyc,ale niemam takich prawdziwych przyjaciol-to co mam sie cieszyc z takiego swiata-bo moim zdaniem"Nie"
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 25 mar 2005, 17:44

Nie wierzę w prawdziwą przyjaźń między więcej niż dwojga ludźmi. Właśnie dlatego mam tylko jedną przyjaciółkę :) Oczywiście, że mam internet. Wercia po prostu ja też kiedyś tak myślałem jak ty, a teraz się dużo zmieniło i wiem, że nie tylko ja. :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 mar 2005, 18:53

TROSZKĘ zbaczacie z tematu :wink:
Awatar użytkownika
lutien

Postautor: lutien » 03 maja 2005, 12:41

Nie wiedziałam, że TO osiągnęło już tak zaawansowane stadium. Ludzie wpadają w trans słuchając łez? Dziwnie się zachowują? Nie potrafią nawet sami tego opisać! I to jeszcze w tak młodym wieku. To zaczyna się robić niebezpieczne...
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 03 maja 2005, 15:56

badziewie...
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Wróć do „Łzy”