Nowy teledysk

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Goyka

Postautor: Goyka » 07 cze 2003, 18:13

mnie osobiscie podoba się Słodkie Winogrona bardzo fajna pozatym Tańcz ,zaprosili cię na bal :D Uważam że wszystkie sa ciekawe!!!Ale winogrona bardzo mi sie podobają,

"może jutro się wszystko zmieni,
ale to dzis nieważne...."
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 07 cze 2003, 20:05

Zdecydowanie opowiadam się za "Tańcz..." - to jest moim zdaniem najlepszy kawałek na płycie, który dystansuje nawet "Oczy..." - ale pewnie na teledysk "pójdzie" "Anka"....W sumie to też niezły kawałek tylko żeby ludzie zaraz nie doszukali się jakiś analogi do "Narcyza" i "Agnieszki".....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 07 cze 2003, 22:12

najfajniej byłoby do "czasami, ot tak" albo "tańcz..." ale te piosenki są moim zdaniem za trudnie dla fanów ich3, czy backstreet boys :roll: Anka nadawałaby się dla ludzi.... do pośpiewania...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 08 cze 2003, 0:09

Jasiek170 pisze:PO kilkakrotnym przesłuchaniu najbardziej podobała mi sie piosenka nr.3 Anka ot, tak
hmmmmmm mi tez bardzo
to napewno musi byc teledusk! nadaje sie do promocji!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 3:39

...a mi Anka siępodoba... ale myślę, że są lepsze kawałki do wypromowania... bo tekst nie powala co mogą niektórzy "wrogowie" wykorzystać, a co mnie denerwuje bardzo i mi smutno jak słyszę złe opinie o Łezkach na podstawie jednego czy dwóch utworów :(
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 cze 2003, 3:54

dlaczego o tym samym piszecie w dwóch tematach. to który wkońcu mam czytać?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 08 cze 2003, 18:08

"Anka" no cóż piosenka fajna, ale zgadzam się z Mari... są lepsze... i "Ankę" wrogowie mogą skutecznie wykorzystać mówiąc, że tekst do kitu, bo w ogóle o czym to jest... itd... Gdybym miała wybierać jaki clip chcę... to... hm... na tej płycie są takie piosenki o miłości, że gdyby zrobić clip to nie wiem czy były w godzinach dziennych puszczany... raczej po 22 :P Ale nie trzeba akurat takiego teledysku zrobić... tak więc... chciałabym zobaczyć... "dla miłości, warto", "tańcz, zaprosili cię na bal", "twoja, od tak" i jeszcze mogłabym zobaczyć "ostatni na dobranoc" lub "jak cukierek"... to moje typy... czy Wam się podobają? Nie wiem... :P
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 08 cze 2003, 18:46

A mi sie Anka podobała i jeśli to ona właśnie zostanie drugim singlem z tej płyty to będzie dobrze, bo to naprawdę bardzo fajna piosenka. A tak właściwie to nie mogę znaleźć jakiejkolwiek, która zbytnio odbiegała by poziomem od innych...
Wszystkie są naprawdę bardzo, ale to bardzo dobre... więc nie martwie się o sukces drugiego teledysku, choć pewnie bedzie mniejszy od "Oczy szeroko zamknięte"

Pozdrawiam :lol:
;]
Martynka

Postautor: Martynka » 08 cze 2003, 19:38

Adas pisze:A "Trochę wspomnień" nie może być, z powodu tekstu. Nie ma sensu robić teledysku, ktory beda puszczac tylko w nocy albo wcale.

Adas... "Trochę wspomnień" może jeszcze nie miałoby takiego textu do puszczania po 22 i później... Co byś powiedział, jakby na teledysk poszło "Czasami, ot tak"? :lol: Myślisz, że ten text puścili by w 'normalnych' godzinach? :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 cze 2003, 19:43

i dlatego lepiej by Anka nie była promowana, bo niektórzy sobie pomyślą, że ŁEzki to coś lekkiego i przyprowadzą dzieci małe na koncert, a tam wielka niespodzianka w stylu "Czasami" :D
Jak dla mnie mógłoby być jeszcze "dla miłości warto", bo mam wątpliwości małe czy poniektóre leniwe polskie jednoski zrozumiały sens "tańcz, zaprosili Cię na bal"
bo wg mojego brata muzyki siesłucha po to by odpocząć i teksty "na myślenie" są bezsensu... i dlatego on słucha muzyki z tak prostymi tekstami jak hip-hop (na moje nieszczęście :( )
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
marigell

Postautor: marigell » 09 cze 2003, 0:50

mloda.jg pisze:i dlatego lepiej by Anka nie była promowana,

Zgadzam się. Anka to najgorsza piosenka na płycie, a promowac powinni "Tak niewiele" ...choć wolałabym co inego ... ale jak niektórzy słusznie zauważyli - to się nie nadaje :)
Obrazek
Awatar użytkownika
ołszyn

Re: Nowy teledysk

Postautor: ołszyn » 24 paź 2019, 11:13

Oczy sa fantastyczne, a co do innych piosenek to zgadzam się z "Tak niewiele" <3
Ciało bez rozstępów? Możesz to uzyskać bez użycia skalpela! Zobacz: https://strialys.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-balsam-na-rozstepy/
Awatar użytkownika
greece1

Re:

Postautor: greece1 » wczoraj, 12:46

Jasiek170 pisze:PO kilkakrotnym przesłuchaniu najbardziej podobała mi sie piosenka nr.3 Anka ot, tak

Mi zdecydowanie też! Boska!

Wróć do „Łzy”