ŁZY ratują ludzkie życie!!

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 09 sty 2004, 13:16

Łezki bez watpienia ratuja ludzkie zycia nawet o tym niewiedzac uratowali tez moje, oni sa naprawde wspamniali, dzieki niem odzyskalam sens mojeg zycia a szczegolnie dzieki kofanej Ani, tylko dzikei niej dalej zyje :>
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 24 sty 2004, 12:03

Podziwiam Łzy, za to, że pomagają w różnych akcjach, które niosa pomoc ludziom chorym i nie tylko. ŁZY jesteście wspaniali!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Ja uważam odwrotnie!!!

Postautor: DawcioTarcio » 30 sty 2004, 20:54

Może nie wynika to z mojego doświadczenia życiowego, ale z tego co rozmawiałem z innymi to piosenka "Opowiem wam jej historię" jest strasznie dołująca i ktoś może się przy niej zabić. To tylko taka moja refleksja, nie musicie się ze mną zgadzać. Może trochę przesadziłem, ale z pewnością wiecie o co chodzi :):P:P:P:P:):):):):P:P:P:P:P:P:P:):):):):)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Re: Ja uważam odwrotnie!!!

Postautor: Sylwia;-) » 30 sty 2004, 22:33

dawciotarcio pisze:Może nie wynika to z mojego doświadczenia życiowego, ale z tego co rozmawiałem z innymi to piosenka "Opowiem wam jej historię" jest strasznie dołująca i ktoś może się przy niej zabić. To tylko taka moja refleksja, nie musicie się ze mną zgadzać. Może trochę przesadziłem, ale z pewnością wiecie o co chodzi :):P:P:P:P:):):):):P:P:P:P:P:P:P:):):):):)

"Opowiem wam jej historię" jest dołująca?? Hmm... no może jest smutna i trochę przynębiająca, ale żeby od razu się zabiajać?? Aj.. sylwia;-)
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 30 sty 2004, 22:38

Uwierz mi Sylwia ;) to prawda!

Wróć do „Łzy”