Top/Trendy

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 29 lut 2004, 10:53

kasieńka pisze:albo Bajm wyżej niz Łzy

Bajm wydało płytę chyba o ile sie nie myle o tytule "Myśli i słowa" (jeśli sie myle to niech mnie ktoś poprawi.....) która sprzedawała się w zeszłym roku bardzo dobrze....Właściwie to Bajm zawsze jak wydaje płyty to ma wielka ilość ich sprzedanych.

kasieńka pisze:zdawało mi sie ze widziałam jedna z dziewczyn z "Sistarrs"

Mogłaś ją widzieć, bo one też były na Gali......startują w koncercie TRENDY bo jak to w pewnej gazecie napisali......"Namieszały w 2003r." :lol:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 29 lut 2004, 11:57

jestem zdziowiona ze Arka Noego na 1....przezyłam szoka jak dowiedziałam sie ze wygrali albo Bajm wyżej niz Łzy

nowa płyta Bajmu już po kilku dniach sprzedaży stała się platynową.. Zresztą - Bajm ma bardzo dużą grupę oddanych Fanów.. i istnieją 25lat, więc mają wyrobioną "markę".. jakby to powiedzieć;)

ja jeszcze zapomniałam dodać.. ciesze się, że puścili teledysk do "Oczu..", myślałam, że puszczą "Anke" albo "Julie". ;)

i podobała mi się rozmowa Maćka Rocka z Lipnicką i Porterem... Rock pyta się o nową płytę, a Porter "to jest teraz nie istotne, ja jestem bardzo głodny, ja już chce jeść" czy jakos tak :lol:

no i jak Kukiz powiedział "w następnym roku wystarczy juz tylko 10tys. legali, żeby dostac złotą płytę.." Rock - "albo 8tys." ;)

dziewczyny z Sistars też widziałam.

i dziwi mnie, że na tej liście nie ma IchTroje.. bo Oni na początku 2003 roku wydali płytę "The Best Of", czy coś w tym rodzaju. Która oczywiście się świetne sprzedała..

no i gdyby nie mały przekręt Blue Cafe, to by byli troche niżej :roll:
[/b]
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 29 lut 2004, 13:42

Ja liczyłam że Bajm będzie w pierwszej trójce ale nie przyszło by mi do głowy zę Arka Noego znajdzie się na pierwszym miejscu.

Poza tym myślałam ze menagerem blue cafe jest Rurak czy jak mu tam.
Jedna rzecz mnie denerwowała, te cholerne reklamy, co 5 min.

Wiecie co moja Mama jest nie do pobicia, juz poprostu nie mogłam.
Pokazali od tyłu Rafała i Adriana no i moja mama pokazuje na Adriana i mówi: ALe Ładnie dzisiaj Ania wygląda:););)
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
marigell

Postautor: marigell » 29 lut 2004, 14:28

Jakby ktoś nie oglądał wczoraj to właśnie leci powtórka :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 29 lut 2004, 15:23

marigell pisze:Jakby ktoś nie oglądał wczoraj to właśnie leci powtórka :mrgreen:

Zdziwiłam się bardzo jak sie okazało że Arka Noego, ja nawet nie wiedziałam , że oni jakąś nową płyte wydali w tym roku. Jak mówili, że ich muzyki słuchają dzieci i młodzież to jedyne co mi sie nasunęło na myśl to "Hey"...A tu nagle mówią że Arka Noego.
A ci hiphopowcy uważam , że nie pasowali do takiego programu, mogli Łezki dać :D
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 29 lut 2004, 18:10

Pieprzony Polsat :evil: Podzielili to na dwie czesci...pierwsza ogladnalem cala, a o drugiej zapomnialem i przelaczylem jak pokazywali 3 miejsce :evil:
A co do Arki...szczeze powiedziawszy tez bylem troche zdziwiony tymbardziej, ze jakos malo byl pokazywany ten zespol w mediach :roll: (Nie to co BC :P :twisted: )
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 29 lut 2004, 20:17

No ale muszę stwierdzić że Arka Noego śpiewa i gra lepiej od BC... :roll:
No przynajmniej mi się tak wydaje... :roll: Dzieci z Arki Noego lepiej śpiewają niż "kaczka" Tatiana :P
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 29 lut 2004, 20:37

Mnie zdziwiło 1 miejsce Arki Noego, i przed ostatnie miejsce Eweliny Flinty (myślałam, że wyżej będzie), No, cóż... nie dziwie się, że BC ma 2 miejsce (ich "cudowny" przekręt) :/
:D
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 29 lut 2004, 21:03

Belitka pisze:No ale muszę stwierdzić że Arka Noego śpiewa i gra lepiej od BC... :roll:
No przynajmniej mi się tak wydaje... :roll: Dzieci z Arki Noego lepiej śpiewają niż "kaczka" Tatiana :P

nie widzę powodu, żeby przy każdej okazji, kiedy BC znajdą się wyżej niż Łzy, zjeżdzać wyżej wymieniony Zespół i Tatiane.. :? nie jestem fanką BC, ale.. bez przesady..
Awatar użytkownika
centuria15

Postautor: centuria15 » 29 lut 2004, 21:21

[quote="Vampirzycanie widzę powodu, żeby przy każdej okazji, kiedy BC znajdą się wyżej niż Łzy, zjeżdzać wyżej wymieniony Zespół i Tatiane.. :? nie jestem fanką BC, ale.. bez przesady.. [/quote]
Zgadzam się z Vampi, ale wiem z "prawdziwych" zrudeł że Tatiana nigdy nie śpiewa na żywo, a jej głos jest zrobiony komputerowo...
...:::Zamykam serce i udaję że nie czuje
Zamykam oczy i udaję że nie widzę:::...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 29 lut 2004, 21:57

Mimo wszystko powinnismy juz dac spokój z jeżdzeniem po Tatianie :roll:
Tak naprawde to 1 miejsce było dla mnie szokiem. A Flinta jakos tak za nisko chyba... hmm.. dziwen to jakies. Ale 2 miejsce Blue Cafe sadze ze nie jest wcale przekretem. Jak pokazał nasz naród na Eurowizji, BC jest lubiane...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 29 lut 2004, 22:06

hmm...Łezki to dobrze:) ciesze sie...ale co do Flinty to chyba troche za nisko ale to i tak chyba wielki sukces dla niej bo wkoncu to jej pierwsza płyta..:)Zaś Blue Cafe cóż wiedziałam że beda na liście na pewno i że na pewno wysoko...ale 2 miejsce to szokk :shock: ale wkońcu chyba są lubiabi przez polskie społeczeństwo....co mogliśmy zobaczyć na Eurowizji...i nie najeżdzajmy już na nich bo troche tego za dużo...:P
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 02 mar 2004, 4:03

A mnie wali Blue Cafe,dobrze,że na Top Trendach (poza Łzami rzecz jasna) będzie Raz,Dwa Trzy.Uwielbiam ich muzykę,jest taka smutna i dołująca.A przede wszystkim Adam Nowak piszę świetne teksty.("Kwitnę w kawiarni,samotny jak jamnik,patrzę na przejście dla pieszych"-"Talerzyk").No przeciez to rewelka jest ten tekst :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 mar 2004, 13:54

Oj mi się nie podoba . . . ani raz dwa trzy tez nie lubie :wink:
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: Milka » 02 mar 2004, 14:00

Ja uwielbiam takie festiwale!
Ostatnio zmieniony 02 mar 2004, 14:03 przez Milka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Łzy”