Łzy- zespół kiczrockowy?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 08 mar 2004, 21:19

ciacho pisze:................... - no i jestem w kropce.Po wypowiedzi Marty,normalnie nie wiem co napisać :D

Ja Ci poradzę:
Najlepiej nic nie pisz, to ona też nie bedzie pisac(przynajmniej mam taką nadzieję :twisted: :P ) :lol:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 mar 2004, 21:21

napisz może: mea culpa! a że dies irae się zbliża to i tak panta rei więc carpe diem proponuje ...!
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 08 mar 2004, 21:25

Marta cos mi się zdaje, że dołączę do tej elity twoich przeciwników. Chyba nigdy nie komentowałam twoich postów, bo w ogóle szkoda słów, czasu i palców marnować na takie rzeczy. Zrobiłabyś wielką przysługę dla ludzkości i tego forum jakbyś skończyła swoje niektóre dygrasje tutaj :twisted: :evil: sylwia;-)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 mar 2004, 21:26

Malvina pisze:Ja Ci poradzę:
Najlepiej nic nie pisz, to ona też nie bedzie pisac(przynajmniej mam taką nadzieję :twisted: :P ) :lol:

o... próżne nadzieje jak przypuszczam...znająć moją śliweczkę Martusię to zadawała by sama pytania, sama by na nie odpowiadała po czym udowadniała sama sobie że nie ma racji...
It's the only way.
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 08 mar 2004, 21:32

lutien pisze:Dziękuję za wyjaśnienie. Dosyć odległe skojarzenie, stwierdzam. I raczej zależność ideału i bruku nie jest analogiczna do tej z Norwida. No, ale ok...

Sądzę, że jakieś porozumienie zostało osiągnięte. Każdy inaczej to widzi i przy swoim zdaniu będzie się upierał. Więc tym samym omawianą kwestię uwarzam za zakończoną.
EoT

lutien pisze:Nic dziwnego skoro omawiasz w nich jakieś nikomu nic nie mówiące historyjki(oczywiście nikomu poza Panem Tomasem(J.W.P.)

Bez komentarza. :D (nie ma sensu pytać czemu... bo nie odpowiem :wink: )

lutien pisze:Chyba Piniak nie miał pretensji, tylko ja.

Racja, zwracam honor PINIAK'owi. Jednka nie zmienia to faktu, że nick mam jasno określony. Jeżeli ja mogę pisać nicki w formie wybranej przez urzytkowika, to nie widzę przeszkód, żeby ów urzytkownik mój nick pisał również poprawnie.
EoT
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 mar 2004, 21:34

Malvina pisze:Ja Ci poradzę:
Najlepiej nic nie pisz, to ona też nie bedzie pisac(przynajmniej mam taką nadzieję)

Jesoos pisze:napisz może: mea culpa! a że dies irae się zbliża to i tak panta rei więc carpe diem proponuje ...!

Kurde dzięki za rady :D
Powiedziałem sobie,że postów Marty,Piniaka i innych napiczany nie będę komentował,ale dla tego ostatniego postu Marty zrobiłem wyjątek.Nie mogłem się powstrzymać po prostu,a,że nie chciałem się wdawać w durną polemikę która nie ma sensu napisałem ironicznie,że jestem w kropce.
Ale Carpe Diem Jędrzeju to wypasiona jazda jest,nie ma lepszego sposobu na życie :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 08 mar 2004, 21:49

ciacho pisze:Ale Carpe Diem Jędrzeju to wypasiona jazda jest,nie ma lepszego sposobu na życie

To być może...ale powiadają że jeszcze lepsza jazda jest jak się carpe equus za moszne...choć tego nie próbowałem...
It's the only way.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 08 mar 2004, 22:04

Ale chodzi o konia, zebrę czy osła?? Bo nie wiem czy warto??
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 08 mar 2004, 22:33

Marta (ot, tak) pisze:eh tomasie widac ze nie dosc ze masz problemy z rozumieniem i odpowiednim dobieraniem cytatow to jeszcze masz problemy z rozumieniem innych... az sie przykro robi.
no ale to moze ja tu wtrace czyj poziom rzeczywiscie siegnal bruku ( gdybym to ja pierwsza tak napisala to zapewne bys sie zastanawial czym on siegnal reka czy noga patrzac na twoje poprzednie wypowiedzi) a mianowicie chodzi mi o twego zelaznego towarzysza ciacho ktory zasmieca forum znacznie bardziej dosadnymi slowami niz przesrane...

Jak widzę nie myliłem się zakładając, że dyskusji z tobą nie będzie. Zamiast udzielić mi odpowiedzi na dwa jakże proste dla Ciebie pytania (tak są zapewne, skoro wysnuwasz jakieś wnioski, zapewne nie bezpodstawnie :wink: ), to ty mi tu "eh'ujesz".
Dobór cytatów według mnie jest odpowiedni (czemu zaraz dam wyraz). A, że nie rozumiesz ich znaczenia to w żaden sposób nie obarcza mnie winą.
Co do problemu ze zrozumieniem, to cóż... dopóki piszesz...

ejj przeciez to widac ze wyraz blad w interpretacji nie znaczy to ze pomyliles wyraz. ...

... to dopóty ja nawet nie będę się starał ciebie zrozumieć.
A co do poziomu, to przeczytaj raz jeszcze te posty, z których to wynika mój brak zrozumienia itd. i tam się dowiesz o jakim poziomie pisałem i jaki stosunek mam do "przesrywania". Jak się domyślam nie będziesz w stanie tego wyłapać, więc z tej twojej przykrości zacytuję siebie (tak, zapewne zły cytat i zapewne sam mam problemy z jego zrozumieniem :wink: )...

"Ideał sięgnął bruku" - w znaczeniu, które miałem na myśli owy "ideał" symbolizuje pewne zasady, którymi forumowicze powinni się kierować. Bynajmneij nie mam na myśli nie stosowania zwrotów typu "mieć przesrane" itp. ponieważ świadczy to o poziomie osoby wypowiadającej się, więc każdy ma wolną rękęw tej kwestii.

Więc jak widzisz to, że Ciacho pisze w sposób jaki cię razi, denerwuje czy co tylko zechesz, to naprawdę mnie nie interesuje. To wyłącznie Jego sprawa, a jak cię to przeszkadza tak, że nie możesz tego znieść to proponuję PW do Iron(io) Żelaznego Towarzysza Ciacha.

Reasumująć przykro to mi może być, że masz problem ze rozumieniem czytanego tekstu... oraz, że uzasadnienie dwóch twoich, najwyraźniej wsanych z palca wnioslów, jest dla ciebie przeszkodą nie do pokonania. Więć może następnym razem pomyśl czy umiesz uzasadnić wysuwane przez ciebie zarzuty, zamiast potem uciekając od odpowiedzi stosujesz kolejne pomówienia.
Jeszcze jedno... proponuję nie zastanawiać się, co bym pomyślał gdybyś to ty pierwsza urzyła cytaty z Norwida, czy w jakiej kolwiek innej sytuacji. Nie widze w tym żadnego celu, tym bedziej, żę nie znasz mnie absolutnie. Więc daruj sobie rolę Cioci Helci z "Wróżki".

Miał być cytat na koniec, więć oto i on...

"ehhh, nie chce mi sie z tobą gadać"
...myślę, że słowa wypowiedziane przez p. Bogusia trafią do ciebie. Chyba nikt nie musi ci tłumaczyć ich znaczenia prawda? :wink:

BTW. Ten post kończy mój udział w temacie "Łzy- zespół kiczrockowy?", ponieważ dyskusja ta odbiegła zdecydwoanie od wątku głównego i w żaden sposób nie jest z nim powiązana.
End of Topic z mojej strony.

Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 08 mar 2004, 22:47

Rozpisałeś się Tomas :D jak na członka rady przystało, bo ci z "wyższych sfer" zawsze mają coś do powiedzenia :D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 mar 2004, 23:01

No to,żeś sie Tomas rozpisał na maksa hehehe.Ciekawe co na to adresatka postu? :D

"Rada rządzi,Rada radzi,Rada nigdy Cię nie zdradzi" :D :D :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
PINIAK

Postautor: PINIAK » 08 mar 2004, 23:15

uuuuu rozpisales sie tomas szkoda tylko ze ten post byl zalosna proba udowodnienia swojej wyzszosci
Jestem znanym i cenionym w środowisku krytykiem muzycznym, więc radzę liczyć się z moim zdaniem. Nie chcę być zarozumiały, ale prawdę powiedziawszy, mam zawsze rację. Jeżeli będziecie się przeciwstawiac moim poglądom, to środowisko was zje.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 08 mar 2004, 23:55

Piniak, uważam że Ty jesteś żałosny. Jeśli masz kompleksy to może psychoanalityk by się przydał.... Marta przynajmniej potrafi uzasadnić swoje wypowiedzi, ale Ty jesteś bezinteresownie złośliwy, szkoda mi Cię chłopaczku
Awatar użytkownika
PINIAK

Postautor: PINIAK » 09 mar 2004, 0:12

tak masz racje jestem zalosny (tak zwana zaslona dymna)
powiedz mi tylko jakie jest twoje uzasadnienie na posiadanie przeze mnie kompleksow- chlopaczku?
Jestem znanym i cenionym w środowisku krytykiem muzycznym, więc radzę liczyć się z moim zdaniem. Nie chcę być zarozumiały, ale prawdę powiedziawszy, mam zawsze rację. Jeżeli będziecie się przeciwstawiac moim poglądom, to środowisko was zje.
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 09 mar 2004, 0:35

Wchodzenie na forum nielubianego zespołu i onanizowanie się swoimi pseudointeligentnymi wypowiedziami, myślę że Ci to poprawia samopoczucie, może coś Ci nawet podnosi.....

Wróć do „Łzy”