Łzy- zespół kiczrockowy?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 kwie 2004, 16:51

Kaha27

Wysłany: Pią Kwi 09, 2004 16:42 Temat postu: ŁZY SCHODZĄ NA PSY!!!!!!!!!!! ZALAMKA JAK WYGLADA WOKALISTKA

--------------------------------------------------------------------------------

Hej!

Kupilam dzisaj Popcorn, (tylko dla arytkulu o Kurcie C) i sie zalamalam.... Poprostu poleglam jak dobaczylam Anke w dżinowych ciuszkach albo w spodenkach z napisem na tylku "sexi". Przeicez to jakis koszamr!!!!!!! kiedys wyglada super,miala swoj styl a nie jak wszystkie popwe laki... bo kiedys chodzila w glanach i czarnych spodnicach, a Łzy graly dobrego ROCKA!!! a teraz.... teraz do jakies calkowite gowno jest.... gdzie sie podzialy dobre gitary na ich plytce?! boze!!!! kupilam ich ostatnią plyte i tez poleglam... tak nie moze byc!!! serio, jezeli naprawde Łza zalezy na fanach to niech sie zmienia!!!!!!!!!!! KTO SIE ZGADZA ZE MNA?!
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 09 kwie 2004, 19:39

Kaha27 pisze:Poprostu poleglam jak dobaczylam Anke w dżinowych ciuszkach albo w spodenkach z napisem na tylku "sexi". Przeicez to jakis koszamr!!!!!!! kiedys wyglada super,miala swoj styl a nie jak wszystkie popwe laki... bo kiedys chodzila w glanach i czarnych spodnicach

No wiesz każdy może nosić co chce... I chyba Ania nie będzie chodzila w tych ciuszkach co siem fanom podoba... tylko w tych co siem jej podobają :) A ten paseczek z napisem "sex" jest spox... i sama zastanawiam siem czy sobie podobnego nie kupić...
Moim zdaniem ŁZY grają równie dobrą muze jak kiedyś... ale każdy ma inny gust :wink:
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 09 kwie 2004, 21:24

nie chcialo mi sie czytac co wy napisalicie:((( sory... ale co do tematu to wlasnie sie juz robi.... kiedys grali super muzyke.... a teraz?! jakies calkowite gieeeee..... a wolkalista niech sie schowa, w tych dzinsowych ubrankach!!!bleeeeeeeeeee :?
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 09 kwie 2004, 21:35

nie no niezgodze sie z toba... rozumiem ze ludzie przechodza metamorfozy... ale wiesz... to jest straszne, bo moze ty nie uwazasz sie za osobe grajaca rocka.... a ona tak... i mi sie niedobrze robi jak widze jak ludzie robia sie komercyjni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(tak jak sting i metalliica, za to maidenowie nigdy nie sa komercyjni!!!!!!!!!!!!) :x
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 kwie 2004, 21:47

Kaha27 pisze:moze ty nie uwazasz sie za osobe grajaca rocka.... a ona tak...

a to ciekawe jest...kiedy Ci o tym powiedziała? :)
Kaha27 pisze:komercyjni (...) tak jak sting i metalliica,

a to ciekawe jest znowu...sting komercyjny? bardzo interesujące :)
Kaha27 pisze:za to maidenowie nigdy nie sa komercyjni!!!(itd) :x

a to to już perełka...rzeczywiście...ktoś, kto na swojej stronie internetowej oferuje wykładzinę podłogową i krawaty z logo Iron Maiden napewno nie jest komercyjny...masz u mnie duże piwo.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Łzy Słońca

Postautor: Łzy Słońca » 09 kwie 2004, 21:47

DAGMARO ja myślę że ŁEZKI śa zespołem rockowym i zawsze bedą grać czystego rocka i uwazam że beą zawsze garalio rocka i rajhą nadal i zupełnie sie niezgadzam z tobł ŁEZKI nadla graja rocka przeż to zespół rockowy i jeszcze na biejednej płycie i jeszcze nie na jednym koncercioe usłyszysz ich gitarki ADAMA w roli głównej z gitarką a jeśli chpdzi o ANIE to mysle że ANIA nadal nosi zapewne dalej GALNY i ubiera sie czasem na czarno ale teraz mniej żadko bardzo żadko i to że teraz nosi takie ciuchy jak te5raz na koncertach to jej prywatna sprawa i nic nikomu do tego jak ANIOA sie ubiera ale jha sądze że ANiA jest jaka była i zawsze będzie jaka była uważam podsumowując ANIA jesyt THE BEST bardzo ja lubie i uważam że jest ekstra nawet jak sie tak ubiera jak teraz ANIA THE BEST jes i była i zawsze na zawsz będzie THE BEST KOCHAMY ANIE TAKA JAKA JHEST I JAKA ZAWSZ BĘDiZE :wink:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 kwie 2004, 22:07

Łzy Słońca pisze:DAGMARO

Czytaj uważnie :lol:
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 09 kwie 2004, 22:16

dagmara, jestes beznadziejna... to jst moja zdanie.... STING JEST POTWORNIE KOMERCYJNY!!!!IRONI NIE!!!!!!-to jest moje zdanie :twisted:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 kwie 2004, 22:34

Moje zdanie natomiast jest takie że Twoje zdanie jest potwornie komercyjne :)
It's the only way.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 kwie 2004, 23:00

Kaha27 pisze:dagmara, jestes beznadziejna... to jst moja zdanie.... STING JEST POTWORNIE KOMERCYJNY!!!!IRONI NIE!!!!!!-to jest moje zdanie :twisted:

Eee a co ma do tego wszystkiego Dagmara :roll: :?: Bo zadnego związku poza przeniesieniem postu nie widzę . . . I czym według Ciebie jest komercja :roll: :?:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 09 kwie 2004, 23:22

A można wiedzieć czemu jestem beznadziejna? :lol:
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 09 kwie 2004, 23:35

smierdzi mi tu jakas 12 latka :twisted:
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2004, 23:52 przez Carti, łącznie zmieniany 1 raz.
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 09 kwie 2004, 23:48

Konrad mówiłem żebyś zmienił bielizne :P
It's the only way.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 10 kwie 2004, 0:42

Kaha, a co mają jeansy Ani do grania rockowej muzyki? Jeśli Anka nosi jeansy, to znaczy, że nie może śpiewać w rockowym Zespole? bosh... Nosowska też nosi jeansy, ale nikt przez to nie zarzuca HEYowi, że nie jest Zespołem rockowym... rozumiem, że Łzy grają inną muzykę, niż kiedyś etc. ale co do tego ma ubiór Ani? ja myślę, że bardziej liczy się to, co Anka ma w środku... (Martyś;*;))

a Łzy Słonca, chyba się powtarzasz troszkę :P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 kwie 2004, 14:18

Vampirzyca pisze: ja myślę, że bardziej liczy się to, co Anka ma w środku... (Martyś;*;))

Bardzo słuszna uwaga kochany Nadiku, pozwolę sobie zauważyć, że Ania jako abstynentka ma bardzo ładną wątrobę.
Vampirzyca pisze:a Łzy Słonca, chyba się powtarzasz troszkę :P

aaaale tylko troszkę... prawie nie widać...
It's the only way.

Wróć do „Łzy”