Łzy- zespół kiczrockowy?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 10 kwie 2004, 17:30

tio tak. co maja dzinsy anki do muzyki?!to tak:
1.graja jakies badziewie, a nie rock-nawet nie grunge
2.nic nie maialabym o niej, kiedy by nie wygladala jak nastepna popowa laska z tipsami
3.jak graja cos czego nie mozna okreslic zadnym gatunkiem muzycznym to niech przestana grac, bo ich muzyka zaczyna byc poprostu kompromitujaca

to sa pierwszorzedne punkty.
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 10 kwie 2004, 17:34

jamoos, dlaczego moje zdanie jest komercyjn?! rozumiesz to slowo?!
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 10 kwie 2004, 17:36

3.jak graja cos czego nie mozna okreslic zadnym gatunkiem muzycznym to niech przestana grac, bo ich muzyka zaczyna byc poprostu kompromitujaca

to mnie akurat nie przekonuje.... to chyba dobrze, że jakiegoś Zespołu nie można zaszufladkować... że łączy różne muzyczne nurty...

i nadal nie rozumiem, co mają do tego wszystkiego jeansy Anki ;P

Jędrzej, Twoje poczucie humoru mnie czasem naprawdę rozwala;)
marigell

Postautor: marigell » 10 kwie 2004, 17:42

No a kto powiedział, ze Łzy obecnie rocka grają?? Badziewie nie badziewie niektórym się to podoba :twisted:
2.nic nie maialabym o niej, kiedy by nie wygladala jak nastepna popowa laska z tipsami
i wszytskich popowych lasek sie tak czepiasz????
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 10 kwie 2004, 17:43

zalezy... dla mnie to cos na pograniczu popu i lekkiego rocka...bleeee... kiedys grali cos fajnego... rocka, nie za mocnego ani zandej odmiany i bylo super!!!!

Vampirzyca, tak jak wyglada wokalista tak wyglada caly zespol....
marigell

Postautor: marigell » 10 kwie 2004, 17:44

No ale teraz już nie grają i nic na to nie poradzisz .....
Obrazek
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 10 kwie 2004, 17:47

moze poradze... chociaz masz racje... kazdy ewoluje.... oni(jako zespol) oczywiscie tez.... i z jednej strony to nie dobrze... a kto sie ze mna zgadza ze kiedys ich muzyka byla lepsza?! :? :D :D :D :D
Bylo cos co przeminelo...Jestem ja...Lecz nie ma sensu....
marigell

Postautor: marigell » 10 kwie 2004, 17:52

JA 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 10 kwie 2004, 18:14

ja również. 8)

"Vampirzyca, tak jak wyglada wokalista tak wyglada caly zespol...."

może i tak, ale dla 'przeciętnego', nie interesującego się muzyką Łez człowieka. bo ktoś, kto jest Fanem widzi w Zespole wszystkie osoby i wie, że wizerunek Zespołu tworzą i Ania, i chłopcy...
[/b]
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 10 kwie 2004, 20:15

A co do tego zdania
Kaha27 pisze:robia sie komercyjni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(tak jak sting i metalliica

Sting nigdy nie był komercyjny,zawsze miał swój własny styl.Zarówno w The Police jak i później w solowej karierze.Co do Metalliki to bywało różnie,ale za komercje też bym ich nie uznał.Od płyty "...And Justice For All" byli posądzani o komercje i sprzedanie się,chodzi mi o reakcje fanów na teledysk do "One" (pierwszy w historii grupy).Komercyjnym "rockiem" jest np.Linkin Park,albo Limp Bizkit,a nie zauważyłem,żeby James Hatfield nosił luźne koszulki i spodnie z krokiem na kolanach jak Fred Durst czy Chester Bennington.No i oczywiście James nie rymuje jak to ma miejsce w LP czy LB.
A co do Ani,chyba każdy ma prawo nosić to w czym czuje się dobrze.

Jędrzeju nie bij za tego posta,już widze jak komentujesz moje zdania o Metallice sasasa.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 11 kwie 2004, 0:32

ciacho pisze:Komercyjnym "rockiem" jest np.Linkin Park,albo Limp Bizkit,a nie zauważyłem,żeby James Hatfield nosił luźne koszulki i spodnie z krokiem na kolanach jak Fred Durst czy Chester Bennington.No i oczywiście James nie rymuje jak to ma miejsce w LP czy LB. ...

Komercyjny "rock" = luźne koszule i spodnie z krokiem na kolanach, rymowanie? Przecież jedno nie wyklucza drugiego. Przepraszam, ale to nie rewia mody, więc to nie jest żaden argument. :roll:

ciacho pisze:A co do Ani,chyba każdy ma prawo nosić to w czym czuje się dobrze

Jak widać każdy oprócz LP i LB.
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 kwie 2004, 14:49

Kaha27 pisze:tio tak. co maja dzinsy anki do muzyki?!to tak:
1.graja jakies badziewie, a nie rock-nawet nie grunge

ludzie! cuda! ale jedno piwo juz Ci obiecałem...więc wystarczy, bo powiedzą że młodzież rozpijam :P

oj wystarczy tych cudów jak na jeden post :) więcej piwa nie bedzie bo alkoholiczką zostaniesz :)

przestań słuchać -przestaniesz się kompromitować :)
buziak :*
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2004, 15:04 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 kwie 2004, 15:02

ciacho pisze:Jędrzeju nie bij za tego posta,już widze jak komentujesz moje zdania o Metallice sasasa.

ale moje zdanie jest Ci bardzo dobrze znane w tej materii :D więc po co sie powtarzać, pozatym w tej chwili delektuję się nowym projektem Atilli Csihar'a z Frostem...więc sam rozumiesz 8)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Kaha27

Postautor: Kaha27 » 11 kwie 2004, 15:22

jessmos co ty ode mnie chcesz, opowiedz mi o swoim problemie:)

sądze ze sting teraz juz robi wszystko by ratowac swoja dupe! ostatnio mial jakas piosenkę z jakims hh-owwcem!!!! i teraz mi powiedz ze on nie jest komercyjny, i nie ratuje sie...?! on wszystko zrobi by go sluchano!!!! patrzmy a zareaz bedzie skejtem i bedzie rapowal!!!

ostatnio plyta metallici jest tak komeryjna ze nawet nie chce jej po raz drugi sluchac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zgadzam sie ze lb i lp to pomylka!!!!!!<zyg>

wizerunek Lzów jest coraz gorszy.... a nie wyglada jak napompowana laska popwa z topisami?! BO MNIE TAKIE LASKI WKURZAJA!!!! wszystko zrobia by byc w centrum - oczywiscie Anka (JESZCZE) nie jest taka
Bylo cos co przeminelo...Jestem ja...Lecz nie ma sensu....
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 kwie 2004, 18:07

Kaha...Dziwne trochę..Te Twoje opinie na temat owych zmian zespołu..Piszesz, że się zmienili, że to nie to samo...A Twoją ulubioną piosenką KIEDYŚ był Narcyz...I coś tam o narkomanie, jak sama napisałaś...Nie znasz dobrze twórczości zespołu..A piszesz to i owo...Kiedyś grali ROCKA...a teraz nie? No tak..Twoja ot tak jest Popem...Czy tam może disco polową piosenką....Tak samo DMW, czy Tańcz... :roll:...A co do zmian zewnetrznych....Chyba na siłę nikogo nie będziesz zmuszać, by nosił glany, ubierał się na czarno..I tak dalej...Ani jest dobrze w tych zmianach, to OK, Skoro tak Ci to przeszkadza, to nie kupuj gazet, nie oglądaj TV, nie przychodz na koncerty, Słuchaj sobie sama w domu starszych płyt, w zaciszu domowym, i ubolewaj nad tym, że Twoje Łezki ROCKA już nie grają...;/ :roll:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...

Wróć do „Łzy”