Motyw homoseksualny w "Opowiem wam Moją historię"?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Til Angel
Kontaktowanie:

Motyw homoseksualny w "Opowiem wam Moją historię"?

Postautor: Til Angel » 31 lip 2003, 12:08

Dość nie aktualne, ale bardzo mnie to ciekawi i tu w sumie głównie pytanie do Adama autora tekstu. W piosence jest mowa o dwóch kobietach, za pierwszym razem odebrał tą drugą Panią za matkę kobiety, która tam śpiewa, ale niedawno ktoś uświadomił mi inna wersję tej piosenki? Nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic przeciwko związkom homo seksualnym, wręcz przeciwnie, no a już zwłaszcza pomiędzy kobietami i taka wersja tej piosenki jest dużo bardziej ...
Więc jak to jest?
[/url]
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 31 lip 2003, 13:04

CO JAK CO ALE PRZECIW ZWIĄZKOM HOMOSEKSUALNYM TO JA MAM BARDZO WIELE :!: JAK NORMALNIE POTRAFIĘ BYĆ W WIELU SPRAWACH TOLERANCYJNY TO AKURAT W TYM ASPEKCIE NIEJESTEM :!: I NIGDY NIEBĘDĘ :!: :evil: :!: MOIM ZDANIEM TAKICH "INNYCH" POWINNI POZAMYKAĆ W JAKIŚ GETTACH, ALBO W OBOZACH PRACY :x A TU NA PLAKATACH ICH WIESZAJĄ , CHCA ZALEGALIZOWAĆ ICH ZWIĄZKI I DAĆ DZIECI NA WYCHOWANIE :!: PARANOJA :!:

A CO DO PIOSENKI....TO STARAM SIE JEJ NIE INTERPRETOWAC W TEN SPOSÓB...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 31 lip 2003, 13:22

Ja nie mam nic przeciwko zwiazkom homoseksualnym i szczerze to nie za bardzo mnie to obchodzi...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Re: Motyw homoseksualny w "Opowiem wam Moją historię&qu

Postautor: Adas » 31 lip 2003, 13:27

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 31 lip 2003, 13:31

Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 31 lip 2003, 14:14

Mowili kiedys w TV ze homoseksualisci sa normalnymi ludzmi i nie powinno sie ich traktowac inaczej, a to ze wola osoby tej samej płci to zazwyczaj nie jest ich wybór... i ze bardzo czesto oni sami sa niepocieszni z tego powodu, ze nie pociagaja ich osoby odmiennej płci, a wrecz przeciwnie. Mi sie wydaje, ze nie mozemy ich nie tolerować, bo to jest niesprawiedliwe. Ja przyznam szczerze, ze nie popieram tego, bo dla mnie jest to troche dziwne, ale mimo to uwazam, ze u nas powinno być tak jak np. w Holandi. Zeby homoseksualisci mogli spokojnie i bez zadnych problemow sie pobrac... co do adopcji nie jestem do konca przekonana. Ale tak sobie mysle ze gdybym miala wybor... dom dziecka czy dwoch tatusiow, badz dwie mamusie, to raczej nie wybralabym domu dziecka.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 31 lip 2003, 14:20

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 31 lip 2003, 14:31

You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 31 lip 2003, 14:39

You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 31 lip 2003, 14:43

ja nie mam nic do takich związków każdy ma prawo wyboru
i nie wtrącam się nie obchodzi mnie to
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 31 lip 2003, 14:54

pokaz mi (autorze tematu) slowa ktore mowia o homoseksualizmie? to nie jest o tym piosenka. Kiedys poczuała glowną bohaterke przyjaciółka albo matka. Gdzie tam masz jakies związki homo? Zaraz zaczniemy mowic, ze nie smaczne i nienormalne jest przyjazn, kolezenstwo z osobami tej samej plci. Przeciez to paranoja. A co do samych przedstawicieli do przyznam racje...(kurde, zawsze sobie zapomne czyjs nick) no temu co mowil o tym, ze powinni takich zamykac w gettach czy cos. Moze przesadziłes o tych obozach pracy, ale racja jest w jednym. Ostatnio tolerancja we wszystkich takie ,,egzotycznych,, dziedzinach jest przesadzona. np do religi. wkurza mnie jak ktos sie ,,purzy,, (obnosi sie pychą - o tak ładniej brzmi. ,,Purzy,, to słowo z gwary Strzyzowskiej :) ) ze on jest muzułman. nie wiem jak wy, ale ja nie moge tego ze do kazdego trzeba byc wielce miłym, bo toleracnja. Bez wzgledu na to co zrobil. Ech. to jak polityka. A wracając do religi wkurzają mnie gówniarze (15-17 lat) ktorzxy to mają wielkie problemy bo nie mogą zrozumiec koscioła, czy cos takiego, ze nie wierzą w koscioł. Rozpieszczone bahory i tyle.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 31 lip 2003, 18:11

Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 31 lip 2003, 19:14

You cry, You learn
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 31 lip 2003, 19:48

Awatar użytkownika