Dwa klimaty na "Nie czekaj na jutro"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
morpheus

Dwa klimaty na "Nie czekaj na jutro"

Postautor: morpheus » 01 sie 2003, 19:02

Ostatnio zauważyłem że na najnowszej płycie Łez piosenki są w dwóch zupełnie inncych klimatach. Pierwszy mroczny, chłody bardziej rockowy (Dla miłosci warto, Czasami ot tak, Tańcz zaprosili Cię na bal) a drugi spokojny, weselszy (Jak cukierek, Anka). Co o tym śadzicie ?? Podobno miał to być dwupłytowy album, może stąd to zróżnicowanie??
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 01 sie 2003, 19:21

Zgadzam się, wg mnie ta płyta jest w dwóch klimatachm ale to mnie bardzo cieszy, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie, jednak wg mnie wszystkie kawałki są rockowe, bo Łzy grają rocka !!!! :P
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 01 sie 2003, 20:04

Rzeczywiście płyta dzielio się na dwie część. Osobiście wole tą mroczną :!: Nie przepadam za Anką i Jak Cukierek :!:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 01 sie 2003, 20:18

Pierwsze-temat o płycie juz jest, drugie-każda płyta Łez ma inne klimaty(np.Zdjęcia z Wkacji i Narcyz).To tyle :D Dziekuje za uwage :)
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 01 sie 2003, 20:51

moim zaniem też są dwa kimaty ale są zawsze rokowe
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 01 sie 2003, 20:57

Cień Anioła pisze:Pierwsze-temat o płycie juz jest, drugie-każda płyta Łez ma inne klimaty(np.Zdjęcia z Wkacji i Narcyz).To tyle :D Dziekuje za uwage :)

Katarzyno wyjełaś mi to z ust :D
A przecież oczywiste jest, że gdyby wszystkie piosenki bylyby w takim samym klimacie to płyta byłaby nudna. Wiec dobrze ze jest jak jest, bo to dodaje płycie stylu, dobrego stylu.
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 01 sie 2003, 22:09

myśle że każda płyta ma conajmniej 2 klimaty..przecież chyba o to chodzi bo jakby był jeden to nie było by to takie ciekawe.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Martusia

Postautor: Martusia » 02 sie 2003, 10:43

Sądzę, że to chyba dobrze jeśli płytka jest zróżnicowana, ponieważ kto wie może dzięki temu zespół zdobędzie nie tylko tych młodych, ale również starszych fanów, którzy nie koniecznie dobrze czują się w mrocznych klimatach chociaż...?
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 02 sie 2003, 18:51

A moim zdaniem na płycie jest tyle klimatów ile utworów liczy płyta.....dla mnie nawet tak podobne kawałki jak JAK CUKIEREK czy ANKA.....wywołują inne reakcje....inne emocje.....oczywiście muszę wspomnieć też o klimacie MULTIMEDIÓW.......który też gdzieś w nich jest...jednym się podoba mniej ....jednym bardziej.....ale klimat jest.. :P
Sylwia
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 02 sie 2003, 18:56

klimat plyty mi odpowiada jakikolwiek by byl! wiadomo ze nie kazdemu mogo pasowac spokojne piosenki ale mi te odpowiadaj
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 02 sie 2003, 21:50

luki pisze:moim zaniem też są dwa kimaty ale są zawsze rokowe

A moim zdaniem nie :roll: Dla mnie 'Anka' nie jest zabardzo rockowa :roll: No chyba że mówimy o rocku 'biesiadnym' :lol: :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 sie 2003, 22:21

Myślę, że na każdej płycie łez można by było wprowadzić podobny podział... Tu mamy włąsnie to o czym zawsze mówi zespół nawiązując do nazwy... i łzy smutku i łzy szczęścia...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 sie 2003, 11:57

MARTYNKA pisze:A moim zdaniem nie :roll: Dla mnie 'Anka' nie jest zabardzo rockowa :roll: No chyba że mówimy o rocku 'biesiadnym' :lol: :wink:

Tego nie można nazwać rockiem napewno. Jest to piosenka łatwa i przyjemna, ale nie rockowa. :) :P :twisted: :D :D :D :lol: :lol:
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 03 sie 2003, 19:24

NCNJ chyba tak jak wszystkie ma kilka klimatów, ale chyba te klimaty są najbardziej spójne, no nielicząc WZZS - bo tam to jest wszystko genialnie połączone, ale np w JJJ Anastazja vs Kocham to dziś... to już nie jest spójne...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 04 sie 2003, 12:46

moim zdaniem każda płytka powinna byc zróżnicowana aby była ciekawa
zresztą słuchając płyt łez myśle że tak jest

Wróć do „Łzy”