Nocleg w górach

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
RobertTe

Nocleg w górach

Postautor: RobertTe » 22 maja 2020, 14:15

Znacie jakieś fajne miejscówki w których można nocować? Ja od siebie mogę polecić , bo już kilka razy byłem tam ze znajomymi i bardzo dobrze wspominamy wyjazdy.
Awatar użytkownika
pepe_pawelek

Re: Nocleg w górach

Postautor: pepe_pawelek » 23 maja 2020, 14:16

Ja szukam jakiegoś domku do wynajęcia, żeby zaszyć się w wakacje na dwa tygodnie
Awatar użytkownika
jakub_szy

Postautor: jakub_szy » 25 maja 2020, 22:56

Ja najczęściej sypiam w schroniskach, które są dla mnie przystankiem pomiędzy szczytami
Awatar użytkownika
miro333

Postautor: miro333 » 26 maja 2020, 6:29

W górach naprawdę jest bardzo ładnie.Sam w przyszłości na pewno do gór pojadę.
Awatar użytkownika
Rulon

Postautor: Rulon » 26 maja 2020, 9:31

Zależy w jakich górach, bo jest tego trochę w Polsce :)
Awatar użytkownika
juwcia

Postautor: juwcia » 25 cze 2020, 14:34

ja się wybieram do Zakopanego w połowie lipca :) nocleg już mamy zaklepany ale mysle, ze równie ważne są też namiary na sprawdzone miejsca gdzie mozna smacznie a przy okazji niedrogo zjeść :) ja na pewno wybiorę się pod raz kolejny do restauracji Tarasy Gubałówka . Mają tu i dania regionalne i pizze ale jest też specjalne menu dla najmłodszych. niewygórowane ceny, sympatyczna obsługa, piękne widoki :)
Awatar użytkownika
Piątek

Postautor: Piątek » 28 wrz 2021, 0:11

W Zakopanem, jak na stolicę polskich gór przystało, tak samo gastronomia jak i baza noclegowa na pochwałę zasługują. Nie wybrałbym się jednak na pizzę, wolałbym skosztować dań lokalnej kuchni. Wracając do noclegów- zdecydowanie preferuję apartamenty. Cena jak za pokój w hotelu, a warunki pobytu o wiele fajniejsze, sami zobaczcie: https://www.zakopaneapartamenty24.eu/noclegi . Goście mają do dyspozycji przestronne, świetnie wyposażone i jednocześnie przytulne mieszkanko. Pełna swoboda, maksimum komfortu. Większość zakopiańskich apartamentów znajduje się też w doskonałej lokalizacji, np. przy Krupówkach lub nieopodal Gubałówki.
Awatar użytkownika
Ricky

Postautor: Ricky » 28 wrz 2021, 11:23

Też się wybieram w przyszłym czasie w góry i szukam noclegu, ostatnim razem nocowaliśmy na ulicy Kasprusie ale nie pamiętam dokładnie gdzie to było, muszę poszukać. Świetna lokalizacja, do Krupówek kilka minut na pieszo, do Gubałówki równie blisko. Trzeba dodać, że atrakcje na Podhalu -> https://visitmalopolska.pl/pl_PL/podhale-i-tatry też są nieograniczone w zasadzie. Uwielbiam jeździć w góry, bez znaczenia jest dla mnie pora roku.

Wróć do „Różne czyli Inne”