Aborcja.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 29 wrz 2004, 9:59

Ciekawe co byście wsztscy przeciwnicy aborcji powiedzieli gdybyście mieszkali wśród rodziny u której nie ma sie żadnego oparcia a wręcz przeciwnie postawia Ci sie warunek albo usuwasz albo raus z dou (nie chodzi mi w tym wypadku o mnie ;) )
Częst tak jest nie tylko w mniejszych miejscowościach ale i w dużych miastach (bez różnicy) ale niestey takie sytuacje mają miejsce. I co byście wybrali (a raczej wybrały) gdybyście mieły po 15-16 lat . Zresztą czy 15 lat to dobry wiek na współżycie?? Może jestem staroświecka ale momi zdaniem to nie jest odpowiedni wiek.

Kotek pamiętaj że zostawiając dziecko w szpitalu bądź w odpowiedniej instytucji możena dać szczęście innym ludziom którzy nie mogą mieć dzieci ale również (i przedewszystkim) dziecku. Bo co jest lepsze żyć wśród rodziców z adopcji dających wszyslkie dogodności materialne a przedewszystkim miłość czy wśród bilogicznej matki która będzie obwiniać dziecko za to że "zmarnowało" jej życie??
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 29 wrz 2004, 13:09

eh Romy, typowe to wszystko. zabije, bo nie mam pieniedzy etc. na takie podejscie brak mi slow...po prostu szkoda mi tych wszystkich matek i ludzi, ktorzy maja takie myslenie.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 wrz 2004, 18:55

Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 wrz 2004, 20:06

marigell

Postautor: marigell » 29 wrz 2004, 21:53

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 29 wrz 2004, 22:17

Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
esti

Postautor: esti » 30 wrz 2004, 16:15

moje serce jest jak ognia zar... moje slowa sa jak wiatru szept... szkoda, ze dopiero teraz wiem, ze nie warto jest kochac za dwoje....

Kto mnie nie zna i chce to zmienić zapraszam na GG:5798142 ;)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 30 wrz 2004, 16:34

uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 wrz 2004, 20:40

Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 01 paź 2004, 6:59

Wypowiadasz sie na ten temat z pozycji męższczyzny. Jednak nie pomyślisz ile to sprawia bólu, cierpienia i upokożenia dla ofiary gwałtu :!: Moim zdaniem jest to najgorsza rzecz jaką można wyrządzić dziewczynie i kobiecie :!: Na to nie ma usprawiedliwienia :!: Ja osobiście zmieniłabym kare dla gwałcicieli z (najlepiej "usunąć narzędzie zbrodni")

ALe wracając do tematu
Kiedyś na religii (oczywiście narzuconej nam przez nasz piękny system szkolnictwa) był poruszany temat aborcji i gwałtu.
Ktoś spytał: "a jak top jest z usunięciem dziecka z gwałtu??
"Jak ksidź powiedział że gwałt nie jest grzechem bo to przynosi kobiecie przyjemność to myślałam że wpadne w furie. Powiedział również że skoro dziscko nie zostało poczęte w grzechu to grzechem będzie je usunąć :!:
Jaki to trzeba mieć tupet żeby powiedzić takie słowa :!: Ten ksiądz to chyba jakiś psychopata :!: Pewnie sam ma jakieś fantacje związane z gwałtem skoro on tak dobrze wie że gwałt sporawia przyjemność

Być może za te ostatnie słowa będe ocenzurowana przez moderatorów ale nie mogełam wytrzymać :!: Życze temyu "duchownemu" aby go napadli geje w jakimś parku...a skończył w szpitalu na szyciu...i wtedy powie że to jest przyjemne skoro męcki punkt G jest w ....
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 01 paź 2004, 7:19

Moj ksiadz był normalny :wink: gdyz mówił, ze jezeli to gwałt (ktory jest grzechem) to nie ma nic przeciwko aborcji.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 paź 2004, 9:38

Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 01 paź 2004, 11:22

Napisałam tak ponieważ temat jest o aborcji a aborcja dotyczy fizycznie raczej kobiet niz męższczyzn i nie było tutaj żadnej aluzji do Ciebie. AJ wcale nie napsałam że Ciebie wyzywam od gwałcicieli lub morderców :!: Ale to Ty napisałeś cytuje: "Tu już sugerujesz, że gwałciciel jest równoznaczny z mordercą". Dla mnie każdy przejaw zła jest przestępstwem. Nie pisze o mordercach bo to nie jest temat.
Ja osobiście jestem ze regółą ząb za ząb.
Owszem nie tylko męższczyzna dopuszcza sie wykożystania seksualnego ale jak wspominałam to mówimy o aborcji która zachaczyła o gwałt.

A najgorszy moim zdaniem dla kobiety jest gwałt a nie morderstwo ponieważ gdy nie żyjesz twoja dusza przechodzi w inną swere (staje przed obliczem Boga) natomiast kobieta zgwałcona żyje przez całe życie z tym bólem. Osoboiście wiem jak to jest bo moja koleżanka została zgwałcona przez wujka (zabiła bym skurw....)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 paź 2004, 14:17

Ciekawe co jest gorsze dla mężczyzny...czy żyć czy nie żyć?
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 01 paź 2004, 16:12

Wróć do „Różne czyli Inne”