PAPIEŻ JAN PAWEŁ II , NIE DOSTAŁ NAGRODY NOBLA;-(((

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Evela

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II , NIE DOSTAŁ NAGRODY NOBLA;-(((

Postautor: Evela » 11 paź 2003, 8:49

W ostatnich dniach media OGŁOSIŁY , że tegoroczną Pokojową Nagrodę Nobla otrzyma Ojciec Święty.Jednak tak się nie stało :!: :? Zrobiono to specjalnie, wcale nie z miłości do naszego papieża, ale żeby upokorzyć katolików, i to w dniach, gdy świętujemy jubileusz jego pontyfikatu ! :!: :!:
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 11 paź 2003, 9:05

No uwazam, ze to tez nie fair, nie jestem zwolennikiem koscioła, ale Papieza, niezywkle szanuje i podziwiam i mu jak nikomu innemu ta nagorda sie nalezała...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 11 paź 2003, 13:04

co to znaczy, ze nie jestes zwolennikiem kosciola? jak mam to rozumiec?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 paź 2003, 13:06

Papieżowi jak najbardziej należała sie ta nagroda, zasłużył sobie na nią i nie rozumiem dlaczego jej nie dostał .
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
*afrodyta*

Postautor: *afrodyta* » 11 paź 2003, 13:19

Chyba popsortu nie docenili Go jak trzeba było!!!!!!!Choc Papiez ma swóje lata To Ja bardzo go kocham :D Miałam okazje go wdizieć na żywo i to z bardzo bliska :wink: :D Jest Mi przykro ze nie dostał Nobla :(
JA NIE LUBIE NIKOGO ZAWSZE CHODZE WŁASNĄ DROGĄ .....NIE LUBIE NIKOGO....
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 11 paź 2003, 13:56

a ja myśle że nic takiego się nie stało że nie dostał tego nobla,wogule po co papieżowi nobel?no dobra,moze byla to dobra okazja zeby uhonorowac go za caloksztalt,ale mysle ze sam papiez sie tez ucieszyl z tego ze dostala go tamta pani z Iraku.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 11 paź 2003, 15:49

Ivi pisze:a ja myśle że nic takiego się nie stało że nie dostał tego nobla,wogule po co papieżowi nobel?no dobra,moze byla to dobra okazja zeby uhonorowac go za caloksztalt,ale mysle ze sam papiez sie tez ucieszyl z tego ze dostala go tamta pani z Iraku.

Noble chyba w końcu nie chodzą ulicą i ja sądzę, że powinnien Papież go dostać, po co jemu? To brzmi jak by to był jakaś łatwo dostępna, nie wyróżniająca rzecz. A propo pani z Iranu ;)
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 11 paź 2003, 17:00

Ivi pisze:a ja myśle że nic takiego się nie stało że nie dostał tego nobla,wogule po co papieżowi nobel?no dobra,moze byla to dobra okazja zeby uhonorowac go za caloksztalt,ale mysle ze sam papiez sie tez ucieszyl z tego ze dostala go tamta pani z Iraku.

Nie zgodzę sie z Toba :!: Uwazam , że Papiez powienien dostać Nobla....za to że jest Papieżem Polakiem... ile ze swojej działalności papież poświęca na utrwalanie pokoju.. jest taki dobry i kochany dla ludzi....ma juz swoje lata,i gdy odejdzie z tego świata bedzie rozpacz i bol.....bo mielismy Papieża Polaka a potem miec Go nie będziemy :( I czy nie warto było wręczyć Mu Nagrody , a za klika kilkanaście lat wpsominać że Papież który był polakiem został tak wyróżniony :?: :?: nie roumiem tych ludzi :?
Awatar użytkownika
moosi
Kontaktowanie:

Postautor: moosi » 11 paź 2003, 17:12

Nie jestem wielkim miłośnikiem jakiejkolwiek religii, ale papież zasłużył na tą nagrodę.
You may say I'm a dreamer,
But I'm not the only one...

http://music-game.net/?r=7&h=1393583306 - zostań gwiazdą światowego showbiznesu!
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 11 paź 2003, 18:24

Nobel to nagroda dla ludzi robiacych coś dla pokoju na swiecie, a papiez poza wygłaszaniem homilii potepiających akty agresji itp nie robi nic.
Pozatym działanie na rzecz pokoju uwazam za funkcję statutowa instytucji Papierza więc nie uważam żeby przyznawanie nagrody za coś co wynika niejako 'z definicji' było właściwe...
Nobel to najbardziej prestiżowa nagroda za którą idą dosyć duże pieniądze, co Watykan by z nimi zrobił -wole nie mysleć.
Takie jest moje zdanie.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 paź 2003, 18:33

chcial bym przypomniec ze nasz papiez jako pierwszy zaczol jedzidzic po krajach bo nigdy wczesniej tego nierobil i moim zdaniem tymi pielgrzymkami cos zmienil na swiecie wnoisl troche dobra i powinien dostac tego nobla :P
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 11 paź 2003, 22:25

Z reguły pokojowego Nobla otrzymuje osoba silnie związana z polityką.. Papież nie spełniał kilku kryteriów, chociaż nie wątpie w to, że nagroda mu się należała.
Zamykam oczy i udaję, że nie widzę..
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2003, 22:31

wd5 pisze:co to znaczy, ze nie jestes zwolennikiem kosciola? jak mam to rozumiec?

tak że nie jest wierzący... czy to źle? nie rozumiem tego pyytania co tu jest do rozumienia?
co ja mogę powiedzieć na temat Nobla... nie dostał trodno widać tej pani bardziej sie należał według niektórych osób...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 11 paź 2003, 22:31

ja sie zgadzam chyba z jesoosem
skoro on tylko mówił, a nic nie robił
a do tego każdy człowiek moze wnieść coś dobrego i wszyscy Nobla nie dostają, tylko ci co wnieśli najwiecej, wiec skoro przyznali go owej pani, to chyba słusznie, na pewno sie ucieszyła :P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2003, 22:34

Papież nie potrzebuje nagrody żeby czuć się docenionym... wynagradzają mu to tłumy wiernych... a ta pani zapewne walczyła o pokój, nie wiem bo nie wgłębiałam sie w jej biogafię
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Różne czyli Inne”