'?A Co sadzicie o playbacku?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

'?A Co sadzicie o playbacku?

Postautor: Ania Radziszewska » 03 lis 2003, 22:36

co sadzicie o tym jezeli piosenkarz spiewa z playbacku. Ja osobiscie za tym nie przepadam bo jezeli piosenkarz umie spiewac zeby nagrac plyte to dlaczego nie moze spiewac tez live na jakims wystepie. Nie lubie jak nie spiewa sie na zywo. To nieuczciwe-w jakis sposob

co wy o tym sadzicie
POzdrawiam Ania
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 03 lis 2003, 22:42

tez za tym nieprzepadam.. wole jak spiewa i gra si ena zywo.... dzo boysbandow i tych roznych takich spiewa z playbacku tanczac chcial bym ich uslyszec na zywo i ze by do tego jeszcze tanczyli :P hehe :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 03 lis 2003, 22:43

ja nie przepadam za playbackiem jeśli idę na koncert to nie tylko po to by zobaczyć zespół czy wokalistę ale żeby usłyszeć jak śpiewa płyty powinni nagrywać ludzie którzy umieją śpiewać i nie muszę robić tego z pomocą playbacku
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 lis 2003, 22:47

Nie lubie playbacku... dziwi mnie, jak mozna grac koncerty z playbacku... uwazam, ze jezeli czasami nie mozna zagrac to lepiej odwolac koncert i zagrac go ponownie w innym terminie niz po prostu zagrac taki sztucnzy koncert...
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 03 lis 2003, 23:02

Ciekawe czy wogule znajdzie się tutaj ktosik kto lubi z playbacku słuhać "muzyki" ??? Bo wyobraźcie sobie gdyby tak ania na koncercie ruszała tylko ustam ??? błeee, hociaz kto wie :) Pamiętam koncert iglesiasa ( nie żebym tego słuhał) w polsce jak gosciu śpiewał z plejbeku i hyba przy refrenie nie było go przy mikrofonie a tu ZONK. heh, ciekawe co na to jego "fani" ???
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 03 lis 2003, 23:03

aha i żeby nie było też że byłem na tym koncercie. łeee
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 lis 2003, 0:16

Czasem playback to zło konieczne, jak już niektórzy zdołali się o tym przekonać :wink:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 04 lis 2003, 7:51

Cień Anioła pisze:Czasem playback to zło konieczne, jak już niektórzy zdołali się o tym przekonać :wink:

tzn? ja sie o tym nie przekonałem. moze ty mnie przekonasz? :)
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 04 lis 2003, 13:59

ja nie lubię playbacku.. przede wszystkim bardzo latwo jest rozpoznać, czy ktos spiewa z playbacku czy nie.. jeśli idę na koncert, to po to, zeby usłyszec wokaliste/zespol na zywo.. albo jeśli oglądam coś w tv, to tez chce uslyszec na zywo, bo tak, to ja moge sobie posłuchac płyty ;P ale najbardziej denerwuje mnie, jak takie "wielkie" amerykanskie gwiazdy spiewaja z playbacku.. ;/
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 04 lis 2003, 14:20

powiem jedno to oszustwo
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 04 lis 2003, 14:21

Ja nienawidze playbacku. Niestety Lezki raz wystapily z playbacku ww sopocie, ale sie z tego pozniej "wyspowiadali" 8)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 lis 2003, 14:49

wd5 pisze:
Cień Anioła pisze:Czasem playback to zło konieczne, jak już niektórzy zdołali się o tym przekonać :wink:

tzn? ja sie o tym nie przekonałem. moze ty mnie przekonasz? :)

Chodziło mi o osoby ,które np były na nagraniu Szansy na Sukces czy innych programów kiedy musiał byc uzywany playback (Jaka to melodia).
Kajo pisze:Niestety Lezki raz wystapily z playbacku w sopocie

Niestety Łezki nie grały TYLKO raz z playbacku.Szansa na sukces, Jaka to melodia czy Sopot.Podobno kiedys tez na koncercie grali z playbacku (tzn.cos slyszalam ale nie mam pewnosci zadnej)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 04 lis 2003, 15:38

Cień Anioła pisze:Podobno[/color] kiedys tez na koncercie grali z playbacku (tzn.cos slyszalam ale nie mam pewnosci zadnej)[/b]

Tak Kasiu grali i akurat ja byłam na tym koncercie.... to było w Sandomierzu... ale generalnie było świetnie... a grali tylko dlatego, ze niestety Adam zachorował dzień wcześniej na imprezie urodzinowej u Arka!! Wrrr... i na dodatek był troszke skrócony ten koncert!! Ale kiedys sobie go odbiję!!! Hihihi... pozdrowionka sylwia;-)
Awatar użytkownika
kepher

Postautor: kepher » 04 lis 2003, 15:50

Playback dyskwalifikuje człowieka jako artystę. Koncert z playbacku nie jest już koncertem tylko szopką mającą na celu najczęściej promocję zespołu. Jak ktoś nie chce śpiewać, tylko się pokazać niech zostanie modelem, a nie muzykiem.
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 04 lis 2003, 16:52

występ z playbacku nie podoba mi się to jest oszukiwanie soich fanów

Wróć do „Różne czyli Inne”