co zrobic zeby sie ne nudzic ??!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 31 sty 2004, 20:17

Mnie zastanowia raczej nie to, jak zrobić żeby się nie nudzić, tylko CO ZROBIĆ ABY WOGÓLE MIEĆ MOŻLIWOŚĆ NUDZENIA SIĘ...bo ja to strasznie chciałym mieć czas na takie "leżenie na ulicy i wpatrywanuie się w niebo" rozmyślanie, pisanie pamiętników, wierszy itp. Kiedyś to miałam na to wszystko czas, a teraz go nie mam i tak bardzo mi brakuje tego nudzenia się i "nic nie robienia".... :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 01 lut 2004, 1:19

Anioł_ciemności pisze:Moja mama zawsze mówi:"mądrzy ludzie się nie nudzą".Myślicie,że jest w tym trochę racji? :?: :?: :?:

Ja mysle ze jest...i niestety czasami dopada mnie nuda (ja nic nie sugeruje :P )
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 01 lut 2004, 10:48

Na nude najlepiej jest wejść na czata Łzy. Powypowiadać się na forum. Posłuchać muzy. Oj dużo tego. Ja się zapisałam na dużo kółek w szkole, założyłam zespoł itp.
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 01 lut 2004, 18:38

Co zrobić żebby sie nie ndzić?
Hmm,najlepszym sposobem to jest spotkanie z kumplami przy piwku,wtedy nie ma opcji na jakąkolwiek nudę. :D Można też słuchać muzy zawsze,np.jak pada dobry jest Cave,albo Ozzy :D
Zresztą ja zawsze słucham muzyki i nigdy się nie nudze wtedy :D po prostu muza mnie wyluzowuje po całości.
Ale żeby się nie nudzić można np.skoczyć na miasto,powłóczyć się po sklepach,zawsze jakaś rozrywka :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.

Wróć do „Różne czyli Inne”