Bar ;)

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 10 paź 2004, 0:42

A jak na moje to koleś jest po prostu hardcore`owcem i tyle :D Chciał się zabawić i już,dajcie gościowi spokój :)

Baru nie oglądam bo nie lubię :P

Morelka pisze:Ale Róży nie lubialam.... bo sie z agnieszka macała

No jak tam się laski macają to chyba zaczne Bar oglądać :twisted:
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 10 paź 2004, 10:08

Tym razem sie zgodze z Gosia... Bo Ani zachowanie było naprawde nie na miejscu... ciekawe czy swojej córeczce Ania pokarze jak zonatemu facetowi do lozka sie wepchała... A Witek był pod wplywem alkoholu... i sadze ze gdyby bylo inaczej nie doszlo by do tego wszystkiego. Poza tym od poczatku programu był on wrecz przykładowym facetem... ktory na kazdym kroku podkreslal jak wazna jest dla niego rodzina. Dlatego sadze ze troche bez podstawnie oceniasz Adam Witka... tym bardziej ze jak juz napisales, BARu za bardzo nie ogladasz...

Ciacho... ale teraz juz nikt sie macac nie bedzie... bo Róża odeszla... no chyba za Agnieszka znajdzie sobie inna laske zeby sie z nia macac :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 paź 2004, 10:57

Nooo...oceniać ludzi na podstawie telewizji bym sie nie odważył.
Przyznaję rację, że nie znam tych ludzi.

Ale ja skomentowałem konkretną sytuację, i gdyby w tym łożku zamiast Witka był na przykład Night Cowboy, albo nawet i sam prałat, to moje odczucia byłyby identyczne.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 paź 2004, 11:16

Każdy ma swoje obserwacje Adamie :wink:

Poza tym chciałam dodać, że Ania też była pijana....bo tam połowa tego pokoju była pijana :P
Zawsze tak jest, a w przypadku tych programów szczególnie, że kamery potrafią tak pokazać daną osobę i daną sytuację, żeby zadziałać na uczuciach ludzkich....i tak było w tym przypadku....a ja wierzę, że Witek nie jest temu tak bardzo winny.....bo z tego co się wypowiedzieli wczoraj wszyscy, to wychodzi na to, że to jest wina Ani, że weszła Mu pod kołdrę i gryzła Jego włosy (jak sama podkresliła) na klacie :lol: Także moim zdaniem to jest w większej mierze Jej wina.
Poza tym jak było widać w materiale tym sensacyjnym....dodali jakąś tam muzykę....a wczoraj Iwona (ABRA) przyznała, że Ona leżała obok i mówiła do Anki, żeby Go tak mocno nie gryzła....

I Adaś....zgodze się z Tobą, że to wyglądało jak wyglądało.....ale ja wierzę Witkowi....bo z tego co Go oglądałam w TV to jest naprawdę dobry facet....i jak widać, porozmawiał z żoną i wszystko się wyjaśniło :wink: Wiec dyskusja już Nasza chyba jest zbędna 8)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 10 paź 2004, 11:16

Tutaj to Sylwia się powinna wypowiedzieć :lol:

Ja nie mam pojecia o czym mówicie bo baru nie oglądam i nie zamierzam ogladać 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 10 paź 2004, 11:43

ABRA? to ona chyba niedawno byla w Raciborzu przed In-Grid :P

A z reality to ogladalem jedynie Big Brother I i BAR I bo reszta dla mnie strasznie nudna :P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 paź 2004, 12:10

ABRA to wokalistka....wczoraj akurat odpadała z Baru w czasie gorących krzeseł. Przegrała z Wojtkiem Cugowskim :wink:
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 10 paź 2004, 12:46

Coz... takie programy pozostawiam bez komentarza... Programy dla debili i tyle. Kto normalny zdecydowalby sie na cos takiego? Nie ogladam tych bzdur. Wspaniala ramowka telewizji polskiej miala sie podobno polepszyc. A puszczaja jeszcze gorsze glupoty niz puszczali. Chyba sie pozbede telewizora...
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 10 paź 2004, 14:40

jesli chodzi o ramówkę polskiej telewizji zarówno państwowej jak i prywatnej to chyba jest to watek na osobny temat :?
a co do BAR-u to osobiście uważam ten program za idiotyzm, choć dobrze zrobiony, bo potrafiący przyciągnąć ludzi do telewizorów :roll:
nie będę wypowiadać się na temat jakichś Witków, Anek i Wojtków, bo BAR-u nie oglądam.nie oglądałam też kiedy występowały Łzy, choć tego akurat żałuję trochę :(
generalnie rzecz biorąc to czytając wasze posty w tym temacie ten cały Witek niby ma jakieś tam zasady ird, to po co w ogóle szedł do tego programu?mam wrażenie, że samo uczestniczenie w BARze jest albo próbą pokazania się w mediach(Doda np),próbą naprawy wizerunku jak ta cała Frytka chociażby :lol: :lol: , albo desperackim krokiem w stronę ucieczki od codzienności i nie wiem czego właściwie :?
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 paź 2004, 15:20

Małgorzata pisze:I Adaś....zgodze się z Tobą, że to wyglądało jak wyglądało.....

Nie no, to już przesada. Mnie kompletnie nie obchodzi jak wyglądało, ani co tam się działo naprawdę.

Ja widziałem, że kobieta wlazła do łożka facetowi, a facet na to pozwolił.

Nic więcej nie widziałem i nic więcej tu nie komentowałem:)

Howgh! :)
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 10 paź 2004, 15:44

__daria__ pisze: generalnie rzecz biorąc to czytając wasze posty w tym temacie ten cały Witek niby ma jakieś tam zasady ird, to po co w ogóle szedł do tego programu?

Uważasz, że jak ktoś ma jakieś tam zasady i w dodatku rodzinę, to nie ma prawa pokazywać się w takim programie? Moim zdaniem tam powinien do tego programu własnie potrzeba różnych ludzi, z różnymi sytuacjami życiowymi....

A Witek wszedl do programu pewnie po to, żeby się pokazać, oczywiście napewno po to, żeby mieć szansę na wygraną...i z tego co słyszałam to jest piłkarzem....więc pewnie taki program Mu pomoże w zdobyciu w jakimś tam stopniu sławy i sprawi, że Jego osoba zostanie bardziej zauważona niż dotychczas :wink:

Adaś - ja tak zinterperetowałam Twoje słowa "pokazywali nocne obrazki, z kim On śpi"
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 10 paź 2004, 16:22

jak dla mnie, to takie programy robione są po to, by poznać zwykłego konsumenta. co on je, co pije, jego przyzwyczajenia, reakcje etc. a potem korzystanie ztego, a co za tym idzie robienie niezłej kasy.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Birdus

Postautor: Birdus » 10 paź 2004, 16:36

Wcześniejsze edycje "Baru" jeszcze oglądałem, bo uważałem, że są one jeszcze na tyle ciekawe (pod względem doboru osób), że warto im poświęcić trochę swojego czasu. Ale jak obejrzałem jeden tylko odcinek najnowszej edycji to stwierdziłem, że więcej swojego czasu na ten program nie poświęce. To tyle co chciałem powiedzieć na ten temat. Dziękuję. :D
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 12 paź 2004, 16:27

Ja niedlugo w was zwatpie... nie mowcie mi, ze wy wszyscy (Birdus nie do Ciebie... i nie do tych, ktorzy tego nie robia) ogladacie te idiotyzmy... Heh... ja trace nadzieje, ze ten swiat kiedykolwiek bedzie lepszy... Bo skoro Polska mlodziez wychowuje sie teraz na takich programach... to sttrach pomyslec co bedzie jak beda starsi....
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 paź 2004, 18:49

Rynex, mam nadzieję, że nie mówisz o mnie? :twisted:

A propos, ktoś mi powie jak się skończyła ta sprawa z owym Witkiem? ;)
Bo jakoś nie mogę się do nowego Baru wciągnąć, co tylko mi sie przypomni włączyć telewizor, to albo jakiś film leci, albo reklamy :)

Wróć do „Różne czyli Inne”