Trzeba pomóc

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Trzeba pomóc

Postautor: mar-r » 29 cze 2006, 0:20

14 i 15 sierpnia to dla młodych ludzi z Grajewa (ojczyzna Łaciatego z Podlasia) szczególne dni. Właśnie wtedy jedni organizują festyn pod hasłem "Serce za serce, rzecz za rzecz". Dla innych te dni to szansa na lepszy start nowego roku szkolnego. Akcja zaczyna się czternastego warsztatmi artystycznymi oraz prowadzenia zabaw na imprezach bezalkoholowych. Ten dzień to również licytacja. Licytować będziemy prace z warsztatów, rysunki niepełnosprawnych intelektualnie oraz fizycznie w ramkach robionych na warsztatach, jednak szczególnymi przedmiotami licytacji będą płyty oraz gadżety z autografami muzyków polskiej sceny fonograficznej. Natomiast piętnasty to dzień zabawy. Koncerty, występy niepełnosprawnych, przedstawienie przygotowane przez koło teatralne oraz zabawy prowadzone przez wodzireja z Ostrołęki. W tym czasie będzie prowadzona sprzedaż ciast i kompotu (coś dla głodnych i spragnionych), a także loteria fantowa (każdy los wygrywa). Będzie istaniała możliwość ofiarowania symbolicznej złotówki do specjalnych puszek. Po co to wszystko? Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci i młodzieży z Grajewa i okolic. W poprzednich latach festyn odbywał się przez jeden dzień (dwa dni to dla nas duże wyzwanie), gdzie udało nam się zberać średnio po 2 tysiące złotych. To wystarcza na bardzo wiele zeszytów, jednak to wciąż za mało. Ta idea jest dzisiaj bardzo ważna, ponieważ wspiera nie tyko te dzieci przez zeszyty, ale również pomaga ludziom odstawić na bok tzw. znieczulicę. Mamy juz gadżety od : Virgin, Łez, Zabilimiżółwia, Prawdy (dzięki Ace), Heya, Bladych Loków,IRA, Emeralda. Wszystko zrobiliśmy w kilka godzin. Zabawki albo zeszyty czy piórniki mile widziane.

Tutaj podajemy link do informacji o naszej akcji sprzed roku :
http://www.e-grajewo.pl/view_right.php? ... 1a91d5af20

Organizatorem jest Kotek - ja pomagam ciesząc sie że tak młoda osoba ma takie serducho - fajnie że jest i jej się chce...
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 29 cze 2006, 0:28

a Marek ma równie wielkie serce i mi pomaga. ja dodam, że mamy jeszcze gadżety od Laskowskiego, w niedzielę będą od Szcześniaka, potem od Lady Pank ;)
wiem też, że pomaga nam Milka z zabawkami - wielkie dzięki dziewczyno
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 29 cze 2006, 1:04

Nietoperzyca też dorzuci maskotki. Kurde zrobiliśmy w kilka godziń coś fajnego...
Awatar użytkownika
Nietoperzyca
Lokalizacja: Miasto biznesu i seksu. "Niech się walą Ci, co nie znają Pidżamy!" - Małgoś.
Kontaktowanie:

Postautor: Nietoperzyca » 29 cze 2006, 13:56

No, mogę obskoczyć po koleżankach i może tego sie troche zbierze...
Obrazek
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 29 cze 2006, 15:52

U mnie mama robi właśnie porządek w jakiś maskotkach itp. więc jak by to było potrzebne to ja się deklaruje :)
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 29 cze 2006, 16:13

powiem krótko - jesteśmy najbardziej zajebistym fc na świecie, jesteście wszyscy kochani i strasznie was kocham. Jak trzeba to się potraficie bawić , jak trzeba to pomagacie. Wyjazd na pierwszy koncert Łez i wejście na forum plus pierwsze maile a Anią W. to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Dokonujemy cudów i słów mi brak....
Hurt i Happysad też pomogą
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 30 cze 2006, 10:37

Benson z FC Dżemu zaoferował wpłatę kasy. Dziękujemy ślicznie:)
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 30 cze 2006, 10:43

A to post od Tomka z Zazuzi:
Podłączę się do twojego postu Marek. Czasami są takie sytuacje, gdzie ludzie są bezsilni. Życie pisze scenariusze, które niekiedy cieżko sobie wyorbazić. Na początku marca syn mojej koleżanki z pracy i zarazem uczeń naszej szkoły trafił do szpitala. Diagnoza była okrutna: bardzo groźna odmiana białaczki. Historia ta wstrząsnęła nami wszystkimi, dlatego też postanowiliśmy jakoś pomoc Bartkowi. Jedyne co możemy zrobić to zbierać pieniążki na jego leczenie. W związku z tym w sobotę 8 lipca w Jarocinie odbędzie się koncert. Wstęp jest bezpłatny. Na imprezie będą zbierane pieniądze i licytowane róznego rodzaju gadżety, które udało nam się uzyskać od m.in. Hey, Habakuk, Ali Janosz czy Indios Bravos, a za co serdecznie dziękujemy. Od godz. 15 ruszy koncert na którym wiele atrakcji. W części muzycznej wystąpią:

* D.M.K.L (Hip hop - Jarocin)
* Rass Tomi & Dzieciuff Squad (mój solowy projekt prezentujący piosenki dla dzieci)
* New MAd Age (hard rock - Nowe Miasto)
* Za Zu Zi
* Lerek & Nowator
* Ewa Sonnet
* Ich Troje
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 03 lip 2006, 14:52

Ich Troje też się dołącza, a z tego co czytałem to IRA już dała fanty.
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 03 lip 2006, 17:03

IRA dała dwie koszulki, płytę (dvd 15lecia), kilka kalendarzy.
mamy już plakat od Mietka, Turnau wziął od nas adres, Maryla daje płytę w tym miesiącu w Warszawie dla naszego człowieka
Madzia z IRY zaoferowała pomoc, może załatwić Braci, De Mono i Krawczyka.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
dziubek16

Postautor: dziubek16 » 03 lip 2006, 18:02

podziwiam wasze zaangazowanie gdybym mogla to napewno bym pomogla niestety mieszkam zaa daleko wiec z pomoca ciezko ! ale 3mam kciuki aby festyn sie udal!! wielki szacunek dla was!!!
"Weronika Bardzo Chciała Spróbować Jak To Jest Stoczyć Się Na Samo Dno Być Dla Innych Tylko Tłem"
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 16 lip 2006, 18:00

dla wysyłających stuff: miło by było, żeby wszystko poszło przed 1 sierpniem. a najlepiej, żeby to wtedy u nas było...
proszę o kontakt na gg. pozdrawiam.
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 16 lip 2006, 19:04

Do Joli wyślij maila - wyślą foty z autografami. Wczoraj obiecali.
Awatar użytkownika
moniczka-s14
Członek FFC

Postautor: moniczka-s14 » 16 lip 2006, 22:23

Ja wysłałam w czwartek więc powinno dojśc przed 1 sierpnia, no chyba, ze nasza kochana poczta zawiedzie...
Tennessee Williams napisał:
’’Kiedy tak wielu ludzi jest samotnych,
byłoby niewybaczalnym egoizmem,
być samotnym samotnie”
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 17 lip 2006, 20:25

Moniczka i Adir posłali zabawki, Nietoperzyca ma cały wór. Ja was ludzie po prostu kocham. Pokłon wielki, macie wielkie serca, wielkie dusze i dla was chce mi się żyć. Dziękuję :*.

Wróć do „Różne czyli Inne”