Co pijecie ?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Co pijecie ?

Postautor: Cień Anioła » 08 gru 2008, 19:20

Jak w temacie :) Pewno głównie będzie to temat o napojach procentowych, aczkolwiek ja się chciałam pochwalić tym, że w końcu nauczyłam sie robić 4 warstwową latte :mrgreen:

http://img150.imageshack.us/img150/6780/dsc01146ls9.jpg

A co do alkoholu to lubię słodkie drinki czy likiery, takie jak malibu :)
I muszę przyznać, że wódka z kawałkami złota, którą piliśmy u Nema z Kubiakiem była dosyć dobra ^^
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Re: Co pijecie ?

Postautor: EfektMotyla » 08 gru 2008, 19:25

Cień Anioła pisze:http://img150.imageshack.us/img150/6780/dsc01146ls9.jpg

Wygląda bardzo ładnie :)
Obrazek
iskierka
Członek FFC

Postautor: iskierka » 08 gru 2008, 19:52

Cień Anioła pisze:

A co do alkoholu to lubię słodkie drinki czy likiery, takie jak malibu :)

Malibu :D Pychotka :D
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 gru 2008, 20:01

Cieniu, wielkie gratulacje.. niełatwo zrobić takie latte! ;)

Napoje z %.. hm.. lubuję pewne specyfiki, aczkolwiek najbardziej chyba - Martini! 8) Mam do tego trunku sentyment... i po prostu ten smak!
Awatar użytkownika
_Paweł_
Członek FFC

Postautor: _Paweł_ » 08 gru 2008, 20:17

Whisky z colą i lodem;) nie ma lepszego napoju %;)
Awatar użytkownika
Błażej
Kontaktowanie:

Postautor: Błażej » 08 gru 2008, 20:22

Cień Anioła pisze: malibu :)

Pychota :) Uwielbiam ;P
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 08 gru 2008, 20:28

Hahaha :D jak pojechałam na warsztaty filmowe i poszlismy się zakwaterowac to z pokoju wyskoczyło 3 Słowaków i zapytało radośnie: "To co pijemy?!" :D tak mi się skojarzyło z tytułem ;)
Ja preferuję dobre szampany :)
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 08 gru 2008, 21:08

"Co pijecie?"
To co jest i to co się da :twisted:

Aż dziwne, że na Naszym forum nie ma jeszcze takiego tematu ;>

Jeśli chodzi o napoje nieprocentowe, to piję zazwyczaj wodę niegazowaną. Nie przepadam za kawą i herbatą (chodź ostatnio Lipton mnie kręci :P).
Czasem soki czy jakieś gazowane rzeczy w stylu Cherry Coke ;)

Jeśli natomiast chodzi o napoje procentowe, to piję wszystko ;D
W sumie nie przepadam za alkoholem < :twisted:> i raczej mi nie smakuję, to pić lubię :P
Wódkę lubię coraz mniej, szczególnie po doświadczeniach z popijaniem jej wodą mineralną, ale jest istotnym napojem w życiu człowieka. Ze Spritem jest dobra. Bardzo smakowała mi Soplica wiśniowa przez jakiś czas, ale ostatnio w Szczecinku jakoś straciła swoją MOC.
Z piwem odwrotnie - kiedyś nie lubiłem, teraz jest coraz lepiej. Im ma więcej procent, tym lepiej. Smakowo podobne są dla mnie wszystkie rodzaje, ale nie preferuje tych gorzkich :P Tyskie i Bosman są OK ;)
WINO - Keleris jest mistrzostwem świata, smakuje jak galaretka wiśniowa - cudo, ale już mało gdzie można go dostać niestety. Komandosy i inne wina z Biedronki są też ok. Wina w plastikowych butelkach są megamenelskie i śmierdzą, ale mają swój urok i chętnie po nie sięgam. Zwykłe winiacze w butelkach też są niezłe, ale takie typowe :P
Bardziej markowych alkoholi raczej nie pijam :twisted:

A na koniec istotna uwaga - czasem nieważne, co się pije, ale ważne z kim ;) Towarzystwo to 90% udanego chlania, reszta to alkohol :P
"Nic tylko się nachlać" \m/
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Martuś
Członek FFC

Postautor: Martuś » 08 gru 2008, 21:20

Cień Anioła pisze:I muszę przyznać, że wódka z kawałkami złota, którą piliśmy u Nema z Kubiakiem była dosyć dobra ^^

Wypraszam sobie, bo to było u Marty!
I faktycznie ta wódka była dobra :wink:

Ja podobnie jak poprzednia skorpionica uwielbiam Martini. Moge je pić w każdych ilościach :wink:
Ostatnio zmieniony 08 gru 2008, 21:21 przez Martuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie szukam bajki w życiu i walczę do końca... Nie szukam bajki w życiu swoim, bajki są okrutne...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 08 gru 2008, 21:21

_Paweł_ pisze:Whisky z colą i lodem;) nie ma lepszego napoju %;)

Whisky jak już, to tylko z LODEM. Ze wszystkim innym to PROFANACJA tego szlachetnego trunku.

Ja uwielbiam "śmierdziele" (whisky). Obecnie choruje na czarnego Jasia (Johhny Walker Black Label), zajebisty też jest Jack Daniels.

Obrazek

No i piwo, ja generalnie pijam browary głównie i w 90% przyapdków jest to Piwo Kró(L)ewskie.

Obrazek

Jaboli nie ruszam, wolę wątroby siarką nie rozwalić za wczesnie. Jeżeli wino, to jakieś dobre, głównie jest to Carlo Rossi, czerwone.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 gru 2008, 21:37

Nemo pisze:
A na koniec istotna uwaga - czasem nieważne, co się pije, ale ważne z kim ;) Towarzystwo to 90% udanego chlania, reszta to alkohol :P

co racja, to racja! :twisted:

Martuś pisze: Ja podobnie jak poprzednia skorpionica uwielbiam Martini. Moge je pić w każdych ilościach

No wiadomo! Pozdrawiam przy okazji! ;)
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 08 gru 2008, 21:48

Nemo pisze:W sumie nie przepadam za alkoholem < :twisted:>

Jak my wszyscy, DENATY :twisted:

Nemo pisze:Z piwem odwrotnie - kiedyś nie lubiłem, teraz jest coraz lepiej. Im ma więcej procent, tym lepiej. Smakowo podobne są dla mnie wszystkie rodzaje, ale nie preferuje tych gorzkich :P Tyskie i Bosman są OK ;)

Jak się nazywało to Twoje okropne piwo z Kołobrzegu? Coś z górskim potokiem na etykietce. Teraz mi się przypomniało. Mocarne było \m/ ;D

Nemo pisze: WINO - Keleris jest mistrzostwem świata, smakuje jak galaretka wiśniowa - cudo, ale już mało gdzie można go dostać niestety. Komandosy i inne wina z Biedronki są też ok. Wina w plastikowych butelkach są megamenelskie i śmierdzą, ale mają swój urok i chętnie po nie sięgam. Zwykłe winiacze w butelkach też są niezłe, ale takie typowe :P

Tak właśnie! Szkoda, że tak rzadko w sklepie można Komandosy znaleźć.

Nemo znowu pisze: A na koniec istotna uwaga - czasem nieważne, co się pije, ale ważne z kim ;) Towarzystwo to 90% udanego chlania, reszta to alkohol :P

No, racja. Mi prawie każde pamiętne chlanie kojarzy się z wyjazdami z ffc, ale to dzięki ludziom te wyjazdy są takie fajne, a alkohol to tylko taki dodatek :P Świnie alkoholickie ;D

No i wspomnę jeszcze o legendarnych FFC-owych Kubusiatorach, chociaż już ich nie pijamy raczej, ale ile to wspomnień koncertowych... :lol:
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 gru 2008, 23:12

Ja uwielbiam whisky z colą, ballantines, jim bim, czerwony jasiek, najmniej czarny jacek. Ale jak dla mnie trunek cud malina :) do tego cytryna i lód. czasem bawię się też w jakieś mieszanki, ale takie mózgojeby to tylko na degustacje, nigdy do całonocnego picia :D
dobre też jest Bacardi z colą lub spritem.
poza tym LECH rulezzz :)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 08 gru 2008, 23:17

Bezalkoholowe:

Kawa- uwielbiam kawę, a raczej cukier z kawą. Czasami zdarza mi się wypić za dużo. W dzień powszedni moim nieodłącznym atrybutem jest kubek termiczny.

Sok pomarańczowy- świetnie gasi pragnienie i zawsze czuję się zdrowo,jak go piję:P.

Woda niegazowana- po wysiłku, w trakcie wysiłku fizycznego, na gardło. Nieodłączny atrybut mojej pracy

I terazz.......

Alkohol: :twisted:

Whisky - z colą i lodem. Nauczona pić przez pewnego Jegomościa z Wrocławia jakiś czas temu. Grants, Niebieski Jaś, Jack Daniels. Bardzo pasuje mi smak whisky i to mój ulubiony trunek zaraz po piwie.Towarzyszy każdej specjalnej okazji.

Wódka - do niedawna ciężko było namówić mnie na wódkę nawet Adiemu :twisted: , ale przemogłam się i piję, bo piją inni. Smak - wiadomo - gówniany.

Piwo - mój ulubiony trunek alkoholowy. Ulubione marki to Tyskie i San Miguel mimo, że to straszne szczochy. Uwielbiam piwo, piję często jako napój do monitora,jako przerywnik.

Wino - nie lubię gorzkich, a więc wytrawnych i półwytrawnych. Bardzo smakuje mi białe El Sol i czerwone Carlo Rossi jest w miarę ok. Smakoszem tych droższych nie jestem

Chateu de jabol - Keleris rulez. Wściekłam się, jak zmienili nazwę na Amarena :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 08 gru 2008, 23:31

Za alkoholami nie przepadam ale jeśli chodzi o piwo to:
Warka Strong i Dębowe...

Wódka wiśniowa też może być ;)

poza tym Komandos :D

A bezalkoholowe to piję wiele różnych napojów:
Ostatnio podobnie jak Daria cukier z kawą, ale rozpuszczalna musi być i z mlekiem ;)

Herbaty-owocowe :D

Soki jabłkowe i truskawkowy z Cappy ;)

i nie cierpię wody mineralnej fu fu fu :P
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook

Wróć do „Różne czyli Inne”