ZDROWIE

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 04 lip 2009, 15:01

Viper_Venom pisze:Swoją drogą ja od 4 lat nie byłem chory :D

Ja też gdzieś tyle nie liczącdrobnych dolegliwości jak przeziębienie.
Chyba odchorowałam swoje w przedszkolu :P
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 04 lip 2009, 15:33

ciacho pisze:ból głowy nie do opisania.

Taki ból to i ja mam.Wytrzymać się nie da :cry: Zdrowiej szybko w takim razie.
Viper-Venom-Dzięki serdeczne :wink:
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lip 2009, 20:41

Carmen: pisze:A mnie dopadł jakiś paskudny wirus.Wczoraj co godzinę wymiotowałam,głowę mi rozsadza,gorączka poniżej 38 nie schodzi,mam problemy z utrzymaniem równowagi i widzeniem. :( Byłam wczoraj u lekarza i dostałam leki,ale jednego nie mogę w ogóle brać przed badaniem :( Życzę Wam wszystkim zdrowia i nie dajcie się żadnym wirusom.Jakby mi się pogorszyło to mam skierowanie do szpitala.Chociaż mam nadzieję,ze się nie odwodnię,a to mi grozi.Dietę mam ostrą,bo mogę jeść tylko kleik ryżowy,czerstwą bułkę,suchary i biszkopty i pic wodę niegazowaną,albo herbatę leciutką,albo tak jak teraz wodę z czajnika zimną lub letnią.

Grypa żołądkowa?
Jednak tak źle z Tobą nie jest. Jak ja to miałam, to nawet sama na drugi bok nie miałam siły się przewrócić, a co dopiero na kompie siedzieć.
Że o pójściu do lekarza nie wspomnę. A do ust oprócz wody nie brałam nic przez 2 pierwsze ostre dni.
Ona sama mija 8)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 04 lip 2009, 21:05

widzę, że tworzy się tu moherowy kącik zwierzeń :twisted:
a to jak wszyscy to wszyscy... też sobie ponarzekam :P

Mnie od jakichś 3 lat boli głowa. Zawsze w okresie wiosenno - letnim i tylko wtedy, jak jest duszno i słonecznie. Do tego dochodzą jeszcze zawroty głowy. Jak jest brzydka pogoda i chłodno to mam spokój. :roll:
A termin do neurologa mam ustalony na 24 sierpnia, więc praktycznie całe lato będę się jeszcze męczyć. :]
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 04 lip 2009, 21:21

Dagmara pisze:
Carmen: pisze:A mnie dopadł jakiś paskudny wirus.Wczoraj co godzinę wymiotowałam,głowę mi rozsadza,gorączka poniżej 38 nie schodzi,mam problemy z utrzymaniem równowagi i widzeniem. :( Byłam wczoraj u lekarza i dostałam leki,ale jednego nie mogę w ogóle brać przed badaniem :( Życzę Wam wszystkim zdrowia i nie dajcie się żadnym wirusom.Jakby mi się pogorszyło to mam skierowanie do szpitala.Chociaż mam nadzieję,ze się nie odwodnię,a to mi grozi.Dietę mam ostrą,bo mogę jeść tylko kleik ryżowy,czerstwą bułkę,suchary i biszkopty i pic wodę niegazowaną,albo herbatę leciutką,albo tak jak teraz wodę z czajnika zimną lub letnią.

jeśłi to grypa żołądkowa to ci serdecznie współczuję. Mnie trzymała przez 3 dni. Przez pierwsze dwa nic nie jadłam,myślałam że już nie wytrzymam z tego wszystkiego. Ale ten trzeci juz lepszy mogłam jeść ale tylko takie wlasnie biszkopty itd. i przez 3 dni wyleżałam w łóżku.
Także trzymaj się i zdrowiejj :D
gg:306844
e-mail:asia909@op.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 lip 2009, 22:54

ally pisze:Mnie od jakichś 3 lat boli głowa. Zawsze w okresie wiosenno - letnim i tylko wtedy, jak jest duszno i słonecznie. Do tego dochodzą jeszcze zawroty głowy. Jak jest brzydka pogoda i chłodno to mam spokój. :roll:
A termin do neurologa mam ustalony na 24 sierpnia, więc praktycznie całe lato będę się jeszcze męczyć. :]

Zapewne nic Ci nie wykryją i wymyślą jakąś bzdurę.
Ja od 5 lat miewam dość często ucisk w klatce piersiowej, nie mogę wziąć głębokiego wdechu, zatyka mi ciśnienie uszy, mam płytki oddech i wrażenie niedotlenienia. Do tego szybki puls. Leżałam parę dni na kardiologii, nic nie wykryli, więc wcisnęli mi hipotonię ortostatyczną i zalecili więcej spacerów... pfff ;P
Chyba niedługo znów będę chciała się położyć do szpitala na kolejne badania, bo jednak jest to wszystko dla mnie bardzo uciążliwe i niepokojące. Czasem mam aż wrażenie, że zaraz wykituję :twisted:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 04 lip 2009, 22:59

Dagmara pisze:Zapewne nic Ci nie wykryją i wymyślą jakąś bzdurę.
Ja od 5 lat miewam dość często ucisk w klatce piersiowej, nie mogę wziąć głębokiego wdechu, zatyka mi ciśnienie uszy, mam płytki oddech i wrażenie niedotlenienia. Do tego szybki puls. Leżałam parę dni na kardiologii, nic nie wykryli, więc wcisnęli mi hipotonię ortostatyczną i zalecili więcej spacerów... pfff ;P

też tak myślę, że nic nie wykryją. A może to przez niskie ciśnienie (średnio 90/60)...? Póki co ratuję się powszechnie dostępnymi lekami przeciwbólowymi.
A te uciski w sercu też mi się zdarzają, ale ostatnio rzadziej :wink:
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 05 lip 2009, 10:44

Dagmara:P Nie wiedzą skąd mi się to wzięło.Ja też całe dnie leżę w łóżku,ale wczoraj musiałam wstać i skorzystać z kompa,więc pomyślałam,że mogę też na forum zajrzeć ;) Takie uciski to i ja mam,ale w listopadzie EKG mi nic nie wykazało i powiedzieli,że nic mi nie jest.Nikt się nad tym nie pochylił...
Ally:Dzięki za życzenia :wink: Ja takie bóle głowy też mam od 3 lat i zawroty z tym,że u mnie to jeszcze są do tego kłopoty z utrzymaniem równowagi,zaburzenia widzenia,jest mi cięgle niedobrze i szereg innych dolegliwości.Z tym,że u mnie to jest niezależne od pogody,chociaż teraz coraz częściej omdlewam.Nie wiedzą co mi jest,więc muszę czekać cierpliwie do listopada na rezonans magnetyczny :roll: A za parę dni będą mi robić EEG :roll: W każdym razie życzę zdrówka :wink: ;*
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 20:40 przez Carmen:, łącznie zmieniany 1 raz.
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 05 lip 2009, 15:52

ally pisze:A może to przez niskie ciśnienie (średnio 90/60)...?

Miewam często podobne ciśnienie :) Ale u mnie nie ma bólów głowy, jestem tylko za to strasznie wtedy leniwa :P
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 05 lip 2009, 16:46

Silne bóle głowy miewałam do pewnego czasu. Zaczęły się jak miałam jakieś 12 lat, a skończyły jak miałam ok. 15. Nic z tym nie robiłam, bo doszłam do wniosku, ze lekarze i tak nie znajdą żadnych nieprawidłowości i samo minęło. Nie odnoszę tego oczywiście do waszych przypadków dziewczyny, bo to różnie może być :)
gg: 1604953
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 07 lip 2009, 9:41

Carmen: pisze:A mnie dopadł jakiś paskudny wirus.Wczoraj co godzinę wymiotowałam,głowę mi rozsadza,gorączka poniżej 38 nie schodzi,mam problemy z utrzymaniem równowagi i widzeniem. :( Byłam wczoraj u lekarza i dostałam leki,ale jednego nie mogę w ogóle brać przed badaniem :( Życzę Wam wszystkim zdrowia i nie dajcie się żadnym wirusom.Jakby mi się pogorszyło to mam skierowanie do szpitala.

Skad dokładnie jesteś z centralnej Polski? My byliśmy od piątku w Kęblinach pod Łodzią i mojego faceta w sobotą dopadło dokładnie to samo!! Nie wiedzieliśmy o co chodzi, bo wszyscy jedliśmy to samo a tylko jemu coś było, tyle że nie wymiotował, choć go mdliło tylko latałco chwilę do ubikacji... Facet jak dab ;) a leciał dosłownie nam przez palce, nie mógł nic jeść, wysoka gorączka, nie mogliśmy wrócic do domu, bo nie był w stanie i od wczoraj mu rozsadza głowe...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Solve
Kontaktowanie:

Postautor: Solve » 07 lip 2009, 9:47

No i wykrakałem:
boli mnie głowa, brzuch i kręgosłup. Mam biegunkę i zaraz mi głowę rozsadzi ;(
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 03 lis 2009, 23:21

Tylko przez tydzień grypa dopadła 10 tys. Polaków -
http://wiadomosci.wp.pl/kat,18032,title ... omosc.html
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
minow343

Re: ZDROWIE

Postautor: minow343 » 01 sie 2019, 16:19

Jeśli ktoś z waszych bliskich jest chory i potrzebuje opieki i rehabilitacji w domu to niech zwróci się o pomoc do Agencji Służby Społecznej w Warszawie.
Awatar użytkownika
majjax99@o2.pl

Re: ZDROWIE

Postautor: majjax99@o2.pl » 04 wrz 2019, 19:50

miałam zabieg terapia hiperbaryczna łódź . Polecam wszystkim do zwykłego odprężenia się, ale też bardzo dobrze wpływa na skórę i taka tlenoterapia przyspiesza gojenie ran

Wróć do „Różne czyli Inne”