Ania Wyszkoni.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wava
Członek FFC

Postautor: wava » 18 sie 2011, 18:58

Czy ja wiem...może na tym naganiu tak to wygląda. Mi narazie za bardzo nie podoba mi się to. Może nie pasuje ta piosenka do Ani?Jakis czas temu myslałam,że Ania wprowadzi do swoich koncertów jakis cover Amy Winhouse. Lubię słuchać ją w ang.piosenkach np. boy's don't cry, imagine, ironic czy what;s up. Czasem tęsknie za starszymi kawalkami łez, może kiedyś Ania je zaśpiewa na swoich koncertach?: Jesteś, W moim śnie, wróciłam, szczęścia smak, mów bez słów...
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 18 sie 2011, 19:43

Wg mnie Ania nie ma odpowiedniego głosu ani do śpiewania Adele, ani Amy Winehouse. Może na koncercie lepiej to brzmi, na nagraniu niestety słabo.
gg: 1604953
Awatar użytkownika
Carmen:
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Carmen: » 18 sie 2011, 21:52

Co do nagrania to mnie się ono podoba ;) Jedynie wykonanie po angielsku jakie mi się nie spodobało to Mrągowskie "Jolene" bodajże z 2007(?)roku.Co do reszty nie mam zastrzeżeń ;)
"Śmiech rozstąpi zło,dosyć płaczu"
-----------------------------------------
https://www.facebook.com/Liluska93
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 19 sie 2011, 10:57

Ewa_p pisze:Wg mnie Ania nie ma odpowiedniego głosu ani do śpiewania Adele, ani Amy Winehouse. Może na koncercie lepiej to brzmi, na nagraniu niestety słabo.

Jedyny plus w tym nagraniu to chórki ;)

Masz rację, to nie są piosenki dla niej, męczy się w nich i brzmi to dziwnie.
Zwłaszcza utwierdza mnie to w przekonaniu gdy słyszę cover Jacksona albo Lady Gagi.
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 21 sie 2011, 9:14

Na koncercie tez brzmi słabo....... Po wczorajszym koncercie w Sosnowcu jestem rozczarowana.... Ania bardzo "smęciła" ludzie zaczęli bawić się dopiero na ... "Agnieszce". W sumie mało piosenek z jej płyty i ogólnie nudno....
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 22 sie 2011, 19:59

Mimo wszystko spodziewałem się lepszego koncertu... Trochę się zawiodłem. Gdyby nie kawałki Łez i kilka coverów naprawdę byłoby bardzo nudno. Przykro to mówić ale to był chyba mój pierwszy i ostatni koncert Ani...
Za to koncertem Video byłem miło zaskoczony, całkiem fajnie zagrali. :)
Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
Eirene
Członek FFC

Postautor: Eirene » 22 sie 2011, 20:15

Ja również nie jestem zachwycona, myślałam, że ten koncert bardziej przypadnie mi do gustu, jednak grubo się myliłam. Nie lubię solowej płyty Ani, więc te nowe piosenki na koncercie po prostu mnie nużyły. Raczej nie zamierzam wybrać się na jej kolejny koncert, chyba, że będzie o rzut beretem. Zdecydowanie wolę jechać na koncert Łez. ;)
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 23 sie 2011, 10:05

Nie lubicie tej płyty bo jest zbyt zaawansowana muzycznie :wink:
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 23 sie 2011, 14:41

Nie, bo po prostu jest słaba i tyle :)
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
taodmisia
Członek FFC

Postautor: taodmisia » 23 sie 2011, 16:51

Ciacho, jakieś szczegóły? Jest słaba bo co? :)
...:::Ubierała się na czarno i lubiła spiewac:::...
...:::Kochała się w kwiatach, motylach i drzewach:::...
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 23 sie 2011, 19:00

ciacho pisze:Nie, bo po prostu jest słaba i tyle :)

taodmisia pisze:Ciacho, jakieś szczegóły? Jest słaba bo co? :)

Właśnie, jakieś szczegóły :P Słaba, bo Ci się nie podoba?

Tak czy siak, płyta odniosła spory sukces. Pojawiła się nawet ostatnio na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (dwa lata po premierze!), a każdy singiel promujący płytę był przebojem :wink:
Obrazek
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 23 sie 2011, 19:42

Płyta jest słaba, bo ma w większości słabe teksty i słabe/nieciekawe/nudne/wtórne melodie.
To, że coś się sprzedaje nie oznacza, że jest dobre a jedynie, że wpasowało się w zapotrzebowanie. Sprzedaż płyt zespołów disco-polo nadal jest oszałamiająca :)
Awatar użytkownika
rozczochrany
Członek FFC

Postautor: rozczochrany » 23 sie 2011, 20:36

EfektMotyla pisze:Tak czy siak, płyta odniosła spory sukces. Pojawiła się nawet ostatnio na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (dwa lata po premierze!), a każdy singiel promujący płytę był przebojem :wink:

No nie wiem czy Lampa i sofa, albo Graj chłopaku graj były jakimiś wielkimi przebojami, gdybym nie czytał na bieżąco forum to nie wiedziałbym nawet, że wypuściła takie single. :P
Bo każdej nocy, gdy mi się śnisz
Czuję w sobie ten ogień.
Co sprawia, że chcę tu być
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 sie 2011, 22:37

rozczochrany pisze:No nie wiem czy Lampa i sofa, albo Graj chłopaku graj były jakimiś wielkimi przebojami, gdybym nie czytał na bieżąco forum to nie wiedziałbym nawet, że wypuściła takie single. :P

Wielkimi przebojami może i nie, ale już kilka razy zdarzyło mi się słyszeć "Lampę i sofę" w momencie, w którym bym się nie spodziewała ;)
Zamawiałam zespół na wesele i w swoim repertuarze ma właśnie "Lampę i sofę" - w lekkim szoku pytając muzyka co spowodowało, że ten utwór znalazł się wśród kawałków, które grają na weselu odpowiedział "radio, dużo słychać tego było w radiu, poza tym jest to bardzo trudna do zaśpiewania piosenka, zwłaszcza przez mężczyznę, ale nam się chyba udaje" :) I rzeczywiście - nawet fajnie im to wychodzi i jestem zadowolona z faktu, że na moim weselu również będą to grali, bo uważam, że jest to najlepsza piosenka z tej płyty.

Innym razem usłyszałam tę piosenkę w salonie kosmetycznym, gdzie raczej zawsze leci bardzo relaksująca muzyka bądź dźwięki szumu roślin, morza czy śpiewających ptaków ;)

Poza tym w 100 % zgadzam się z tym co napisała Yennefer, aczkolwiek nie uważam, że płyta jest zła, mi się podoba, zakupiłam ją nawet w oryginale, jednak myślę, że jest to moja jedyna i ostatnia płyta Anny Wyszkoni. No chyba, że wyda kiedyś taką, że będzie warta zakupu ;)
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 24 sie 2011, 0:11

Co do tekstów się zgodzę, jednak nie powiedziałabym, ze płyta jest słaba. Jest dobra muzycznie, wokalnie i chociażby z tego względu warto po nią sięgnąć.
gg: 1604953

Wróć do „Różne czyli Inne”