DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI?????????

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Gitarka

DLACZEGO JESTEŚCIE NIEMILI?????????

Postautor: Gitarka » 04 mar 2003, 5:11

Hm...nie na jednym forum już byłam i wiem na czym polega ta cała zabawa...Dziś przyszłam na wasze a tu juz dostałam "miłe" pouczenia...Moim zdaniem forum jest po to aby podzielic sie swoimi przeżyciami związanymi z (w tym przypadku) zespołem Łzy...może i nie podoba wam się to co pisze na forum...TRUDNO!! mam nadzieję,że przeczyta to ktoś kto wie o co mi chodzi...Może wy nie potraficie napisac o tym jak działa na was ICH muzyka...ja potrafie...jak narazie to kupa tu wiadomości z telewizji...o tez was troche pokrytykuje :P pozdrawiam tych którzy mają tak samo wrażliwe serca jak ja....i oczywiście zespół Łzy :)
Marta (ta co lubi gitarki ;))
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 mar 2003, 5:15

pewno zostaniesz "skrzyczana" za ten post że zaśmiecasz forum,ale trzeba do tego przywyknąć i nauczyc sie z tym życ :D Powdzenia zycze i wytrwalosci na forum dla wszystkih nowych użytkownikow :D
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 04 mar 2003, 5:18

Może wy nie potraficie napisac o tym jak działa na was ICH muzyka...ja potrafie...

Rzeczywiście....na nas muzyka Łez nie działa kompletnie...hmm........działamy tu od początku istnienia strony.....stworzyliśmy kilkadziesiąt tematów...kilkaset postów........z zespołem przeżywaliśmy dobre i złe wydarzenia......ale skąd Ty możesz o tym wiedzieć.....skoro nie zadałaś sobie trudu.....czytając chcoćby jeden temat...dowodem na to jest pytanie.....czy ktoś z zespołu zagląda na forum...wiedziałabyś gdybyś choć 20 minut poświęciła na czytanie...tego co tu stworzyliśmy.....ale po co ja się produkuję...pewnie i tak tego też nie przeczytasz
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 04 mar 2003, 5:30

A moze Gitarka ma modem-a przy modemie na tkaie przyjemnosci nie mozna sobie pozwolic :D :D :D
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 15:23

Niemili?? My jesteśmy bardzo mili.
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 04 mar 2003, 17:46

Hahahaha ... :lol: Padam ze śmiechu ... :? A powiedz Marto - ta co lubisz gitarki ... co jeszcze potrafisz czego my nie umiemy ? My na przykład umiemy powstrzymywać się od zaśmiecania forum głupimi, bezsensownymi, nic nie mającymi na celu tematami ( no ostatnio mieliśmy kryzys, ale mimo wszystko ... ) - Ty chyba tego nie potrafisz ... Umiemy też na przykład pomyśleć, że gdy mamy prywatną sprawę do Adasia Konkola, który również na pewno wie kim jesteśmy, to piszemy do Niego na GG a nie na forum, by wszyscy przeczytali, że Go lubimy ... - Ty niestety chyba też nie opanowałaś tej sztuki ... Poza tym, jeśli wchodzisz gdzieś, gdzie już są ludzie i wytworzyły się tu jakieś zasady, to wypadałoby ich przestrzegać - tak jest kulturalnie i na miejscu ... forum nie zmieni się diametralnie, bo przyszła tu Marta - ta co lubi gitarki ... i nie będzie się podporządkowywać pod Ciebie ... a to co wypływa z Twojego zachowania to zarozumialstwo i brak pokory - wobec tego każdy ma prawo być niemiły ... :?
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 18:50

Nie przejmuj sie Gitarko jak zaczniesz wszystkich pozdrawiac i do tego nie bedziesz podpadac waznym:)(hahah)tu osobom beda dla Ciebie mili (i tez Cie beda pozdrawiali:):))
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 19:04

Bombadil pisze:

Nie przejmuj sie Gitarko jak zaczniesz wszystkich pozdrawiac i do tego nie bedziesz podpadac waznym:)(hahah)tu osobom beda dla Ciebie mili (i tez Cie beda pozdrawiali:):))

WAŻNYM? Kto tu niby ważny jest? Poproszę o jakieś przykłady.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 19:07

Kathleen_kelly napisał:
umiemy powstrzymywać się od zaśmiecania forum głupimi, bezsensownymi, nic nie mającymi na celu tematami

oraz:
Umiemy też na przykład pomyśleć

Po pierwsze jacy "my"?Zostałaś moze wybrana rzecznikiem tego forum?Jesli nie to prosze pisz sama za siebie

i jeszcze jeden cytacik:

a to co wypływa z Twojego zachowania to zarozumialstwo i brak pokory

brak pokory wobec czego?To tylko forum!A moze wobec wyzej wymienionych umiejetnosci "waszych"(czytaj Twoich:)
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 19:09

Jeszcze nie bardzo sie orientuje saro,ale jak bede wiedzial to dam Ci znac:)
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 19:11

Jeszcze nie wiem saro,ale jak sie zorientuje to dam Ci znac:)
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 19:16

Bombadil pisze:To tylko forum!A moze wobec wyzej wymienionych umiejetnosci "waszych"(czytaj Twoich:)

Chciałam zauważyć, ze dla niektórych to nie tylko zwykłe forum a skoro się jest nowym należy się dostosować do panujących zwyczajów a nie przychodzić i robić co się chce :roll:

Jeszcze nie bardzo sie orientuje saro,ale jak bede wiedzial to dam Ci znac:)

Skoro się nie orientujesz to nie pisz, że jest tu ktoś ważny :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bombadil

Postautor: Bombadil » 04 mar 2003, 19:28

W takim razie czym dla tych niektorych jest to forum jesli nie forum?:)

sara napisał:)

"Skoro się nie orientujesz to nie pisz, że jest tu ktoś ważny"

Wydajesz sie dziwnie poruszona watkiem "waznosci" na tym forum.Mozesz mi powiedziec dlaczego?
marigell

Postautor: marigell » 04 mar 2003, 19:47

Pewnie, ze moge: Jestem poruszona wątkiem "ważności" ponieważ zawsze myślałam, ze nikt nie jest tutaj mniej czy bardziej ważny, dlatego o przyklady pytałam.

Co do forum. Nie jest to tylko forum takie zwykłe. Oczywiście nie ma w nim nic niezwykłego jednak przychodząc tutaj nie mam ochoty czytać bzdurnych postów lub o tym samym w każdym temacie.Co ostatnio bardzo często się zdarza i mam coraz mniejszą ochote tu zaglądać. Zresztą nie tylko ja, zauważyłam że wiele osób pisac przestało, nawet się domyślam dlaczego. Napisałeś:
brak pokory wobec czego? To tylko forum!

Wydaje mi się, ze Kathleen chodziło właśnie o pewne "dostosowanie się" do ludzi, którzy tu sa i którzy tworzą to forum. Gdyby każdy tutaj przychodził i robił co mu się podoba zrobił by się burdel poprostu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 04 mar 2003, 21:15

dla mnie to nie jest tylko forum.
uważam że jak gdzieś są jakieś zasady to trzeba sie ich "trzymać"
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"

Wróć do „Różne czyli Inne”