Strona 1 z 1

Prezenty dla dzieciakó

: 21 maja 2020, 15:03
autor: Ann53
Cześć! Zbliża się dzień dziecka, a ja, nieogarnięta ciotka, nie wiem co kupić siostrzenicy. Chodziłam po księgarniach i spotkałam książkę "Puk,puk! Otwórzcie drzwi!" i stwierdziłam, że sama bym ją przezczytała, bo wydawała się naprawdę spoko :D znacie i polecacie te serie czy powinnam szukać czegoś innego? Dodam, że młoda ma 11 lat, więc jeszcze nie nastolatka, ale już nie dzieciak ;)

Re: Prezenty dla dzieciakó

: 24 cze 2020, 10:54
autor: ikowska
U mnie muszę przyznać, że był wyjątkowy dzień dziecka. Zorganizowałam moim dzieciom taką małą imprezę w domu, oczywiście nad wszystkim czuwałam, były przekąski, napoje, prezenty no i obowiązkowo elementy dekoracyjne z https://godanparty.pl/ . Nie wyobrażałam sobie żeby zabrakło balonów, piniaty, czy wstążek i serpentyn. Dzieciaki uwielbiają takie rzeczy :)

Re: Prezenty dla dzieciakó

: 25 cze 2020, 12:03
autor: lalmarter
Moim zdaniem dzieciom powinno się kupować przede wszystkim jakieś zabawki edukacyjne

Re: Prezenty dla dzieciakó

: 15 sty 2021, 8:17
autor: Jasne oczy
A ja uważam, że warto kupować im to, czym faktycznie będą się bawić. Mogą to być i edukacyjne i zwykłe, świetne będą też książki. Wszystko zależy od tego, ile możemy przeznaczyć pieniędzy i od upodobań obdarowanego malucha. Dobrze, jeśli prezenty są dobrze przemyślane, można zajrzeć tutaj: https://fajne-zabawki.pl/ znajdziecie tu świetne samochodziki, domki dla lalek i inne upominki w różnym budżecie.