Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bedrock

Sport!?

Postautor: Bedrock » 13 cze 2003, 3:24

Przejrzałem całe forum i nie znalazłem ani jednego tematu o sporcie, czyżby fani Łez nie interesowali się sportem?? (jeśli tak, to wyjątek taki jak ja potwierdza regułę... :D :D :D )

No, ale chciałem się zapytać jak u Was z zainteresowaniem np. polską reprezentacją w piłce nożnej :P
ale jeśli chodzi o sprecyzowanie moich zainteresowań sportem to nie umiem tego określić gdyż są one bardzo szerokie, od hokeja, przez koszykówkę, do żużla :lol:
;]
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 13 cze 2003, 3:25

Lubie hokej NHL, lubie tenisa lubie noge :D i lubie sie rozbijac na rowerze :P
marigell

Postautor: marigell » 13 cze 2003, 3:26

Moje zainteresowanie sportem ogranicza sie do wyjścia raz w tygodniu (lub czasami częściej) na basen i chodzenia codziennie na trzecie piętro :D a o reprezentacji wole się nie wypowiadać ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 13 cze 2003, 3:28

Ghrave pisze:Lubie hokej NHL, lubie tenisa lubie noge :D i lubie sie rozbijac na rowerze :P

A masz ulubione drużyny i graczy??
Bo moim ulubionych hokeistą jest teraz Poul Kiraia (zapomniałem jak się pisze jego nazwisko)...
A NBA lubicie??
;]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 cze 2003, 3:37

ja bardzo lubie tenisa ziemnego oglądać a grać też pewnie sie naucze.
lubie piłkę siatkową i teraz właśnie kibicuje naszej reprezentacji w sobote mecz z Hiszpanią. trzymam kciuki. lubie piłkę nożną. wogóle bardzo lubie sport. jazda rowerem.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 13 cze 2003, 3:41

O reprezentacji i piłce nie będę się wypowiadał.....Może jestem wyjątkiem ale nie lubie za bardzo tego sportu, a to co teraz prezentują nasi gracze w "kopaną" nie jest warte ani jednej litery na tym Forum.....Za to uwielbiam speedway (żużel) - to mój ukochany sport.....A co poza tym ????...W sumie wszystkie pozostałe sporty (od letnich do zimowych, oprócz piłki noznej); lubię pooglądać, przypatrzeć się rywalizacji zawodników o zarówno najwyższe laury jak i spotkania towarzyskie. Sam czynnie nie uprawiam żadnego sportu, ale jeżeli mam tylko czas lubie poszaleć na moim "góralu"....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 cze 2003, 3:47

ale ja nie mówiłam o polskiej piłce nożnej. za polską nie przepadam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 13 cze 2003, 3:59

Ja nie wiem co ciekawe jest w nodze ;)
Sama sportu jakoś szczególnie nie uprawiam ani nie kocham - czego dowodem jest to, że w tym semestrze w szkole na W-Fie ćwiczyłam tylko chyba 8 razy ;)
Ale za to lubie tenis ziemny - po prostu kocham :D
Do tego basen i rower.... I mi tyle wystarczy ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 13:46

Moje zainteresowanie sportem ogranicza się do chodzenia wszędzie (z drobnymi wyjątkami) na piechotę -kocham spacery :twisted:
z basenu zrezygnowałęm tymczasowo gdy odkryłem dysproporcje w spędzaniu czasu w wodzie i pod suszarką (taką mamy wode w tym basenie -blah!)

interesujące jak wiele osób tutaj interesuje się żuzlem :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
mondrala

Postautor: mondrala » 13 cze 2003, 14:23

Paula_Jestem pisze:ja bardzo lubie tenisa ziemnego oglądać a grać też pewnie sie naucze.
lubie piłkę siatkową i teraz właśnie kibicuje naszej reprezentacji w sobote mecz z Hiszpanią. trzymam kciuki. lubie piłkę nożną. wogóle bardzo lubie sport. jazda rowerem.

jak zechcesz...grac...to polecam moja osobe...oczywiscie...jesli palce pozwola..ale napewno zakup rakiety..najlepiej doradzi ci mondrala...pamietaj Paulinko.... :roll:
mondrala

Postautor: mondrala » 13 cze 2003, 14:25

sara pisze:Moje zainteresowanie sportem ogranicza sie do wyjścia raz w tygodniu (lub czasami częściej) na basen i chodzenia codziennie na trzecie piętro :D a o reprezentacji wole się nie wypowiadać ...

basen jest super...zwlaszcza po ciezkim dniu...tylko te papierochy...saro...
marigell

Postautor: marigell » 13 cze 2003, 14:30

mondrala pisze:basen jest super...zwlaszcza po ciezkim dniu...tylko te papierochy...saro...

Przecież na basenie nie pale ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 cze 2003, 17:23

a niby jakim sposobem mam kostki takie biedne? :(
zaczeło sięw podstawówce kiedy to w momencie tego "skosku" wzrostu uprawiałam najczynniej sport,ze względu na szkołę sportową :D 10 wf-ów w tygodniu robiło swoje...
...nasza szkoła specjalizowała się z lekkiejaltetyce, do tej pory kocham ją :D
a moją dyscypliną było 100 m przez płotki i sztafety no i do tej pory biegam w reprezentacji szkoły... choć trenować nie mogłam :( bo miałam lekcje przez dwa lata liceum na popołudnie ;(
no a gips w tym roku na mojej nodze się znalazł po moim starcie w Bogatyni :D na regionalnych zawodach... w momencie kiedy tak pięknie biegłam, brałam kolejną zawododniczkę... no i kosta nie wytrzymała i w momencie kiedy orzebiegłam 8 z 10 płotków isę wywróciłam i to na prostej drodze :( i teraz cięrpię, nie tylko z powodu gipsu, ale i z tego powodu, że nie będę już biegać przez płotki ;( a medale zdobyte w tym roku były prawdopodobnie ostatnimi medlami ;(
Tak więc kocham biegać :D często też chodzę na basen który jest pod moim domkiem prawie, wraz z przyjściem lata jeżdże na rowerze...
kiedyś jeszcze strzelałam z łuku co mi też dobrze wychodziło i przy okazji zaglądałam na mecze piłki ręcznej kobiet Vitaralu Jelfa Jelenie Góra :D
a tak oglądam czasem w TV sitkówkę mężczyzn no i oczywiście lekką atletykę...
a tak przy okazji jak usłyszycie kiedys o Agnieszce Czyż... :D to pamieajcie, że kiedys miała mnie za największą swoją rywalkę w Jeleniej ;) (chodziłam z nią do klasy) zaśmiejcie siepod nosem, bo teraz ona reprezentuje Polskę :D

"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 cze 2003, 17:25

Tak wogóle to ja nie wiem co robie... ale nie mam wogóle czasu na nic... Myślę, że taraz to się zmieni jak będą wakacje... JAk już sport to: rower, tenis (choć garać nie umiem ;)) i lubię pływać (ooo ta umiem ;))...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 13 cze 2003, 17:42

No cóż ja na sporcie się niewiele znam, a zwłaszcza na piłce nożnej :) Aczkolwiek lubie uprawiać sport. Najczęściej chodze na basen (3 razy w tygodniu), któet podobnie jak u Marioli jest tuż pod moim domkiem :wink: Ponadto jeźdze na rowerze ii gram w siatkówke. To by było na tyle... :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”