Czym jest Przyjaźń...???

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 20 lip 2003, 18:14

Abstrakcja napisał:
Właśnie, czy ludzie z netu mogą być przyjaciółmi???
Nie raz zadaję sobie to pytanie i nigdy nie potrafię na nie odpowiedzieć jednoznacznie...

Uważam , że można znaleśc tu przyjaciół.Chociarz jestm tu krótko , to wydaje mi się , że znałabym co niektórych pare a nawet parenascie lat :!: Niektórych uważam nawet za przyjaciół , bo moge Im się zwierzyć , a Oni mnie pocieszą (Ale nie będe tych osób wymieniać :( Sorki to tajemnica :twisted: :wink: :D Czuję sie jak w domu , i mam nadzieję ,że tak będzię aż do mojej śmierci :D :wink:
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 20 lip 2003, 20:20

przyjazn z neta..... mam nadzieje, ze istnieje. jest kilka osob, ktore znam tylko z neta, i uwazam ich za swoich przyjaciol.... rowniez z tego forum. mysle, ze to, ze nie znamy tej osoby "w realu" mowimy wiecej, szczerzej, i to chyba moze zaowocowac przyjaznia. ale czy (w moim przypadku) zaowocowaloby to przyjaznia w realu?? nie wiem. czasem mam wrazenie, ze niektorzy znajomi/przyjaciele z neta wiedza o mnie za duzo, i byloy mi glupio spotkac ich w realu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 21 lip 2003, 0:09

Adas pisze:
Jędrek pisze:Prawdziwej przyjaźni w dzisiejszych czasach jest jak na lekarstwo.

A ja uważam, że to nie ma nic wspólnego z "dzisiejszymi czasami".

To zależy wyłacznie od ludzi.
I jestem przekonany, że jeżeli ktoś mówi że trudno mu znależć przyjaciela - to nie jest wina tych przyjaciół, tylko jego samego.

Ma nawet bardzo dużo wspólnego. Współczesny świat goni za pieniądzem i każdy kombinuje żeby mieć jak najwięcej kasy. Wtedy pojawiają się "niby" przyjaciele którzy wezmą od ciebie jak najwięcej nic nie dając w zamian/.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 21 lip 2003, 22:28

Ale o czym Wy tu w ogole mowicie o jakim znajdowaniu przyjaciol ? :roll: Przyjaciol sie nie znajduje przyjaciela sie ma odpoczatku swego zycia tylko trzeba go umiec odnalezc w swoim zagubieniu -a prawdziwi przyjaciele przychoda sami...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 22 lip 2003, 22:47

morelkaz pisze:Dokładnie Aniołku, a miłośc. Miłość jest najważniejsza na ziemi, przyjazn zajmuje 2 miejsce :D

Miłość nie jest najwazniejsza, może tak sie wydawac, ale nie stworzy sie trwalego związku bez przyjaźni, bo miłość nie wystarczy
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 23 lip 2003, 11:00

przyazń jest porzedna
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 23 lip 2003, 21:20

[quote="po prostu ja"]przyjazn z neta..... mam nadzieje, ze istnieje. [quote]

oj... istnieje :lol:
i wiecie co, mi łatwiejsię zwierzyć przez neta, niż na żywo....
zresztą jak byłam w straej szkole nie mogłam nikomu się zwierzać, tylko własnie przez internet... teraz jest troche inaczej :)

ps. Kasieńka, :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 23 lip 2003, 22:26

Jest przyjaźń przez net. Dzięki niemu poznałem wiele wspamniałych osób. Niektórych jaż takich naprawdę sprawdzonych traktuję jak przyjaciół.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 23 lip 2003, 23:10

Z przyjaźnią jest ciężko ...ciężko ją utrzymać.Ja też miałam długo przyjaciółkę,jakieś 12 latek może i wiecej nawet...Była i nie ma...znalazła sobie inne towarzystwo,a mnie już w jej życiu nie ma.Najlepiej mieć wielu dobrych znajomych bo z przyjaźniami zazwyczaj źle się wychodzi , choć nie mówię że zawsze.Pozdrowionka
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 23 lip 2003, 23:38

Adas pisze:Np. ja nie nadaję się na niczyjego przyjciela. I chyba nie chcę mieć przyajciół...sam nie wiem, ale dla mnie słowo "przyjaźń" chyba o wiele za dużo znaczy...

Najwidoczniej nie spotkałeś jeszcze nikogo kto by odpowiadał twojemu wyobrażeniu przyjaciela lub na kimś się bardzo zawiodłeś, a szkoda bo prawdziwa przyjaźń jest nieoceniona.
Przecież każdy z nas ma dni kiedy potrzebuje pomocy, kogoś kto wysłucha i spróbuje coś doradzić. Życzę Ci Adamie by znalazł się ktoś kto będzie Twoim przyjacielem na dobre i złe.

Czym jest przyjaźń? mnie się wydaje że przyjaźń polega na tym że zawsze, a nie tylko wtedy gdy nam to odpowiada jesteśmy gotowi wysłuchać przyjaciela i mu pomóc. Razem z nim cieszymy się z jego sukcesów oraz wspólnie dzielimy z nim smutki.
To wcale nie jest proste być dobrym przyjacielem, może nim zostać tylko osoba której sprawia przyjemność pomaganie innym, bo przyjaciół na piwo i na imprezy jest mnóstwo, ale takich którzy pomogą nam rozwiązać problemy jest niewielu, a tylko oni są prawdziwymi przyjaciółmi i właśnie takich przyjaciół Wam wszystkim życzę.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 23 lip 2003, 23:50

po prostu ja pisze:przyjazn z neta..... mam nadzieje, ze istnieje.

Pewnie że istnieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Choć z pewnością ma też swoje zalety i wady, jest inna niż w realu to na pewno istnieje.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 24 lip 2003, 13:12

Teraz to ja już jestem na 99,9% pewna że mozna tu znaleśc przyjaciół.I potwierdzam zdanie Asiuńci że jest mi łatwiej się zwierzyć przez neta, niż na żywo.. :wink:

Ps:Asiuńcia jol :lol: :lol: :wink:
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 06 lis 2004, 19:09

ODKOPANY :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 07 lis 2004, 21:50

Ali3 pisze:Najwidoczniej nie spotkałeś jeszcze nikogo kto by odpowiadał twojemu wyobrażeniu przyjaciela lub na kimś się bardzo zawiodłeś, a szkoda bo prawdziwa przyjaźń jest nieoceniona.

Najwidoczniej masz rację, że nie spotkałem.
Na nikim się nie zawiodłem, bo żeby się na kimś bardzo zawieść - to najpierw trzeba by od tego kogoś czegoś bardzo oczekiwać. Mnie to jakby nie dotyczy.
Adam
gg 1412220
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 08 lis 2004, 8:29

Można miec przyjaciół na necie...Można....:):*

Wróć do „Różne czyli Inne”