Uzależnienia - alkohol, narkotyki, papierosy.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
luki

Uzależnienia - alkohol, narkotyki, papierosy.

Postautor: luki » 17 lip 2003, 10:34

narkomania to jeat wielki problam niech kazdy się zastanowi czy w około niego w szkoloe koło bloku czy są brane pewnie się ktoś zastanawia czemu taki temat jest na forum jak mów o miłych zaczach jak czym jest przyjażń tesz jest termat osamobójstwie ja sam się tym tematem bardzo inertesuje bo znam parę osub co brały co brały a niebiorą i osbby co biorą niedługo bedzę dostęopna moja strona na temat ten narezjie jest w budowie jak ktoś ma coś na ten temat to mogum prość o przesłania na adres lukaszgrzy@konin.lm.pl
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 17 lip 2003, 11:24

ten temat byl juz po czesci poruszany w temacie o eutanazji i samobójstwach
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 lip 2003, 11:59

Ale mysle ze dobrze ze powstal odzielny temat, bo etanazja i sam, to co innego narkomania, w tyn dbaniu o przoadek nie podpaajmy w paranoje...
marigell

Postautor: marigell » 17 lip 2003, 18:53

Dokładnie, tym bardziej ze załozeniem tematu o eutanazji i samobójstwie nie była romowa o narkotykach ;) tylko własnie o eutanazji i samobójstwie (troche namieszałam)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 lip 2003, 19:34

To moze ja napisze co sadze o dragach... powiem krótko mowie im NIE... a dlaczego?? poniewaz znalem pare osob ktore przez dragi stoczyli sie na dno... jeden z nich mowil ze to tylko zabawa itp... tak naprawde dragi bardziej niz alkochol wchodza w psychike i przejmuja kontrole nad czlowiekiem... doporowadzaja go do powolnej destrukcji, i nie mowcie ze tak nie jest, bo naukowow udowodniono ze nnawet te lekkie dragi szkodza mocno na psyche... i na poczaktu to nie jest odczuwalne ale z czasem jednak czloiwek staje sie jak roslinka :P Czyli ja narktoykom mowie NIE :P
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 lip 2003, 20:54

zgadzam sie dragi NIE bo mozna bez nich dobrze zyc! i sie bawic! przykladem jet.... benektorun
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lip 2003, 21:55

Ja chciałam napisać, ze ogólnie jestem NA NIE ;) Ale osobiście uwielbiam czytać książki o narkomanii.... 'My, dzieci z dworca ZOO' i 'Pamiętnik narkomanki' są moimi ulubionymi książkami... Ale wolę tą pierwszą... Film też widziałam, ale jakoś książka bardziej do mnie przemawia... Czytałam też 'ĆPUNA' (czytał ktos?), ale nie podobał mi sie jakoś strasznie... Może dlatego, że nie był całkowicie na faktach....
Ale kogo to obchodzi ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 17 lip 2003, 22:01

Ja wlasnie tak sie zbieram aby przeczytac ksiazke "My Dzieci Z Dworca Zoo"... bo czytano im fragmenty i mnie to dosc zaintrygowalo ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 17 lip 2003, 22:17

Ghrave - polecam tą książke... Bo jak mi ką kumpela pozyczyla, to przeczytałam z zapartym tchem :lol: I to nawet z ... 5 razy? ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 14:20

co do książki "my dzieci z dworca ZOO", to tak mi się spodobała, że musiałam film obejrzeć... a jak już obejrzałam, to stwierdziłam, że ten berliński dworzec zoo, trzeba by było zwiedzić...no i to postanowienie też zrealizowalam :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Martynka

Postautor: Martynka » 19 lip 2003, 14:51

jednorożec pisze:że ten berliński dworzec zoo, trzeba by było zwiedzić...no i to postanowienie też zrealizowalam :D

No i jak?:D
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 15:35

Ja o narkotykach tylko czytałam= ' Hera moja miłość' - polecam, jestem w trakcie' My dzieci z dwora zoo' i mam zamiar przeczytać 'Pamietnik narkomanki',ale mówiono mi o tej książce,że jest troszke nudna i wciąz to samo się dzieje...
Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 23:10 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 19 lip 2003, 19:27

ja czytałam "my dzieci z dworca zoo" ale nigdzie nie mogę dostać "pamiętnik narkomanki" co do narkotyków to mnie nie ciągnie do nich
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 19 lip 2003, 20:05

Ja wam radzę przeczytać "Moję przerzycia z duszami czyścowymi" Tylko od razu mówię nie będziecie spać pare dni ,a nawet tydzień.Taki straszny :evil: :twisted:
A co do narkotyków , to mam z tym do czynienia na codzień.U nas jest tylu narkomanów , że SZOK :!: :evil: Aż niektórych się boję :x :( , Wpadnijcie to was zapoznam :wink: :wink:
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 19 lip 2003, 20:53

MARTYNKA pisze:No i jak?:D

w sumie to na sam dworzec nie poszłam...z dwóch powodów - 1 bo troche się bałam ( ale podobno nie ma czego, gdyż prawdopodobnie nie jest już tam tak jak kiedyś), a po 2 - nie miałam czasu, bo byłam z wycieczką ;)
ale przed samym dworcem kręciło się wiele takich dziwnych osobników...nawet paru załapało się na zdjęciu :D ale jeszcze tam wrócę i tam wejdę!!! nie odpuszczę sobie ;)
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."

Wróć do „Różne czyli Inne”