Uzależnienia - alkohol, narkotyki, papierosy.

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 03 lut 2007, 20:53

podpisuję się.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 03 lut 2007, 21:18

DawcioTarcio pisze:
Dagmara pisze:A ja nawwet nie mam zamiaru spróbować choćby trawki. Jak najdalej z tym ode mnie i nigdy bym nie mogła być z kimś, kto chociaż raz na jakiś czas TO COŚ pali.

Podobnie ;)
Najdalej do czego się posunąłem to papierosy mietowe ;P i to jak byłem pijany. Proponowano mi i trawę, ale ja mam o tym twardą opinię. Po prostu nie biorę, po prostu zbyt dużo widziałem, po prostu, no po prostu...
A mówcie se, że jam sztywniak i stara pierdoła :twisted: ;P

A jednak nie masz silnej woli!!
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
isko_:)
Członek FFC

Postautor: isko_:) » 04 lut 2007, 19:18

Ja paliłam jakiś czas. Już nie pale i chyba na szczescie. Posmakowało mi, ale mnie narazie przynajmniej, nie ciagnie :P
Ska ska, ska skaranie,
Skaranie boskie z tym drogi panie!
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 06 lut 2007, 15:27

Jak widzę niektórzy dalej bronią narkotyków.Nawet padło stwierdzenie, że mozna znaleźć w nich pozytywy.Zgadzam się że jedni maja skłonność do nałogów inni nie.Jednak odnośnie "zdrowego rozsądku"jeśli chodzi o alkohol ci którzy tak zachwalają narkotyki jakos nie chcą się wypowiadać.
Ja wiem jedno największą głupotę mojego życia zrobiłam będąc pod wpływem alkoholu nie chcę próbować przekonywać się co będę wyczyniać po narkotykach.Tyle że ja wiem doskonale że jestem skłonna do nałogów.Trawę paliłam raz nie było odlotów,pozytywów itd była tylko straszna susza w ustach dnia następnego.I nie raz miałam ochotę zobaczyć tak tylko raz jak to jest po narkotykach twardszych ale mam świadomość tego jak ten raz może się skończyć.I nie potrzebuję do tego żywego trupa w postaci narkomana, ani też rozdygotanego alkoholika.W sparwie papierosów nie mam nic na swoją obrone oprócz własnej głupoty i kompletnego braku silnej woli.
Dziekuję skończyłam kazanie;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 lut 2007, 18:07

Alina pisze:Jednak odnośnie "zdrowego rozsądku"jeśli chodzi o alkohol ci którzy tak zachwalają narkotyki jakos nie chcą się wypowiadać.

Bo dyskusja dotyczy narkotyków,a nie alkoholu.

Alina pisze:JaTrawę paliłam raz nie było odlotów,pozytywów itd była tylko straszna susza w ustach dnia następnego.I nie raz miałam ochotę zobaczyć tak tylko raz jak to jest po narkotykach twardszych ale mam świadomość tego jak ten raz może się skończyć.

Ja jak palę,to zawsze jest pozytywnie :) Sama mówisz,że chciałaś spróbować twardych narkotyków,ja nigdy,nawet przez ułamek sekundy nie pomyślałem o spróbowaniu twardych narkotyków,żeby zobaczyć jak jest.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Alina

Postautor: Alina » 06 lut 2007, 18:39

Temat brzmi: "Uzależnienia-alkohol,narkotyki,papierosy" i wydaje mi się,że dyskusja dotyczy nie tylko narkotyków.
Gdybym odpowiedziała na drugą część Twojego postu wtedy byłaby to dyskusja nie na temat bo przerodzi sie to w dyskusje tylko między nami.
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 06 lut 2007, 18:41

Ale aktualny tor dyskusji był skoncentrowany tylko wokół narkotyków.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 07 lut 2007, 11:47

...Julia... pisze:
DawcioTarcio pisze:
Dagmara pisze:A ja nawwet nie mam zamiaru spróbować choćby trawki. Jak najdalej z tym ode mnie i nigdy bym nie mogła być z kimś, kto chociaż raz na jakiś czas TO COŚ pali.

Podobnie ;)
Najdalej do czego się posunąłem to papierosy mietowe ;P i to jak byłem pijany. Proponowano mi i trawę, ale ja mam o tym twardą opinię. Po prostu nie biorę, po prostu zbyt dużo widziałem, po prostu, no po prostu...
A mówcie se, że jam sztywniak i stara pierdoła :twisted: ;P

A jednak nie masz silnej woli!!

Wtedy miałem. ;-) Dziś nie jesteśmy tacy jak wczoraj, jutro nie będziemy tacy jak dzisiaj Kingo :) Byłem przekonany o tym, że mnie takie coś nie uzależnia. A ciekawość była silniejsza. Nie żałuję i n ie zamierzam palić ponownie, bo ta trawka na mnie nie działa ;P
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 02 maja 2007, 21:19

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=13ac4
Areszt za "świętowanie" osiemnastki na cmentarzu :twisted:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=13ac4
Więcej alkoholu - mniej mózgu :wink:
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 wrz 2007, 23:12

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9220752, ... 236145.863

UE chce nam odebrać tanie wina owocowe. huh - -' zagłada ;P
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 20 wrz 2007, 10:45

[*]...
Nie mogą nam tego zrobić... :cry:
Tanie wina albo śmierć!

Teraz czekam, aż któraś partia w swoim programie zajmie się obroną naszego bogactwa narodowego (tanich win). Nawet niech to będzie PiS, to oddam na nich swój głos w wyborach...
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...

-

...Nemo my name forevermore...

-

Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
joannaparzel

Re: Uzależnienia - alkohol, narkotyki, papierosy.

Postautor: joannaparzel » 21 lis 2018, 19:20

Mam znajomą, która do dziś przeklina narkotyki. Ale to że po trawce za chwilę sięgasz po coś innego to trochę przesada. Udała się na terapię indywidualną i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Po kilku miesiącach wróciła do normalnego życia. Jednak trzeba zaufać terapeucie i spokojnie brnąć do przodu.
Awatar użytkownika
joannaparzel

Postautor: joannaparzel » 27 lut 2019, 12:09

Jeśli masz problemy z używkami to może warto skorzystać z pomocy specjalistów i udać się do jakiegoś ośrodka? ( https://terapiakobiet.pl/nalogi/narkomania/ ) . Warto pomóc osobie uzależnionej. Nałogi to ciężki orzech do zgryzienia i czasami pogubieni sami nie odnajdą odpowiedniej drogi.
Awatar użytkownika
Platus

Postautor: Platus » 30 sie 2019, 10:05

Zaufanie do terapeuty to jedno a drugie to zaufanie do siebie i wiara we własne siły. Leczenie alkoholizmu jest procesem złożonym, długotrwałym i wymagającym sporo pracy nad sobą. Koniec końców - warto.
Awatar użytkownika
Witek52

Postautor: Witek52 » 30 sie 2019, 14:59

Jeśli ktoś ma problem to należy od razu wybrać się do terapeuty. Nie ma sensu czekać aż się pogorszy.
___
led-labs.pl

Wróć do „Różne czyli Inne”