Płyty 2003

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 20 paź 2003, 23:32

Prosil bym o jakas wieksza recenzje płyty?? ;) jesli mozna:)
marigell

Postautor: marigell » 20 paź 2003, 23:42

Prosze bardzo :mrgreen: własnie napisałam notke na bloga więc ją tu wkleje :twisted: zaznaczam jednak, że recenzji to ja pisać nie potrafie ....

No i się doczekałam. Choć jakbym czekała aż płyta się gdzieś w okolicy w sklepie pojawi to pewnie jeszcze trochę by mi zeszło .... Zamówiłam w necie ..... no i już ją mam .... NERO .... zachwyciłam się .... choć szczerze mówiąc trochę bałam się tej płyty ... że będzie jakaś taka ...... hmmm ....... Inna ... za bardzo elektroniczna ...... No i jest elektroniki w niej dużo (nie wiem jak to się fachowo nazywa ale myślę ze wiadomo o co mi chodzi) ......... ale nie ZA dużo ... długo bym się tak jeszcze zachwycać mogła .... Może napisze coś pokrótce .....

"Zimna woda? Jak moje dłonie?
Prawda? Pytam się Ciebie patrząc jak toniesz... "
czyli "Patrząc jak toniesz" idzie na pierwszy ogień i po usłyszeniu tego wysłałam sms-a do Syriel, że się zakocham chyba w tej płycie .....

"Anioł Stróż - nawet on zakrył twarz ..."
czyli "Podziemny krąg" to już znałam ....; nie wiem co napisać ... lubie to :)

"W objęciach swych miękko tuli mnie wiatr ..."
czyli "Kiedy latam" to też już znałam i słysząc to, szczególnie na koncercie, to aż mnie ciarki przechodzą ...

"Chcę Cię porwać stąd lecz moje skrzydła złamane ..."
czyli "Jak o kamień deszcz" no to też już słyszałam .... jakoś tak dziwnie mi pisać o czymś co już znam .....Jednak ten kawałek należy do moich ulubionych........

"Jak smakuje Twoja krew Królowo?..."
czyli "Królowa" kolejny ze znanych mi już utworów … chyba najmniej z całej płyty przemawia do mnie ......

"Do bramy podchodzę i przy niej umieram za nią się narodzę..."
czyli "On przychodzi nocą" również znany utwór ... uwielbiam go :D

"Oddaje siebie czerni a swoje swiatło jej wodzie ..."
czyli tytułowy "Nero" ..... ciężko mi opisać ten kawałek, niewątpliwie ma COŚ w sobie .....

"Moje życie barw milionem malowane..."
czyli "Miraż" od pierwszego usłyszenia był moim ulubionym kawałkiem .... co zresztą chyba można było zauważyć :)

"Sumienie me zasypia W objęciach Twoich słów
I o nic już nie pytam ..."
czyli "Nieważne jak będzie" to takie grafitowe jest ... śliczny kawałek ... Urzekł mnie przede wszystkim tekst ...

"Twoja byłam cała na tę jedną chwile ..."
czyli "Poza granica dotyku" również taki grafitowy ... również śliczny ....

O ktokolwiek chwilowo pisać nie będę

Chciałam jeszcze dodać, co wynika z powyższego, że NERO podoba mi się w całości ... co w moim przypadku rzadko się zdarza :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 21 paź 2003, 0:06

"NCNJ"
"Przeznaczenie" -Ewelina Flinta
"Meteora" - Linkin Park
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 paź 2003, 9:34

Dla mnie i tak w tym roku jednak nic nie przebije Vesanii i "Firefrost Arcanum" no jeszcze duze wrazenie zrobiła na mnie płytka ARS "Twisted Logic" :) I to sa moji pretendenci do plyty 2003 :P
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 paź 2003, 11:45

No miałem trochę kłopotu, bo nie dośc, że nigdy nie pamiętam czy dana płytka ukazała się w aktualnym roczniku, czu niekoniecznie :twisted: to jeszcze nie zawsze jestem na czasie z nowościami płytowymi...ale...
Sięgnąwszy pamięcią daleko wstecz (choć moze nie tak daleko :twisted: )co w moim przypadku jest nie lada osiągnięciem :P przypomniałem sobie że tuż po wakacjach wyszło na świat najnowsze dziecko Holendrów z The Gathering..."Souvenirs". Zachwalanie niepotrzebne - kto posłucha ten zrozumie :D
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 22 paź 2003, 23:09

A ja zapomniłąem o jednej płycie.... która bezapelacyjnie kandyduje do plyty 2003... mowa o wielkim HATE "Awakening of The Liar"... kto słyszał wie o co chodzi... ;)
marigell

Postautor: marigell » 23 paź 2003, 9:14

Też zapomniałam o jednej płycie ..... właściwie to nie zapomniałam tylko nie napisałam ..... bo ... no wiecie :mrgreen: A NERO i tak jest najlepsze :mrgreen:

Syriel .... Ty wiesz co masz zrobić! :twisted:
Obrazek

Wróć do „Różne czyli Inne”