Dodatkowe 199 pytań do nas dla użytkowników!!!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 sie 2003, 13:54

1. Rozmiar buta: 43,
2. Preferencje seksualne: dziewczyny,
3. Opisz siebie w kilku słowach: nie mnie oceniac samego siebie,
4. Twoje nawyki: internet,
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety): wiem, ze jestem strasznie upierdliwy,
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie :? niech oni ocenia,

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ?: to bardzo osobiste,
8. O czym myślisz przed zaśnięciem?: tak jak wyzej,
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? pewnie te pytania sa z stronki Brainstorm wiec,
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ?: niech inni ocenia,
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? lubie ludzi ciekawych, i szczerych w tym co robia,
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? bycia dwulicowym, falszywym,
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? na czarno,
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ?: na to przyjedzie dopiero pora,
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ?: ja uwielbiam sporty ekstremlane wiec, fajnie by bylo skoczyc na bungi albo cos w tym stylu,
16. Największe marzenie ?: jest takie jedno, ale nie powiem, bo sie nie spelni,
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ?: pomaranczowa tapeta,
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ?: zachod slonca w Finlandii,
19. Motto życiowe ? : "oddawac calego siebie innym"
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ?: lubie była panią od angielskiego :{
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ??: plyty CD, ale juz to robie,
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ?: w sumie nie liczy sie tu to, ze dana osoba jest slawna, ale bardzo bym chcial spotkac i pogadac tak sam na sam z Brianem Warnerem vel. Marilyn Manson, bardzo cenie tego człowieka,
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? juz spedzilem wakacje z tym z kim bardzo chcialem,
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? jak jestem po szkole 6, a tak kolo 10,
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? df.glt.pl, ale to nie dla was :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? recznie,
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ?: nie przywiazuje uwagi do przedmiotow materialnych,
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ?: siostre, Asia, lat 16,
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ?: Norwegia,
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś?: Pewne miasteczko w gorach,
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ?: nie ma,
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ?: niewazne,
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? sam nie wiem ile, ale nie wiecej niz 2, imiona, dla dziewczynki Agnieszka, dla chlopca, Czarek albo Piotrek,
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ?: 3 lata,
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? ta osoba o tym wie i to jest najwazniejsze,
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? tego dowiemy sie chyba po simierci,
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? na pewno chcialbym ten tydzien spedzic z pewna osoba,
38. Twój sposób na dobrą zabawę: a to zalezy o jaka zabawe chodzi, impreza to dobra muza i ciekawi ludzie i duzo alkocholu :P
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? nudze sie dalej, zadko mam czas zeby sie nudzuc,
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.): znak zapytania,
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami): chcialbym rozumem, jednak zawsze wygrywaja uczucia,
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? z lewej strony,
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na brzuszku,
44. Czego teraz słuchasz ? Cemetery Of Scream,
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? lewo,
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? tak, za duzo razy,
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? czasami mam chcec takie osoby upokorzyc,
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? zafundował bym jej duzo czasu w moim towarzystwie, tak zeby zwariowala ta osoba,
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? black, niedlugo tak zrbie jak mi troszke podrosna,
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? w sumie to nawet fajne,
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? po co mi prawo, kupie sobie na staddionie 10lecia kałasza :P
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie,
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? a roznie,
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń): nie lubie za bardzo zycia wirtualnego, jestem na nie skazany,
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? bylo pare takich, ale nie powiem bo to za bardzo osobiste,
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? efektowne samobojstwo,
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? : angielski, a slowo, DUDE :P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? nie lubie maskaotek i nie posiadam,
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? nie chcial bym sie sztucznie zmieniac, jedyne co chce to dlugie wlosy,
60. Szczęśliwa karta w talii ? nie przywiazuje do takich rzeczy uwagi,
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Piotrek,
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? normalnie,
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? kilka jest ich, ale sa na ogol nie duze,
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? taka osoba musi byc intrygujaca i ciekawa,
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? 16 letni pseudo metale,
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? z pewnej osoby,
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) a roznych,
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? swiatelka nie widzialem, ale bardzo czesto jestem na skraju zycia i smierci, jestem bardzo impulsywny, i czesto najpierw robie a potem mysle, ale jakos na razie mam szczecie,
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? nie ma takiego pytania i osoby, jedynie to cchialbym spotkac Mansona,
70. Czy jestes tolerancyjna? staram sie, ale jednak nie jestem,
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? niewazne :P
72. Najmilsze wspomnienie ? duzo ich, miej wiecej ostatnie pol roku,
73. Najgorsze wspomnienie ? tego tez troche jest,
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? nawet jak cos sie takiego zdarzy nie przejmuje sie tym,
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? ww chowanego,
76. Lubisz słodycze? Jakie? lubie ciasta mojej cioci,
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? duzo tego jest,
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? nie wazne,
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? moi rodzice,
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? lubie roze i lilie,
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? zazdrosc, samotnosc,
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? milosc odwzajemniona, samotnosc,
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? lubie moje oczy i cos jeszcze :P a nie lubie klatki piersiowej :P
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku): nie powiem, ale nie bylo by to nic materialnego,
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? umiem troche grac na giotarze i basie,
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie, nie przywiazuje uwagi do materialnych rzeczy,
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk: cos tam pisze, ale za bardzo to osobiste,
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej.: uwielbiam malowac, lubie rysowac uschnbiete drzewa w gorach,
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? w łozku,
90. Najprostsza rzecz na świecie ? to zalezy,
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? myslenie :P

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? w czerwcu w 2002r.
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? fajnie by bylo jak by bylo jak w zeszlym roku,
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? :/
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? fajny był temat zalozony dla mnie i dla Justysi gdzie moglismy do woli nawijac o blacku :P

ULUBIONE:

96. aktor: Mel Gibson
97. aktorka: Natalie Portman
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia): horror,
99. kanał telewizyjny: niemieckie kanaly po pólnocy :P
100. serial: oczywsicie ze "Klan" i moj idol Rysio :P
101. program telewizyjny: z kamerą wsrod zwierzat czyli obrady sejmu :P
102. gazeta: Wprost,
103. gazetowa ramówka: zalezy od artykulu,
104. stacja radiowa, nie sluycham radia,
105. audycja radiowa, jak wyzej,
106. dziedzina sportu: hokej, tenis, noga,
107. sportowiec: Martina Hingis,
108. epoka historyczno-literacka: romantyzm, młoda polska.
109. forma literacka: wszytskie formy maja cos ciekawgo do zaoferowania.
110. kamień szlachetny: diament,
111. metal, no to ja jestem metal :P
112. jedzonko, gulasz :P
113. napój, piwo,
114. gra, Diablo, Shogo,
115. dobranocka (bajeczka): Hi-Men,
116. wiersz: nie mam jednego,
117. miesiąc: luty, ze wzgledow osobistych no i wrzesien,
118. dzień tygodnia: sobota,
119. miejsce na ziemi: pewne miasto, ale nie szczecin,
120. zabawna treść SMS/maila, nie pamietam,
121. kraj Polska, norwegia,
122. język Poslki norweski,
123. dowcip, lubie takie dla dorosłych
124. strona internetowa: df.glt.pl
125. forum no te tutaj,
126. sklep: Media Markt,
127. smak, pikantny,
128. zapach pewnej kobiety,
129. płyta/kaseta: jest kilka,
130. płyta BrainStorm eee:/
131. prasa to juz bylo chyba
132. widok, z mojego okna,
133. rzecz, nie przykladam uwagi do materialnego stufu,
134. liczba 666 :P
135. cyfra 7:P
136. litera nie wiem,
137. słowo niewazne,
138. smak lodów: a nie wie, wszystkie sa smaczne,
139. guma do żucia: orbit,
140. słowo. tojuz bylo,
141. zwrot: Joł men:P
142. powiedzenie: kto dołki pod kim kopie pracuje w Uopie:P
143. przedmiot szkolny: angielski z pewna nauczycielka :P
144. urządzenie: komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto: wies
146. dżem czy marmoladę: dzem
147. masło czy margarynę: masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów): fante.
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon: nma zywo,
150. Bolka, czy Lolka: a nie wiem
151. podróż statkiem, czy samolotem: samolotem, najlepiej jak by były mega turbulencjie, przynajmniej sie cios dzieje :P
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną: a to zalezy jaka.
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc Ostatni,
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe, czekoladka
155. angielski, czy niemiecki: english
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską: chinska,
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) kubek,
158. mydło, czy żel do kąpieli, mydlo
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni: WLadca oczywiscie,
160. koleżankę, czy kolegę: kolezanke,
161. oranżadę, czy sok, sok.
162. rolki, czy rower, rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny: salatkowy,
164. komar czy kleszcz, komar,
165. sukienka czy spódniczka, spodnie,
166. farby czy kredki, Kredki vel. Cradle Of Filth,
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka, cyforwoy,
168. myszka czy klawiatura, klawisze,
169. włosy kręcone czy proste proste,
170. włosy ciemne czy jasne zalezy,
171. oczy niebieskie czy brązowe., brazowe,
172. okulary czy szkła kontaktowe, szkiełka,
173. film czy serial, zalezy,
174. tygodnik czy miesięcznik,miesiecznik
175. chleb czy bułka , bułka.
176. gołąb czy wróbel , golab taki z okladki Granbd Declaration :P
177. kung-fu czy aikido , ja cwiczyłęm karate,
178. dinozaury czy smoki, dinozaury, kiedys chcialem byc paleonmtolohgiem,
179. cd czy dvd, cd, bo nie mam dvd
180. mp3 czy wav, plyta Cd, bo mp3 ma gorsza jakosc,
181. kura czy jajko, kura,
182. czarna porzeczka czy jagoda jagoda,
183. kefir czy jogurt, jogurt
184. Hitler czy Stalin, oboje byli rowno poje******
185. długopis czarny czy niebieski black,
186. wróbel czy kanarek eee??
187. czytać czy pisać pisac
188. mówić czy słuchać mowic, ale sluchac tez,
189. słaby czy silny, silby,
190. film czy książka, ksiazkam
191. zapomnieć czy pamiętać, pamietac,
192. wesoły czy smutny, oba,
193. agresywny czy spokojny, zalezy
194. duży czy mały, pewne rzeczy lubie male inne duze,
195. czarne czy białe , czarne.
196. zeszyt w linię czy kratkę, kratke
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego: obojetnie
198. pióro czy olówek ołowek
199. czekolada czy wanilia, czekolada
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 sie 2003, 15:28

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - eeee.. zależy od numeracji...
2. Preferencje seksualne - buhahaha... znane wybranym :P
3. Opisz siebie w kilku słowach - kilka to zdecydowanie za mało :P musiałabym epopeję napisać :twisted:
4. Twoje nawyki - za dużo internetu...
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - zaleta: nie wiem... , wada - "słomiany zapał"
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? - nie mi oceniać...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? - wakacje: "co to... już 11?! ;)" rok szkolny: "znowu buda :(!"
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? zależy od humoru...
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? można powtórzyć pytanie?? :P
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - za dużo chcę wiedzieć...
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - otwartość na ludzi, upór w dążeniu do celu...
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? - nietolerancja, chamstwo, brak szacunku dla innych...
13. Jak się najczęściej ubierasz ? - tak żeby się czuć dobrze...
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? - dużo tego było, oj dużo :)...ale ostanio zapytałam gościa w parku "przepraszam czy Pan jest facetem?" :P
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? - heheh :) zależy czy po wpływem 'procentów' czy nie ;P
16. Największe marzenie ? - od jakiegoś czasu już nie wiem...
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - mam tablicę korkową nad biurkiem i tam wisi kupe rzeczy m.in. bilet z Opola, bilet z CP, zdjęcie FFC z koncertu w Gliwicach, zdjęcie Łez z autografami...
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - obecnie pioruny :P
19. Motto życiowe ? - żyj i pozwól żyć innym... :)
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - niektórzy nauczyciele są nawet spoko, niektóre osoby z klasy też... niestety w obu przypadkach jest to mniejszość... :(
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - książki...ale nie mam kasy na takie kosztowne hobby...
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - Wiele jest takich osób... ale ostatnio najbardziej chciałabym spotkać Anję O... i myślę, że mi sie to uda :P
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - z przyjaciółmi... niezbyt pomysłowe :P
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - ile tylko mogę... ale to i tak za mało :P
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? - www.lzy.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? na kompie... choć na pismo nie narzekam :P
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? - dużo książek, płyt, kompa z netem, przyjaciół i FFC :), wille z basenem :P i jeszcze dużo zimnego piffka :P
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - Mam... Michał, lat 12 (poszukiwany za utrudnianie życia starszej siostrze :P)
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? - dużo ich jest... na pewno jest to Nowa Zelandia (magiczny kraj)... cmentarz w Oxfordzie (mam swój powót).... aha i Avalon...
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? - kibel :P ;).. atak na serio to nie wiem :P
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - nie mam takiej...
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - buhahaha :P
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? - jak narazie to 0, ale może w przyszłości mi sie zachce 1, bądź 2 (imiona które wchodzą w grę: Tomek/Adam, Aleksandra)
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? - podstawa to miłość... wiek sie nie liczy...
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? - osoby, które kocham, lubię i szanuję...
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - możliwe, że dowiaduje sie tego w chwili śmierci...
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - powiedziałabym o czymś pewnej osobie...
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - piwo, Łzy, przyjaciele :).. i byle daleko od domu :P
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - kiedy sie nudze, to nic nie robie, bo sie nudzę :P
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) wykrzyknik... bo jest kropka i kreska razem :P
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - zbyt częso uczuciami.. za rzadko rozumem...
42. W której rece i przy którym uchu najczęściej trzymasz telefon ? - w prawej, przy prawym uchu :P
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? - zależy... :twisted:
44. Czego teraz słuchasz ? - ciszy...
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? - praworęczna.
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? - tak
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - ojojoj...radzę sięgnąć do jakiejś z książek Mastertona :)...może być pierwszy rodział "czarnego Anioła"... :twisted:
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - nic... nie podlizywałabym się na siłe... nie wszystkich sie lubi... po prostu nie wchodziłabym jej w drogę...
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy... na razie taki jak mam mi odpowiada...
50. Czy lubisz prowadzić samochód na razie jeszcze nie... ale czuję, że będę lubić :P
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - każdy nosi ze sobą broń... to jest słowo... słowa też potrafią ranić i zabijać...
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? - nie...
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - rankami się budzę... a wieczorami lubię długo siedzieć i czytać książkę. słuchać muzyki lub majstrować coś na kompie...
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - PLUSY... dla mnie to, że mogłam poznać ludzi, których lubię, szanuję i podziwiam czyli FFC... a minusy to rachunki :P
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - ktoś mi powiedział, żebym sie nie zmieniała, bo jestem jaka jestem i taką mnie ceni...
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - dużo ich jest... oj dużo...
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? - uczę się ruskiego i angielskiego... ale tak po nich gadam że hej :P... najlepsze jak moja kumpela z klasy na ruskim czytała jakies słowo pad...ri...paDUPA :)...cała klasa płakała ze śmiechu.. :P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - mam kupe maskotek, ale najcenniejszy jest dla mnie taki breloczek ze słoniem, który dostałam od cioci... przyniósł szczęście...
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - kilka rzeczy bym na pewno zmieniła ...
60. Szczęśliwa karta w talii ? - do tarota... to chyba śmierć, wisielec albo wieża Babel (serio, zawsze mi sie to trafia...)
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - Brygida Dzida ;) czyli Britnej... ;D :twisted:
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - czuję współczucie dla tego co to musi oglądać :P....
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? - nie mam (nie liczac kilku na sercu)...
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - otwartych, z poczuciem humoru, wrażliwych, taki na których można polegać...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - dwulicowi, nietolerancyjni, chamscy... co szukają zaczepki bez powodu...
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - z przyjaźni i przyjaciół...
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - a dużo jest tych paści.... i tak nic nie dają w większości :P
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - nie... a szkoda...
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - nie zastanawiałam się...
70. Czy jestes tolerancyjna? - jestem... a przynajmniej sie staram...
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? - nie wiem...może Buką z muminków :P... ojjj strasznie sie jej bałam...
72. Najmilsze wspomnienie ? - w sumie to dużo ich jest...
73. Najgorsze wspomnienie ? - to co wyżej...
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - nic mi nie przychodzi na myśl... może to i lepiej :twisted:
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? - w smurffy (czy jak sie to pisze), podchody... i w cza... nie przyznam sie :twisted:
76. Lubisz słodycze? Jakie? - lubię, oj lubię... Wszystkie :D
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - uczyć się.... szczególnie ruskiego!! nienawidzę tego!
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - żebym wygrała w totka :twisted: ;)... a tak na serio żeby ludzie byli szczęśliwi, żeby była na świecie tolerancja i... żebym wygrała w totka :P hehe
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - moja babcia...
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - róźe...
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - nienawiść...
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - przyjaźń...
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - lubię oczy... reszty nie :P
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymać na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - kasę, co by zasiliła mój portfel... bo już na wyjazdy z FFC nie mam :P
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? - tak... na trójkącie :)
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? - tak parę... słonik od mojej cioci... i zielony kamyk na szyje...
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - napisałam nie jeden, ale nie zdecyduję się przytoczyć.... :)
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - lubię rysować, choć talentu nie mam... najbardziej twarze...
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - na gg i na czacie łez :) hehehe
90. Najprostsza rzecz na świecie ? - miłość...
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? - miłość...

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? - 27 sierpnia (rocznica w środę :)) zatrzymali mnie ludzie i miłość do muzyki łez...
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - jest jak jest i dlatego jest to niezwykłe miejsce, o niezwykłej atmosferze...
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? - nic... jest ok :) (Marcin, Tomek całuski :*)
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - za samym forum poruszyła mnie ogólnie atmosfera, rozbawiło... oj wiele tego było wiele... :D... zdenerwowało mnie pojawienie sie mondrali i cieszę się, że już go tu nie ma ... Coś co wydarzyło się poza forum, to zwycięstwo w Opolu... zawsze jak to wspominam to mam łzy szczęścia w oczach... oczywiście jest tego jeszcze wiele...

ULUBIONE:

96. aktor - nie mam ulubionego... lubię wielu m. in. Elijaha Wood'a
97. aktorka - też lubię dużo... m.in. Angelinę Jolie
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - horror :P
99. kanał telewizyjny - telewizora nie mam :P
100. serial - to co wyżej... choc oglądałam kiedyś namiętnie "jezioro marzeń"
101. program telewizyjny - "szalone liczby" :P co to były za czasy...ale matmy dalej nie umiem :P
102. gazeta - nie mam... żal mi kasy wydawać...
103. gazetowa ramówka - tyż nie mam...
104. stacja radiowa - kiedyś MEGA fm teraz to chyba ROCK FM
105. audycja radiowa - kiedyś "jednostka specjalna" na MEGA... tego już nie ma... a szkoda... :(
106. dziedzina sportu - sama to raczej nic :P... ale lubię popatrzyć jak czasem tych 22 śmiesznych facetów polata po trawce... I łyżwiarstwo i skoki narciarskie lubie (Adaś!)
107. sportowiec - Adaś M :) hihih
108. epoka historyczno-literacka - mam sentyment do średniowiecza...szczególnie do gotyku...
109. forma literacka - wiersz... z prozy to powieść, opowiadanie...
110. kamień szlachetny - mój zielony kamień, ale to jest chyba półszlachetny agat... a szlachetny to szmaragd...
111. metal - ave, ave SATAN!! 666 :)... albo jeszcze lepiej... brudziel :P (hehehehe)
112. jedzonko - jestem wszystkożerna... :)
113. napój - no ten taki niebieski... domestos :P
114. gra - kent w karty i poker na kości...
115. dobranocka (bajeczka) - 'magiczne przygody Kubusia Puchatka; :P
116. wiersz - dużo...
117. miesiąc - wszystkie prócz września (bo wtedy trzeba sie przyzwyczaić do kieratu)
118. dzień tygodnia - piątek popołudniu, sobota.
119. miejsce na ziemi - mój pokoik :)
120. zabawna treść SMS/maila - co mi sie przypomina to zwroty "moja ulubiona satanistko' :P i ostatnio 'królowo wirusów' heheh
121. kraj - Nowa Zelandia
122. język - Ładny jest Fiński, ale umiem jeno Polski :P
123. dowcip - jestem słaba w tej dziedzinie...
124. strona internetowa - www.lzy.pl :)
125. forum - http://oldweb.lzy.pl/forum/index.php :)
126. sklep - Żabka św. Wojciecha koło kościoła Mickiewicza :P
127. smak - nie zastanawiłam sie :)
128. zapach - to samo co wyżej...
129. płyta/kaseta - dużo takowych mam...
130. płyta BrainStorm - nie słucham ich...a czymże to zasłużyli na takie wyróżnienie? :P
131. prasa - jak już pisałam... nie mam na nią kasy... i za daleko do kiosku :P
132. widok - niebo nocą...
133. rzecz - komputer (nałogowcy rulez !!! :twisted: )
134. liczba - 666 :twisted:
135. cyfra - 6 :twisted:
136. litera - s jak s.... :) jak Syriel :P
137. słowo - joł :P hehehe
138. smak lodów - oby dużo i dobre :P
139. guma do żucia - każda tylko nie ta różowa orbit :P
140. słowo - joł, joł, joł :P
141. zwrot - wielkie joł dla wszystkich ziomali :P :)
142. powiedzenie - patrz wyżej..
143. przedmiot szkolny - j polski :)
144. urządzenie - komp :)

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - jestem z miasta... to widać i słychać.. i czuć :P
146. dżem czy marmoladę - dżem :) no spoko grają :P
147. masło czy margarynę - masełko :P
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - a jakie tu mają byc podteksty :P :twisted: ???
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - internet... nie cierpię gadać przez telefon...
150. Bolka, czy Lolka - A który to który??
151. podróż statkiem, czy samolotem - samolotem, bo jeszcze nie leciałam :)
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - fantastyczną, ale bardziej fantasy niż SF...
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - oczy...
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe...
155. angielski, czy niemiecki - oczywiście, że angielski...
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - właśnie pizze jem :P... choć psy i koty też są oki :P
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek...
158. mydło, czy żel do kąpieli - zel is ok :)
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - w 100% WP... moja ulubiona książka...
160. koleżankę, czy kolegę - nie wiem czemu, ale zawsze miałam więcej kolegów...
161. oranżadę, czy sok - sok :)
162. rolki, czy rower - rower... na rolkach jezdzić nie umiem :P
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy :)
164. komar czy kleszcz - nie przepadam za obojgiem :)
165. sukienka czy spódniczka - spódnica... długa
166. farby czy kredki - farby...
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - proszę zadzwonić do mojego adwokata w tej sprawie, Adasia :)
168. myszka czy klawiatura - myszka... bo ma tylko dwa przyciski (może być też więcej, ale zawsze mniej niz na klawiaturze :))
169. włosy kręcone czy proste - ja mam jakieś takie ...eee... dziwne... :)
170. włosy ciemne czy jasne - ciemne
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie...
172. okulary czy szkła kontaktowe - ja mam okulary...
173. film czy serial - film (nie mam czasu na seriale)
174. tygodnik czy miesięcznik - miesięcznik (przez oszczędność)
175. chleb czy bułka - buuuuułaaaa :P
176. gołąb czy wróbel - "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu!" ;)
177. kung-fu czy aikido - nie wiem...a czym sie to różni ??? ;)
178. dinozaury czy smoki - zdecydowanie smoki... do dinozaurów mam uraz (pozdrowienia dla mojej wychowawczyni ;P) hehehe
179. cd czy dvd - cd
180. mp3 czy wav - mp3, bo mniej miejsca zajmują...
181. kura czy jajko - hehehe...
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda...
183. kefir czy jogurt - kefirek na kacyk :) w normalnych warunkach jogurt...
184. Hitler czy Stalin - w piekle jest chyba doś miejsca dla jednego i drugiego...
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - nie mam pojęcia... papużka :P
187. czytać czy pisać - i jedno i drugie...
188. mówić czy słuchać - patrz wyżej...
189. słaby czy silny - ??
190. film czy książka - zdecydowanie książka...
191. zapomnieć czy pamiętać - mam sklerozę :P jakie było pytanie??
192. wesoły czy smutny - wesoły...
193. agresywny czy spokojny - spokojny...
194. duży czy mały - DUŻY :D heheheh
195. czarne czy białe - czarne...
196. zeszyt w linię czy kratkę - chyba kratka...
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowy...
198. pióro czy olówek - ołówek...
199. czekolada czy wanilia - wanilia

Boshe... ale mnie wymęczyło to :) ciekawe kto to będzie czytał...
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2003, 12:20 przez Syriel, łącznie zmieniany 1 raz.
Martynka

Postautor: Martynka » 25 sie 2003, 18:42

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - zalezy jakiego;)
2. Preferencje seksualne - podobnie jak koleżanki - wole chłopaków;)
3. Opisz siebie w kilku słowach - mówią,że jestem nienormalna.... ;)
4. Twoje nawyki - wysyłanie sygnałów;P Z przyzwyczajenia tak;D
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - Mam jedną zalete - brak mi wad;)
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? - a skąd ja mam wiedzieć...

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? - jeszcze 5minut...;)
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - szczerze? Wyobrażam sobie kolejne spotkanie z pewnymi ludźmi... :)
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - eee, że jak?;D
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - jeśli można to nazwać 'cechą charakteru' to dużo mówie:D
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerość chyba najbardziej...
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? - kilku...;)
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - najczęściej na czarno;P Potwierdzone naukowo;D
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? - ooojjj.... Kilka... ;) Ale jakoś jak przeczytałam to pytanie to jedna osoba przyszła mi na myśl;P Dorotka;D
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? - 'jaką mogłabym zrobić?' phi;P Chyba 'jaką zrobie';D Skocze na bungee czy jak to sie tam pisze;P
16. Największe marzenie ? - marzenie to marzenie nie?;P A marzeń sie nie zdradza;D
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - 18plakatów - z czego na połowie są Łzy;P
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - teraz od niedawna Nightwisha;) Bo mi sie spodobała very;) A niedawno miałam Anioła też:)
19. Motto życiowe ? - "każde marzenie, nawet te najbardziej szalone i nie realne jest warte zrealizowania"
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - przerwy;P
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - ja już kolekcjonowałam tyle rzeczy,że nie wiem czy jest coś,czego jeszcze nie kolekcjonowałam;P
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - Łzy już znam... to...eee.. jakbym mogła prywatnie tak.. to chyba chciałabym poznać Mansona:)
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - pytanie..;P
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - oooj... stanowczo za dużo;P
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl ? ;P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - na komputerze;)
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? - jakiś ludzi...;P I radio;D I płyty;D I koputer;D I telefon;D Oj kilka rzeczy;P
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - mam siostre Hanie którą niektórzy już znają i brata Kube (podobna sytuacja;))... No i mam jeszcze caaaaaaaałe FyFyCy;D
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? - Grecja
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Rybnik?;P
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - ja tam lubie wszystkie liczby(cyfry);P
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - Podobnie jak Śliwka - nie planuje;)
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? Na razie mam jedną córke... Ma na imie Monika:);*
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nie ma
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? kilka osób takich jest...
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - nie wiem;P W sumie to ja młoda nawet jeszcze jestem;P
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - Robiłabym wszystko na raz - żeby zdazyć;D
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - Przez chwile sie niczym nie przejmowac...
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - nudze sie;P Logiczne;P
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) chyba wykrzyknik;)
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - szczelam;P
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? Zaczynam od prawej ręki i prawego ucha... Ale co 10 - 15min zmieniam...;)
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? leżąca;P
44. Czego teraz słuchasz ? Teraz Apo - przed chwilą lecia Moonlight;)
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? oj byłam, byłam... ;D
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - Oj kilka rzeczy... :twisted:
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - próbowałabym ją do siebie przekonać;D
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? - na czarny;P
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - hehe uwielbiam;D
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - tak;)
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - rankami śpie;P a wieczorami najczęściej siedze z moimi Kochanymi Dziewczynami na EŁ:D
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - plusy...? Wystarczy spojrzeć na to forum... :)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - oj troche ich nawet było... :) Ale najczęściej słysze że jestem nienormalna, szalona, porąbana w pozytywnych znaczeniach tych słów;D
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - moje? wszystkie;)
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? - całkiem nieźle władam językiem polskim;) Po chińsku tez mi idzie całkiem dobrze;P A ucze sie niemieckiego.... Najzabawniejsze słówko w tym języku? Wszystkie sa głupie;P
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - ojaaa:D Kocham misie pluszowe i nie tylko misie:D No oczywiście że jestem przywiązana... Nawet do 3;D (Doda- Ty wiesz;);*) jak już kiedyś wspominałam, dostałam te 3misie (2misie-1pies;P) od ludzi z forum.. :)
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - Hyhy;P
60. Szczęśliwa karta w talii ? - Brak
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - Fiorella;P hyyhy;P
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - nie próbowałam;)
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? bliznę? eh... pełno...
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - Jest kilka takich cech...:)
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - czasem wszyscy;P
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - Chyba z FFc ... Chyba,że mnie wywalą;P
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - malować to sie raczej nie maluje..;P
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - A to trzeba być na skraju życia i śmierci, żeby widzieś światełko w tunelu?
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - musze sie zastanowić;P
70. Czy jestes tolerancyjna? - no raczej;P
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Batmanem;P
72. Najmilsze wspomnienie ? - Pierwsze spotkanie FFc:)
73. Najgorsze wspomnienie ? - brak;P Chyba;P
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - nie wiem;)
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? - bawiłam sie przewaznie lalkami;P
76. Lubisz słodycze? Jakie? - mordoklejki;P
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - uczyć sie, chodzić do szkoły...;P
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - najpierw chce dostać podpisane dokumenty,że rybka może to spełnić...
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - Sylwia;P
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - stokrotki
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - Mieć świadomość,że całe forum bawi sie na koncercie a mnie tam nie ma;)
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - to samo co u góry, tylko że ja tam jestem;)
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - najbardziej oczy lubie:)
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - jest kilka takich rzeczy:)
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? grałam
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - ułożyłam wiersz, ale... nie podziele sie nim;P
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - kwiatki;D
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - nie wiem
90. Najprostsza rzecz na świecie ? --
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? --

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? w lutym roku 2002 a zatrzymali mnie ludzie:)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - i tak mnie tu nikt nie słucha :roll:
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? - według mnie jest idealna;)
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - rozbawił mnie bobek;)

ULUBIONE:

96. aktor - Keanu Reeves:)
97. aktorka - chyba nie ma;)
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - horror;D
99. kanał telewizyjny - viva i MTV;D
100. serial - brak;P
101. program telewizyjny - 30ton
102. gazeta - z programem;)
103. gazetowa ramówka -
104. stacja radiowa - w sumie to ostatnio radia nie słuchamm...
105. audycja radiowa - --
106. dziedzina sportu - --
107. sportowiec - Adam Małysz;D
108. epoka historyczno-literacka - --
109. forma literacka - --
110. kamień szlachetny - --
111. metal - --
112. jedzonko - spagethi i placki ziemniaczane;D
113. napój - cola
114. gra - --
115. dobranocka (bajeczka) - Ostatnio bajki z cartoon network;P
116. wiersz - Chyba wszystkie Poświatowskiej:)
117. miesiąc - marzec (ciekawe czemu?;P)
118. dzień tygodnia - --
119. miejsce na ziemi - mój domek:D
120. zabawna treść SMS/maila - --
121. kraj - --
122. język - --
123. dowcip - --
124. strona internetowa www.lzy.pl ;)
125. forum te i Apo:)
126. sklep - --
127. smak - --
128. zapach - --
129. płyta/kaseta - --
130. płyta BrainStorm - --
131. prasa - --
132. widok - --
133. rzecz - pluszaki:)
134. liczba - --
135. cyfra - 13
136. litera - --
137. słowo - kurw..;P
138. smak lodów - zależy;)
139. guma do żucia - --
140. słowo - było;p
141. zwrot - --
142. powiedzenie - --
143. przedmiot szkolny - eh... brak;)
144. urządzenie - komputer, telefon i wieza;D

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - wieś
146. dżem czy marmoladę - dzem
147. masło czy margarynę - obojętnie
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - cola
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - telefon
150. Bolka, czy Lolka - Eh.. No nie wiem, nie wiem... Oboje tacy przystojni;)
151. podróż statkiem, czy samolotem - nie leciałam samolotem jeszcze
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - horror;D
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Zalezy od humoru:)
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli - ŻDK;)
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Potter;D
160. koleżankę, czy kolegę - Ale że niby co;P
161. oranżadę, czy sok - oranżade
162. rolki, czy rower - rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy
164. komar czy kleszcz - ani to ani to;P
165. sukienka czy spódniczka - spódnica (dłuuuuua;))
166. farby czy kredki - kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka - aparat cyfrowy
168. myszka czy klawiatura - klawiatura
169. włosy kręcone czy proste - proste
170. włosy ciemne czy jasne - jasne
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe - szkła kontaktowe
173. film czy serial - film
174. tygodnik czy miesięcznik - tygodnik
175. chleb czy bułka - chleb
176. gołąb czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - hehe;P
178. dinozaury czy smoki - dinozaury;D
179. cd czy dvd - cd
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko;D
182. czarna porzeczka czy jagoda - jagoda
183. kefir czy jogurt - jogurt
184. Hitler czy Stalin - --
185. długopis czarny czy niebieski - czarny
186. wróbel czy kanarek - wróbel
187. czytać czy pisać - pisać
188. mówić czy słuchać - móóóóóóóóóóówićć;D Pytanie;)
189. słaby czy silny - a co?
190. film czy książka - książka
191. zapomnieć czy pamiętać - pamiętać
192. wesoły czy smutny - smutny
193. agresywny czy spokojny - agresywny;P
194. duży czy mały - a co?
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - kratke
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego - pomarańczowego
198. pióro czy olówek - ołówek
199. czekolada czy wanilia - czekolada

Przy 90 wysiadłam;P
THE KONICE;D
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 26 sie 2003, 11:41

nieeeee!!!! zaraz mnie szlag trafi!!! juz śleczalem nad tymi pytaniami drugą godzine ... juz skonczylem... daje wyslij... a tu mi sie komp zawiesza!!!! JA SIE POTNE... WIEC WYBACZCIE ZE DODATKOWYCH PYTAN NIE WYPELNIE... drugi raz z tym sie mecyl nie bede :)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 sie 2003, 15:32

Adam...czy Tobie we wszystkim trzeba pomagać?? :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 26 sie 2003, 16:33

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - mój-38
2. Preferencje seksualne - hm najbardziej odpowiadają mi chłopcy;)
3. Opisz siebie w kilku słowach - zwariowana,szalona,zakofffana
4. Twoje nawyki - taniec -wszędzie gdzie popadnie :wink:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - odwaga,stanowczość,mówię co myślę->to mi odpowiada,a co nie hmm czasem lenistwo
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? - a skąd ja mam wiedzieć... trza zapytać innych

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? - ciekawe czy dostałam jakiegoś smska :wink:
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? - myślę o moim kofffanie
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? - że cio???
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? - walę prostu z mostu to co mam na myśli
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? - szczerość, otwartość
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? - jest ich troszkę
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? - to zależy gdzie wychodzę,najczęściej na czarno i elegancko
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? - no było tego troszkę
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? - nie wiem w tej chwili nic konkretnego nie przychodzi mi do główki :)
16. Największe marzenie ? - marzeń się nie zdradza
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? - tapeta,zegar(czarny) i obraz(czarny z aniołem)
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? - Łezki :lol:
19. Motto życiowe ? - mam ich kilka np.,,spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza" lub ,,na wszystko mozna znalezc czas jesli sie tylko chce"
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? - to ze nie na wszystkie wyklady trzeba chodzic :)
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? - ojjj myślę, że byłyby to kubki
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? - Łezki,Anna Maria Jopek
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? - Z moim kofffanym
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? - oooj... bardzo bardzo dużo
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? - to zależy co piszę
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? - hmm płytki i radio i moje kofffanie
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? - mam siostrę Asię 12
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? - Hiszpania
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Belgia(Bruksela)
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? - nie ma takiej chiba
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? - eee zostawię to dla siebie :P
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? nie planuje dzieci
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? nie ma dopuszczalnej różnicy to zależy od partnerów
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Ci których kofffam
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? - myśle, że tak właśnie czuje
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? - Wykorzystałabym ten tydzień na maxa
38. Twój sposób na dobrą zabawę. - Hmm jest ich kilka
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? - sprzątam :P
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) chiba wykrzyknik;)
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) - raczej rozumem choć czasem górę biorą uczucia
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? prawa ręka i prawe ucho
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? na boku
44. Czego teraz słuchasz ? Teraz Łezki-Lukrecja
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? praworęczna
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? byłam,jestem i będę...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? - uuu lepiej nie będę o tym myśleć :P
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? - nie fiem
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? - nie fiem mam czarne więc raczej na żaden
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? - nie fiem
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? - tak;)
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? - to zależy,najczęściej spędzam czas z moim kofffaniem
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) - nowe znajomości
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? - ojjj dużo ich było
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? - hehe spoooro tego
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? - ucze się niemieckiego i angielskiego
.Ciekawych słówek nie ma
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? - Uwielbiam :!: :!: :!: Pewnie, że mam
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? - nosek
60. Szczęśliwa karta w talii ? - nie mam
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? - Nicole
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? - bajka...
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? raczej nie
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? - Jest kilka takich cech...
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? - ciężko powiedzieć
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? - :wink:
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) - O rany jest ich tak duuużo :!: :!: :!: Mam fioła na punkcie kupowania kosmetyków
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? - raczej nie...
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? - w tej chwili nie fiem :?
70. Czy jestes tolerancyjna? - tak staram się
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? Kubus Puchatek :D
72. Najmilsze wspomnienie ? - czasy kiedy byłam z KTT
73. Najgorsze wspomnienie ? - a mam takie jedno
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? - nie wiem;)
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? - berka,podchody itp. itd
76. Lubisz słodycze? Jakie? - uwielbiam :!: różne
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? - uczyć się... :)
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? - musiałabym się zastanowić
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? - hmm
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? - stokrotki,róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - samotność(osamotnienie)
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? - kiedy wie się, że obok jest ktoś kogo się kofffa
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? - sylwetka,oczka,włosy lubię, a nie lubię noska
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). - nie wiem :?
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? grałam
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. - Napisałam kilkanaście wierszy,ale nie będę ich pisać bo są długie.
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. - Lubię ale to zależy od nastroju
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? - z odpowiednim klimatem do danej rozmowy
90. Najprostsza rzecz na świecie ? ...
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? ,,sztuką jest byc kochanym i kochać..."

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? w 2002roczku,uwielbiam Łezki
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? - nic raczej
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? - nic
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? - sporo było

ULUBIONE:

96. aktor - George Clooney
97. aktorka - Meg Ryan, Julia Roberts
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - dramat
99. kanał telewizyjny - Viva
100. serial - hmmm
101. program telewizyjny - sporo
102. gazeta - Cosmopolitan
103. gazetowa ramówka - yyy
104. stacja radiowa - RMFFM
105. audycja radiowa - lista przebojów
106. dziedzina sportu - taniec towarzyski
107. sportowiec - ...
108. epoka historyczno-literacka - romantyzm
109. forma literacka - sonety
110. kamień szlachetny - brylant
111. metal - hmm nie fiem
112. jedzonko - oj jedzonka to lubię duzo...pizza,spaghetti,gofry,pierogi itp.
113. napój - herbata
114. gra - yyy
115. dobranocka (bajeczka) - Kubus Puchatek
116. wiersz - uwielbiam wiersze różne
117. miesiąc - miesiące letnie
118. dzień tygodnia - sobota
119. miejsce na ziemi - jest takie... :wink:
120. zabawna treść SMS/maila - ojjj
121. kraj - Polska
122. język - polski
123. dowcip - nie przepadam za dowcipami
124. strona internetowa www.lzy.pl ;)
125. forum Łezki
126. sklep - uwielbiam sklepy :P
127. smak - słodki i ostry
128. zapach - a mam taki jeden ulubiony :wink:
129. płyta/kaseta - Łzy-wszystkie
130. płyta Branstorm - nie słucham ich
131. prasa - czasem cosik
132. widok - morze i zachód słońca
133. rzecz - komórka
134. liczba - nie fiem
135. cyfra - nie fiem
136. litera - wszystkie
137. słowo - kocham
138. smak lodów - tiramisu
139. guma do żucia - wszelkie miętowe
140. słowo - było jush
141. zwrot - hmm
142. powiedzenie - hmmm
143. przedmiot szkolny - to zależy
144. urządzenie - komputer

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - dżem
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - obojętnie
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - telefon
150. Bolka, czy Lolka - nie mam pojęcia
151. podróż statkiem, czy samolotem - nie leciałam samolotem jeszcze
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - przygodową
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Zalezy od humorq:) raczej obie
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - czekoladowe
155. angielski, czy niemiecki - angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubek
158. mydło, czy żel do kąpieli - żelik;)
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Władca Pierścieni;D
160. koleżankę, czy kolegę - to zależy :P
161. oranżadę, czy sok - oranżade
162. rolki, czy rower - rower i rolki
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - sałatkowy
164. komar czy kleszcz - grrrrrr
165. sukienka czy spódniczka - spódnica
166. farby czy kredki - kredki
171. oczy niebieskie czy brązowe - brązowe
175. chleb czy bułka - buła
176. gołąb czy wróbel - gołąb
177. kung-fu czy aikido - obojętnie :P
178. dinozaury czy smoki - dinozaury :)
179. cd czy dvd - cd
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - jajko;D
184. Hitler czy Stalin - --
185. długopis czarny czy niebieski - czarny
186. wróbel czy kanarek - wróbel
188. mówić czy słuchać - i to i to :lol:
189. słaby czy silny - silny raczej
191. zapomnieć czy pamiętać - pamiętać
192. wesoły czy smutny - smutny
193. agresywny czy spokojny - agresywny
194. duży czy mały - zależy co :P
195. czarne czy białe - czarne:!: :!: :!:
196. zeszyt w linię czy kratkę - kratke
199. czekolada czy wanilia - czekolada

wow jakoś szybko poszło :)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 sie 2003, 16:43

Oj Adam jakis ty leniwy :twisted: Weś się w garsć i do roboty.Bo będzie Mi bardzo smutno jęsli nikt z zespołu nie odpowie na te pytania :cry: :cry:
-

-
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 26 sie 2003, 17:36

Racja Racja :!: :!: :!: To wcale długo nie zajmuje,kilka minut i już skończone :!: Zespół do roboty :!: :wink:
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 sie 2003, 18:38

Zależy ile sie myśli nad odpowiedziałi...Adam podobno sprawdzał swoje IQ ostatnio :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 26 sie 2003, 20:06

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 26 sie 2003, 20:21

Właśnie.Po za tym będzie Mi bardzo przykro jeżeli nie odpowiweesz na te 199 pytań :( :( Weś się w garść i do roboty.No nie mówię tylko o Tobię reszta zespołu tez by mogła poświęcic trochę czasu na te pytania :twisted: :D

Do roboty :!: :!: :!: :!: :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-

-
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 27 sie 2003, 3:23

No dobra ja tesh w to zagram :P :

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta --- 46 :P
2. Preferencje seksualne --- Laski :D
3. Opisz siebie w kilku słowach --- hmmm szkoda gadac
4. Twoje nawyki --- spoznialstwo, lenistwo :P
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) --- odp. wesolosc , nie odp. to co wyzej
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? --- Nie chce mi sie myslec ;P Jest 2 w nocy hehe

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? --- ale mi sie chce spaaaac :P
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? --- jak nastawic muze do snu zeby innych nie pobudzic :P
9. Jakie masz zainteresowania pozabrainstormowe ? --- PARAPSYCHOLOGIA
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? --- niepunktualność
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? --- zyczliwosc
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? --- plotkarstwo
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? --- roznie
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś ? --- Hmmm nie zdradze :P
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłbyś zrobić ? --- Nie wiem, zobaczy sie :P
16. Największe marzenie ? --- Hmmm skonczyc te cholerne studia i dostac jakas normalna i dobrze platna prace
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? --- tapeta
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? --- Zdjecie Lez
19. Motto życiowe ? --- "Spieszmy sie kochac ludzi-tak szybko odchodza" :(
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? --- Nic, zaczynajac od ludzi, ktorzy tam ucza po moja grupe :(
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? --- Single Lez (mam ich sporo)
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? --- Ossame :P
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? --- Z jakas sexi laska haha
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? --- duuuuuuuuzo,
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? --- www.kurde.pl , www.bezdomni.pl :P
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? --- na klawiaturze
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? --- fajki :D
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? --- Tak, siostra Ola 9l. brat Tomek 15
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? --- USA
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? ---Wyspa Capri Wlochy
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? --- 13
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? --- Tajemnica zawodowa :P :P :P
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imię ? --- Zalezy, chyba kilka, imiona sie wymysli
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? --- Zalezy, z 10 lat
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? --- Rodzina
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak naprawdę o co chodzi w życiu ? --- Cale zycie jest jedna, wielka tajemnica
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? --- Nie wiem, nie myslalem w takich kategoriach....
38. Twój sposób na dobrą zabawę. --- Brak sposobu
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? --- Siedze na necie
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) --- :!:
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) --- bardziej uczuciami
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? --- w prawej
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? --- na lewym boku
44. Czego teraz słuchasz ? --- Ciszy nocnej dookola ( jest jush prawie 3 w nocy hehe fess sie nudze no nie :P )
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? --- prawo
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? --- Zakochany czy zauroczony bo to roznica....Te 1 raz albo 2 to drugie wieeecej razy :P
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz ? --- Ukrecilbym kark
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? --- To samo co wyzej
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? --- Nie raz na blond i niekiedy pasemka :lol:
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? ---Jasne
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? --- Tak
52. Czy sex jest dla Ciebie tematem tabu ? --- Nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? --- Roznie
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) --- Moge byc teraz na forum :D (+) mozna zassac mnostwo wirusow :( (-)
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? --- WOle nie mowic :)
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? --- Mysli samobojcze eh....
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? --- Tak srednio-angielski , slowko "fuck"-ma mnostwo znaczen hehe
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? --- Mam jakies w domu
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? --- Duzo rzeczy :)
60. Szczęśliwa karta w talii ? --- NIe wiem ...
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? --- Mati
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? --- Napewno luzacko :P
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? --- Tak
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? --- Nie powinna plotkowac
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? --- Różni
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? --- Secret :P
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) ---Lubie Addidasa i Cube
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? --- Nie
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? --- ANi Wyszkoni "Czemu nie bedziesz na ognisku z nami" hehe :P :P :P
70. Czy jestes tolerancyjna? --- Tak
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ? --- Dexter, Rexio ( :lol: )
72. Najmilsze wspomnienie ? --- Hmmm za mile aby je opowiadac :P
73. Najgorsze wspomnienie ? --- Egzamin na prawko
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? --- ze znam jush tak dlugo czasu FFc i nie wiedzialem ze Sara sie nazywa naserio Sylwia (az wstyd gadac...)
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? --- W doktora (haha-zartuje :P )
76. Lubisz słodycze? Jakie? --- Biala czekolada z kokosem
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? --- Uczyc sie,nudzic sie
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? --- Nie powiem bo sie nie spelnia :D
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? --- Lezki :P
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? --- czarne roze
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- chciwosc, korupcja
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? --- zakochac sie...
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? --- duzo rzeczy nie luubie.....
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). --- Lepszego kompa
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? --- Na keyboardzie
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? ---Nie
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. --- Nie mam
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. --- Nie lubię
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? --- Sam na sam (kazde miejsce jest dobre :P )
90. Najprostsza rzecz na świecie ? --- Hmmm lenistwo :P
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? --- Myslec logicznie :P

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Łez, co Ciebie na nim zatrzymało ? --- Jush nie pamietam ale z rok temu, zatrzymali mnie spoko osoby :*
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? --- Troche tego jest
94. Co byś chciał zmienić na stronce PFC ? --- FFC??? Hmm jest oka :D
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? --- Opole poruszylo, niektore wpadki z koncertow byly the best :P

ULUBIONE:

96. aktor --- Linda
97. aktorka --- Nie mam
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) --- komedia
99. kanał telewizyjny --- Samo zycie ( kiedys ogladalem kazdy odcinek :P )
100. serial --- "Kasia i Tomek"
101. program telewizyjny --- Viva Polska
102. gazeta --- Playboy :P A na serio nie mam ulubionej :)
103. gazetowa ramówka --- To i owo
104. stacja radiowa --- Planeta FM (95.1) niezla techniawa 24h
105. audycja radiowa --- nie mam
106. dziedzina sportu --- Football
107. sportowiec --- Marian Janoszka (byly z Ruchu Radzionkow-mojej ulub.druzyny )
108. epoka historyczno-literacka --- nie no bez przesady
:P
109. forma literacka --- flaszki tfu fraszki hehe :lol:
110. kamień szlachetny --- nie mam
111. metal --- ...???
112. jedzonko --- krokieciki
113. napój --- pifko
114. gra --- Fifa
115. dobranocka (bajeczka) --- Animki sa THE BEST :!:
116. wiersz --- nie mam
117. miesiąc --- grudzien
118. dzień tygodnia --- weekend
119. miejsce na ziemi --- Polska :P
120. zabawna treść SMS/maila --- nie mam pomyslow
121. kraj --- Polska
122. język --- polski
123. dowcip --- ostry
124. strona internetowa --- www.kurde.pl
125. forum --- Lez
126. sklep --- z ciuchami :P
127. smak --- .....
128. zapach --- wanilia u laski jest najbardziej podniecaja :D
129. płyta/kaseta --- Nie czekaj na jutro
130. płyta BrainStorm --- łeeeeee
131. prasa --- malo czytam
132. widok --- laski :)
133. rzecz --- nie wiem
134. liczba --- 7
135. cyfra --- a czym sie rozni cyfra od liczby :P
136. litera --- a
137. słowo --- milosc
138. smak lodów --- truskawkowy i sliwkowy (Sliwka :* )
139. guma do żucia --- orbit
140. słowo --- nudno sie robi....
141. zwrot --- ........
142. powiedzenie --- Trzymaj sie mebli zeby Cie nie j***li :P
143. przedmiot szkolny --- dzwonek :P :P :P
144. urządzenie --- wibrator hahaha :lol:

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto --- miasto
146. dżem czy marmoladę --- dżem
147. masło czy margarynę --- masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) --- fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon --- telefon
150. Bolka, czy Lolka --- hahaha ale pytania :P
151. podróż statkiem, czy samolotem --- samolotem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną --- przygodowa
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc --- Oczy
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe --- truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki --- angielski
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską --- włoską
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) --- szklanke
158. mydło, czy żel do kąpieli --- zel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni --- ani to ani to :P
160. koleżankę, czy kolegę --- kolezanke :D
161. oranżadę, czy sok --- piwo :)
162. rolki, czy rower --- rower
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny --- sałatkowy
164. komar czy kleszcz --- komar
165. sukienka czy spódniczka --- ---------
166. farby czy kredki --- kredki
167. aparat cyfrowy czy lustrzanka --- cyfrówka
168. myszka czy klawiatura --- klawiatura
169. włosy kręcone czy proste --- proste
170. włosy ciemne czy jasne ---jasne, ze jasne :D
171. oczy niebieskie czy brązowe --- niebieskie
172. okulary czy szkła kontaktowe --- kontaktówki
173. film czy serial --- film
174. tygodnik czy miesięcznik --- miesięcznik
175. chleb czy bułka --- bułka
176. gołąb czy wróbel --- wróbel
177. kung-fu czy aikido --- kung fuu
178. dinozaury czy smoki --- kuzwa ale pytania :twisted:
179. cd czy dvd --- dvd
180. mp3 czy wav --- mp3
181. kura czy jajko --- kura
182. czarna porzeczka czy jagoda --- jagoda
183. kefir czy jogurt --- jogurt
184. Hitler czy Stalin --- nic
185. długopis czarny czy niebieski --- czarny
186. wróbel czy kanarek --- kanarek
187. czytać czy pisać --- czytać
188. mówić czy słuchać --- słuchać
189. słaby czy silny --- silny
190. film czy książka --- film
191. zapomnieć czy pamiętać --- pamiętać
192. wesoły czy smutny --- wesoły
193. agresywny czy spokojny --- spokojny
194. duży czy mały --- duży
195. czarne czy białe --- czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę --- kratkę
197. szklanka soku pomaranczowego czy grejpfrutowego --- pomarańczowego
198. pióro czy olówek --- ołówek
199. czekolada czy wanilia --- jesc-czekolada wachac-wanilia

Jeeeeest wrescie koniec :) Pytanka spox ale przy koncowce usypilem :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 sie 2003, 10:46

Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 27 sie 2003, 11:59

Oj Slawek Slawek , nie marudź tylko do roboty :twisted: :wink: Żartuję , niechcę być nachylna , jak bęziesz chciał odpowiedzieć to odpowiesz a jak nie to nie :wink: Myślę że te 1 :wink: :twisted: :D :D
-

-
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 27 sie 2003, 15:08

Oki to ja też się wypowiem... Liczę czas...jest godzina 13:48 :D :D

DANE PODSTAWOWE:

1. Rozmiar buta - zależy od numeracji ale zazwyczaj 39
2. Preferencje seksualne - Mężczyźni ;p
3. Opisz siebie w kilku słowach - romantyczna dusza twardo stąpająca po ziemi ;D a tak na prawdę to kilka słów to za mało
4. Twoje nawyki - koncerty, imprezy, śmiech...ostatnio forum :mrgreen:
5. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają Ci, a jakie nie ? (Twoje wady i zalety) - czy ja wiem... nie mnie się oceniać
6. Jakie cechy Twojego charakteru odpowiadają innym, a jakie nie ? To chyba ich trzeba zapytać... myślę że ludzie którym nie odpowiadam nie zadają się ze mną

OGÓLNE:

7. Pierwsza myśl rano ? Skoro się obudziłam to muszę stawić czoło życiu...dziś na pewno się coś wydarzy ;)
8. O czym myślisz przed zaśnięciem? O wielu rzeczach...ale przede wszystkim wspominam jakieś miłe sytuacje...
9. Jakie masz zainteresowania pozaburzowe ? hmmm a o co chozi?
10. Jakie są najbardziej charakterystyczne cechy Twojego charakteru ? A bo ja wiem... Chyba dawanie radości innym... Chęć pomocy innym, poczucie humoru...itd.
11. Jakie cechy u innych najbardziej cenisz ? szczerość i poczucie humoru, umiejętność śmiania się z siebie
12. Jakich cech u innych nie lubisz ? obłudy i chamstwa
13. Jak się najczęsciej ubierasz ? To zależy od humoru, pogody..ale zazwyczaj na ciemno...glany jakaś spódniczka...
14. Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłaś ? a kilka wesołych rzeczy opisałam w innym temacie ;p nie bedę się powtarzać
15. Najbardziej szalona rzecz, jaką mogłabyś zrobić ? Nie mam pojęcia...
16. Największe marzenie ? marzeń się nie zdradza bo się nie spełnią..
17. Co znajduje się na ścianach Twojego pokoju ? Łzowe plakaty...parę obrazków...trochę wspomnień(jakieś stare dyplomy i medale) Dużo bzdęć...i parę kfiatkófff
18. Jaką masz tapetę na pulpicie ? a różnie
19. Motto życiowe ? nic nie dzieje się bez przyczyna!!!!!
20. Co lubisz w swojej szkole/studiach ? od października studia...więc jeszcze nie wiem, co mi się tam spodoba....
a w LO. to lekcje fizyki ;p
21. Gdybyś miała coś kolekcjonować, co byś wybrała ?? zbieram pocztówki i aftografy...
22. Sławna osoba, którą spotkałeś/ chciałbyś spotkać ? czy to pytanie retoryczne?
23. Z kim chciałabyś spędzić wakacje ? z otwartymi, trochę zwarjiowanymi ludźmi ;))) np. FFc :D
24. Ile godzin dziennie/miesięcznie spędzasz w necie ? oj nie wiem ... mój internet to dziwna sprawa
25. Adres do jakiejś ciekawej strony w necie ? www.lzy.pl
26. Wolisz pisać ręcznie czy na komputerze (opcja nr3: maszyna do pisania) ? ręcznie...to ma swój szczególny urok ;)
27. Co byś wzięła na bezludną wyspę ? discmana i płyty CD i duuużo znajomych...samotność to nie dla mnie
28. Masz rodzeństwo ? Jak się nazywa / ile ma lat ? młodszy brat Maciek(14 lat) i przyszywana siostrzyczka Sylwia;-)
29. Miejsce, które chciałabyś odwiedzić ? uwielbiam podróże... nie ma miejsca którego nie chciałabym odwiedzić...
30. Najcudowniejsze miejsce, gdzie do tej pory byłeś/aś? Rosnowo - taka wieś, ale jakie wspomnienia ;p
31. Liczba (cyfra) której nie lubisz ? 31
32. Kiedy był, a jeśli jeszcze nie było - kiedy planujesz ten swoj "pierwszy raz" ? kiedy znajdę mężczyzne swojego życia przy którym będę się czuła bezpiecznie i pewnie ;)
33. Ile dzieci chciałabyś mieć w przyszłości i jak miałyby na imie? Chyba 2
34. Jaka jest według ciebie dopuszczalna różnica wieku pomiędzy partnerami ? miłość nie zna granic
35. Kto jest w Twoim życiu najważniejszy? Rodzina i przyjaciele
36. Czy myślisz, że stary człowiek na chwilę przed śmiercią czuje, że dowiedział się tak na prawdę czym jest sens życia? Człowiek musi poznać sesn życia troszkę wcześniej... żeby mieć po co żyć... Stary człowiek może jedynie zastanawiać się czy swe życie przeżył tak jak chciał i czy uda mu się zostać już na zawsze na drugiej stronie
37. Co byś zrobiła gdybyś się teraz dowiedziała, że został Ci tydzień życia ? Ja nie chcę znać daty swej śmierci... to bez sensu
38. Twój sposób na dobrą zabawę. Otoczyć się świetnymi ludźmi i się bawić ;)
39. Co robisz, gdy się nudzisz ? Ja zawsze mam coś do roboty ;p
40. Jaki znak literacki czy interpunkcyjny najlepiej Ciebie obrazuje (kropka, przecinek, znak zapytania, wykrzyknik, nawias, kreska itp.) hmmm chyba wykrzyknik !!!!!
41. Czym sie kierujesz przy dokonywaniu wyborów ? (rozumem/uczuciami) Rozumem niestety...
42. W której rece i przy którym uchu najczesciej trzymasz telefon ? w prawej ręce przy prawym uchu
43. Pozycja, w której najchetniej zasypiasz ? zwinięta w kłębek na prawym boku
44. Czego teraz słuchasz ? Łzowych albumów ;)
45. Jesteś lewo-, prawo- czy obureczna ? prawo ale ćwiczę żeby było obu ...
46. Czy kiedykolwiek byłaś zakochana ? to się zdarza tylko raz w życiu...
47. Co zrobiłabyś, gdyby było to możliwe osobie, której nienawidzisz? Przemoc, zawiść, robienie sobie na złość to nie jest żadne rozwiązanie ;(
48. Gdybyś mogła, co zrobiłabyś osobie, która Cię nie lubi lub nienawidzi ? nie lubię się mścić, przeszłabym obok niej obojętnie
49. Na jaki kolor ufarbowałabyś włosy ? raczej nie ufarbowałabym, ale jakby co to na czarno
50. Czy lubisz prowadzić samochód ? nie mam prawka
51. Czy chciałabyś mieć prawo do noszenia broni ? raczej nie
53. Co porabiasz rankami, a co wieczorami ? Gdybym mogła to cały czas bym gdzieś ze znajomymi biegała...a jeżeli chodzi o to pytanie to nie umiem na nie odpowiedzieć inaczej niż: to zależy....
54. Jakie są plusy i minusy życia wirtualnego? (Odpowiedz na podstawie wlasnych doświadczeń) Plusy - poznajesz wspaniałych ludzi z każdego zakątka świata, a minusy? To że nie zawsze mówią prawdę i nie zawsze możesz ich poznać...poza tym ja wolę rozmawiać na żywo...
55. Najmilsze słowa wypowiedziane pod Twoim adresem ? Hm.... Wiele ich było... Najbardziej lubię słyszeć że ktoś za mną tęski ;)
56. Najgłupsza/najbardziej zakręcona myśl ? nie przychodzą mi takie do głowy
57. Władasz biegle jakiś językiem ? Jeśli tak, to jakim ? Jakie jest najzabawniejsze (najciekawsze) słówko w jezyku, którego się uczysz ? Znam nieźle niemiecki....
58. Lubisz maskotki? Posiadasz jakiegos pluszaka, do którego jestes bardzo przywiazany? Uwielbiam maskotki ;)mam takiego dużego słonia
59. Gdybyś mogła zrobić sobie operacje plastyczna, bądź zmienić coś w swoim wyglądzie, to co by to było? oj dużo jest takich rzeczy...ale to i tak niewykonalne
60. Szczęśliwa karta w talii ? Nie ma takiej...
61. Gdybyś mogła nadać sobie jakieś zagraniczne imię, to jakie byś wybrała ? Nie mam pojęcia
62. Nie obserwowana kąpiesz się nago w morzu. Jak się czujesz ? niesamowicie wolna i szczęśliwa..połączonaz naturą..już to kiedyś przeżyłam z tym że kąpałam się w jeziorze ;)
63. Posiadasz jakąś bliznę (znamię) ? Mam
64. Jakich ludzi cenisz? Jakie cechy powinna posiadać osoba, by mogła zostać Twoim przyjacielem ? Cenię przede wszystkim szczerość i tolerancję...oddanie i prawdomówność...Mam już przyjaciela i jestem mu wdzięczna za to że jest ;)
65. Jacy ludzie Cię denerwują ? Nieszczerzy, nietolerancyjni i prostaccy
66. Z kogo/czego nigdy nie zrezygnujesz ? Ze swojej osobowości
67. Jakich używasz kosmetyków ? (oprócz wody, mydła i pasty do zębów) długo by wymieniać
68. Widziałaś kiedyś światełko w tunelu ? Znalazłaś się na skraju życia i śmierci? Nigdy
69. Gdybyś miała możliwość zadać JEDNO pytanie znanej osobie, to kto to by był i jak brzmiało by pytanko ? Czy żyjesz tak jak chcesz i dzięki temu jesteś szczęśliwy?
70. Czy jestes tolerancyjna? Tak,
71. Jakim bohaterem kreskowki mogłabyć zostać ?Nie mam pojęcia
72. Najmilsze wspomnienie ? Koncert Łzowy w Gdańsku ;)
73. Najgorsze wspomnienie ? Nieszczęśliwa miłość...
74. Najwiekszy obciach, jaki Ci się przydarzył ? nie wiem, chyba to jeszcze przede mną..
75. W co bawiłaś się, jako dziecko, z kolegami na podworku ? W odgrywanie wymyślonych scen z życia naszych ulubionych gwiazd
76. Lubisz słodycze? Jakie? Kocham Jakie? Wszystkie!
77. Czego najbardziej NIE lubisz robić? Nudzić się
78. 3 życzenia dla złotej rybki ? oj bo się nie spełnią ;p
79. Kto jest Twoim najwiekszym idolem ? Łzy
80. Jakie kwiaty lubisz najbardziej ? niebieskie i czarna róże
81. Najgorsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? zazdrość
82. Najlepsze, Twoim zdaniem uczucie na świecie ? Miłość i przyjaźń
83. Co najbardziej lubisz w swoim wyglądzie, a czego nie? uwielbiam włosy
84. Jaki wymarzony prezent chciałabyś otrzymac na Gwiazdkę? (Tylko w granicach zdrowego rozsądku). Lubię niespodzianki
85. Grasz na jakimś instrumencie ? Na jakim ? niestety słoń mi na ucho nadepnął...
86. Posiadasz jakiś talizman, rzecz, która przynosi Ci szczęście ? tak
87. Masz w sobie zadatki na poetkę ? Napisałaś kiedyś samodzielnie jakiś wiersz ? Podziel się z nami ! Jeżeli jednak nie posiadasz zmysłu artystycznego, w tym punkcie możesz przytoczyc swój ulubiony wierszyk. Oj nie mam takiego talentu ...olę taniec
88. Lubisz rysować ? Jeśli tak, to co najbardziej. Uwielbiam projektować stroje
89. W jakim miejscu człowiek przeprowadza najlepsze rozmowy ? Nieważne gdzie, ważne z kim...
90. Najprostsza rzecz na świecie ? popełniać błędy
91. Najtrudniejsza rzecz na świecie ? radzić sobie z nimi

FORUM:

92. Kiedy po raz pierwszy wstapiła(e)s na forum Lez?, co Ciebie na nim zatrzymało ? to było na wiosnę tego roku..a zatrzymali mnie ludzie ;)
93. Co byś chciał zmienić na tym forum ? nic...tu jest milutko
94. Co byś chciał zmienić na stronce FFC ? chciałabym wreszcie mieć dostęp do galerii ;)
95. Jakie wydarzenia na forum Łez poruszyły Cię, rozbawiły, zdenerwowały ? Napisz dlaczego ? chyba nie będę się wypowiadać...ach to lenistwo

ULUBIONE:

96. aktor - nie mam
97. aktorka - Sandra Bullock
98. rodzaj filmu (dramat, sensacja, komedia) - Komedie
99. kanał telewizyjny - wszystkie muzyczne
100. serial - nie oglądam
101. program telewizyjny - tam gdzie są Łzy ;)
102. gazeta - nie mam
103. gazetowa ramówka - nawet się im nie przyglądam
104. stacja radiowa - Radio Zet i Rmf fm, oraz radio rock mazowsze
105. audycja radiowa - programy prowadzone przez Makaka ;) czyli makakokofeina, makakofonia, podwodna ameryka....
106. dziedzina sportu - taniec i łyżwiarstwo oraz akrobatyka
107. sportowiec - nie mam
108. epoka historyczno-literacka - romantyzm
109. forma literacka - powieść
110. kamień szlachetny - cyrkonie
111. metal - srebro
112. jedzonko - owocki
113. napój - woda i sok pomarańczowy
114. gra - pchełki ;p
115. dobranocka (bajeczka) - nie oglądam ;P
116. wiersz - "wieża babel" szymborskiej i "To ja nadaję z mrówkowca" Mirona Białoszwskiego
117. miesiąc - październik
118. dzień tygodnia - środa
119. miejsce na ziemi - hmmm
120. zabawna treść SMS/maila - po moich 19 urodzinach dostałam sesemesa od przyjaciela: dobranoc wesoła 13 ;)))
121. kraj - Polska
122. język - niemiecki
123. dowcip - o blondynkach bo sama nią jestem ;p
124. strona internetowa - www.lzy.pl
125. forum - Łez
126. sklep - Empik
127. smak - truskawkowy
128. zapach - truskawki i brzoskwinki
129. płyta/kaseta - "słońce"
130. płyta ŁEZ -"słońce"
131. prasa - codzienna
132. widok - las nocą i te gwiazdy na niebie...
133. rzecz - nie przywiązuję się do nich
134. liczba - 29
135. cyfra - 29
136. litera - hmmm nie mam ulubionej no chyba że M
137. słowo - nie mam
138. smak lodów - truskawkowe
139. guma do żucia - cynamonowa
140. słowo - już było ;P
141. zwrot - Nie ma że boli ;p
142. powiedzenie - jak wyżej
143. przedmiot szkolny - niemiecki, fizyka
144. urządzenie - wieża stereo

PREFERENCJE:

145. wieś czy miasto - miasto
146. dżem czy marmoladę - dzDANE PODSTAWOWE:
147. masło czy margarynę - masło
148. fantę czy mirindę (bez podtekstów) - fantę
149. rozmowę przez internet, czy rozmowę przez telefon - rozmowę przez telefon
150. Bolka, czy Lolka - Bolka
151. podróż statkiem, czy samolotem - statkiem
152. ksiązę przygodową, czy fantastyczną - fantastyczną
153. Oczy szeroko zamknięte czy Ostatni na dobranoc - Ostatni na dobranoc
154. lody czekoladowe, czy truskawkowe - truskawkowe
155. angielski, czy niemiecki - niemiecki
156. kuchnię włoską, czy kuchnię chińską - włoski
157. kubek, czy szklankę (a może filiżankę?) - kubeczek
158. mydło, czy żel do kąpieli - żel
159. Harrego Potera, czy Władcę Pierścieni - Władca!
160. koleżankę, czy kolegę - kolegę
161. oranżadę, czy sok - sok
162. rolki, czy rower - rolki
163. bar sałatkowy, czy bar mleczny - bar saładkowy
164. komar czy kleszcz - komar
165. sukienka czy spódniczka - spódniczka
166. farby czy kredki - plastelina ;p
171. oczy niebieskie czy brązowe - niebieskie
175. chleb czy bułka - nie jadam pieczywa
176. gołąb czy wróbel - wróbel w garści ;p
177. kung-fu czy aikido - kung-fu
178. dinozaury czy smoki - smoki
179. cd czy dvd - CD
180. mp3 czy wav - mp3
181. kura czy jajko - kura
184. Hitler czy Stalin - żaden
185. długopis czarny czy niebieski - niebieski
186. wróbel czy kanarek - kanarek
188. mówić czy słuchać - i jedno, i drugie...
189. słaby czy silny - silny
191. zapomnieć czy pamiętać - zależy co...
192. wesoły czy smutny - wesoły
193. agresywny czy spokojny - spokojny
194. duży czy mały - duży
195. czarne czy białe - czarne
196. zeszyt w linię czy kratkę - w kratkę
199. czekolada czy wanilia - czekolada z wanilią

No to skończyłam...
Uffff
jest 14:47

Więc nie zjamuje to tak dużo czasu...