Czy zrobiłaś(eś) coś naprawdę szalonego w swoim życiu?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 25 kwie 2005, 20:54

Coma^ pisze:No baaa ... podniosłam się i poszłam dalej ...

Zupełnie jak Chuck Norris w "Strażniku Teksasu". Wstał, otrzepał się i poszedł. Tyle, że on skoczył tylko z I bądź II piętra więc się przy Tobie i tak chowa. ; )
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 25 kwie 2005, 21:46

Hehehe Młdoszy,cóż za trafne porównanie :)

Mi się zdarzyło zrobić kilka szalonych rzeczy,jedną z nich było udawanie naćpanego Johnny'ego Depp'a z filmu "Las Vegas Parano" pod Rotundą w samym centrum Warszawy :twisted: Pewna osoba która ze mną tam była nie przyznawała się do mnie :twisted: Może nie byłoby nic w tym dziwnego,gdyby nie mimika i wymachiwanie rękami,mówienie po angielsku dziwnym tonem :D

Inną szaloną rzeczą było podanie konduktorowi w pociagu biletu do kontroli z tekstem "Take the ticket,take the ticket,c'mon take it" :D Dziwnie się spojrzał na mnie.To było jakoś w nocy w pociągu do Jeleniej Góry :D

Kolejny dziwny motyw to śpiewanie z Qbiakiem przez cały Gryfów piosenek Metalliki udając dwie gitary i wokal :D
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Gość

Postautor: Gość » 26 kwie 2005, 9:11

ciacho pisze:Hehehe Młdoszy,cóż za trafne porównanie :)

Mi się zdarzyło zrobić kilka szalonych rzeczy,jedną z nich było udawanie naćpanego Johnny'ego Depp'a z filmu "Las Vegas Parano" pod Rotundą w samym centrum Warszawy :twisted: Pewna osoba która ze mną tam była nie przyznawała się do mnie :twisted: Może nie byłoby nic w tym dziwnego,gdyby nie mimika i wymachiwanie rękami,mówienie po angielsku dziwnym tonem :D

Inną szaloną rzeczą było podanie konduktorowi w pociagu biletu do kontroli z tekstem "Take the ticket,take the ticket,c'mon take it" :D Dziwnie się spojrzał na mnie.To było jakoś w nocy w pociągu do Jeleniej Góry :D

Kolejny dziwny motyw to śpiewanie z Qbiakiem przez cały Gryfów piosenek Metalliki udając dwie gitary i wokal :D

Oj ciacho ciacho, wy to z Qbiakiem utalentowani jestescie :)!!!! Moze byscie zalozyli zespol, wokal ktory udaje gitare
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 14 paź 2007, 10:07

Hehe... bardzo fajny ten temat! może ktosik cosik jeszcze napisze fajnego... bo ja sie zastanawiałam co bym mogła opowiedzieć i jakoś narazie nic mi do głowy nie przyszło... :twisted:
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 14 paź 2007, 10:52

No za dużo tego jest. Ostatnio z Pawłem wykonaliśmy dwa numery. A ogólnie to zawsze coś debilnego wymyślam :D
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 14 paź 2007, 20:49

No za dużo tego jest. Ostatnio z Pawłem wykonaliśmy dwa numery. A ogólnie to zawsze coś debilnego wymyślam

Hyyym... dziwne... bo przejzalam caly ten temat i nie znalazlam w nim zadnej waszej zwariowanej historyjki... :twisted:

A moze byscie cosik powiedzieli na temat filmiku... ktorego ogladajac nie moge sie powstrzymac ze smiechu... :twisted:
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 14 paź 2007, 22:16

Przecież my tak tylko sobie weszliśmy na scenę :D
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 15 paź 2007, 11:05

Masz rację... sama nie wiem czemu mnie to tak bawi... widocznie śmiesznie chodzicie... :twisted:
Awatar użytkownika
Ewa_p
Członek FFC

Postautor: Ewa_p » 15 paź 2007, 15:42

Ja kiedyś z koleżankami, jak miałyśmy ok. 11 lat śpiewałyśmy przez balkon Agnieszkę :)
I jeszcze chciałam się kiedyś koleżankom pochwalić (miałam jakieś 7 lat), ze umiem skakać z drzewa c wysokości ok. 1,5 metra. Efekt był taki, że przez dwa tygodnie chodziłam w opasce ortopedycznej :P
gg: 1604953
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 15 paź 2007, 17:26

A ja dzisiaj w budzie ukradłam koleżance buta... i z nim uciekałam po całej szkole... a potem bilam się z nią mopem w ubikacji... :twisted:
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 15 paź 2007, 17:44

chyba nie o to chodziło.
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 15 paź 2007, 18:20

Ania xD pisze:A ja dzisiaj w budzie ukradłam koleżance buta... i z nim uciekałam po całej szkole... a potem bilam się z nią mopem w ubikacji... :twisted:

Ile masz lat? ;> Bo pamiętam jak tak robili, ale w podstawówce.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 15 paź 2007, 20:49

Z.U.-Oliwia pisze:
Ania xD pisze:A ja dzisiaj w budzie ukradłam koleżance buta... i z nim uciekałam po całej szkole... a potem bilam się z nią mopem w ubikacji... :twisted:

Ile masz lat? ;> Bo pamiętam jak tak robili, ale w podstawówce.

W grę jeszcze wchodzi wczesne gimnazjum :twisted:
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 16 paź 2007, 10:19

Hyyym... no to mnie zjechalyscie... :twisted: ale z drugiej strony... to ponoc w grę wchodzi jeszcze wczesne gimnazjum... a ja jestem w drugiej... :P więc może mi darujecie... :oops: A w ogole... wczoraj mialam totalna głupawke... normalnie sie tak nie zachowuje... :wink: :twisted:
Awatar użytkownika
xxAguśkaxx
Członek FFC

Postautor: xxAguśkaxx » 16 paź 2007, 10:23

No ja wiele rzeczy szalonych zrobiłam w życiu lecz jakoś teraz nie potrafię sobie żadnie przypomnieć :( Oj Aniu żeby to tylko jeden raz sie zdarzyło :lol:
Moje gg to 6744713
http://www.myszka1994.fotosik.pl -Zdięcia mojego Machmutha

Wróć do „Różne czyli Inne”