stosowaliście antyoksydanty?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
melcik
Posty: 9
Rejestracja: 07 sie 2019, 14:53

stosowaliście antyoksydanty?

Postautor: melcik » 29 sie 2019, 15:52

Odkryłam ostatnio, jak wiele dobroczynnych właściwości dla organizmu mają antyoksydanty coral, na przykład coral mine wpływa pozytywnie na procesy metabolizmu, obniża cholesterol i reguluje ciśnienie krwi. Myślicie, że warto spróbować zamówić taki produkt i zacząć stosować go w codziennej diecie?
Awatar użytkownika
Platus
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2019, 9:52

Re: stosowaliście antyoksydanty?

Postautor: Platus » 30 sie 2019, 10:02

Najlepszą formą terapii jest aktywność na łonie natury. Obniża ciśnienie, polepsza metabolizm. Zrezygnuj przy tym z niezdrowych nawyków takich jak papierosy czy alkohol i będą efekty.
Awatar użytkownika
hamona
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2019, 13:26

Re: stosowaliście antyoksydanty?

Postautor: hamona » 03 wrz 2019, 13:29

Antyoksydanty to przeciwutleniacze, które występują w wielu produktach roślinnych. Chronią one organizm zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Generalnie zaleca się się, by codzienna dieta zawierała ich całkiem spora ilość. Stosuje się je również w produktach kosmetycznych, głównie ograniczających procesy starzenia i przeciwzmarszczkowych. Jednym z najbardziej popularnych jest zielona herbata, która ma bardzo dużo przeciwutleniaczy. Dla chętnych polecam artykuł https://ekosmetyczki.pl/skladniki-kosme ... tleniacze/

Wróć do „Różne czyli Inne”