Stracona przyjazn przez ŁZY....

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 wrz 2003, 12:45

Będąc na temacie Nirvany to na MTV2 jest pojedynek między GRUNGE a GARAGE i dość często tam Kurta pokazuja :D
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 27 wrz 2003, 13:21

ee ja nie mam MTV:( bieda w domu, hehe nie no zartuje, ale serio nie mam:((
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 wrz 2003, 14:53

iwonkax pisze:albo poprostu nie ma swojego zdania i robi wszystko to co Ty..........

dokładnie tak jest....
zresztą kiedyś Łzy to byly smutasy i głupi zespół. wtedy ja jej powiedziałm jak bardzo Was lubie. no i od tego wlaśnie czasu ona tez 'kocha' Łzy... :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 0:41

ojaaa współczuje
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 01 paź 2003, 23:38

wracajac do tematu
tego są dwie strony, moje koleżanki kiedyś same się mnie pytały jak się nie wstydzę słuchać takiego "wsiurskiego" zespołu, a teraz same podśpiewują oczki. To jest hamskie. Większosć moich znajomych słucha teraz Łez, bo to jest "modne". A moim zdaniem to jest straszne...
I oni zawieszają teraz plakaty Łez w pokojach, a mój pokój pierwszy był w Łzach. I ja się czuje, jakby ktoś mi zabrał cześć mnie. Oni wszysccy słuchają teraz o moich uczuciach, o mnie, i też identyfikują się z tymi tekstami. Ja już wolałam, jak Łzy były mniej popularne....
A z drugiej strony, co tu już zresztą było mówione, każdy ma prawo słuchać Łez i się odnajdywać w tych tekstach. Ale założe się, że jak Łzy przestaną być "modne", to tylko mój pokój dalej będzie w ich plakatach, a pokoje moicg znajomych obklejone będą plakatami modniejszych zespołów.
Ale chyba dobrze, ze Łzy mają więcej fanów. Szczerze mówiąc sama się zastanawiam nad tym co jest lepsze i jak powinno być, bo to zależy od punktu widzenia.
A przyjaźń to chyba faktycznie nie była, skoro przez Łzy sie skończyła
nawet mi się zrymowało :P
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 04 cze 2005, 16:01

Tak mnie coś ostatnio wzięło na grzebanie w starych tematach tak wiec i ten postanowilam odswieżyć

Ja łzy poznałam również dzięki pewnej koleżance, która to dałą mi do przesłuchania kasete wzzs. Kaseta spodobała mi sie bardzo ale łzy naprawde polubilam dopiero po jjj i ncnj. Terez owa koleżanka chwali sie "poznałaś ich dzieki mnie", albo cos w tym stylu. Ostatnio pokazałam jej dilera to myślałam ze sie posika "teraz mi to pokazujesz?!!??!?!?!" I nauczyła sie na pamiec w 15 minut :P

Ja to mam głupie koleżanki
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 04 cze 2005, 17:38

o jeeezu, ale żeś temat odkopała.

to było dawno i nieprawda już, 2 lata minęły a z koleżanką mam teraz dobry konktakt i jest okej.. ;) każda z nas chyba trochę wydoroślała...z takich głupich problemów.. ;)

Tak mnie coś ostatnio wzięło na grzebanie w starych tematach tak wiec i ten postanowilam odswieżyć

trzeba było założyć nowy :P
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
marigell

Postautor: marigell » 04 cze 2005, 18:48

Iwonka, nie marudz :> Po co zakładac nowe jak juz istnieja podobne stare :P?

Pozdrów koleżanke :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 05 cze 2005, 13:51

HEhe :P Iwonka czy przed 1 postem o treści "nie ma" nie bylo przypadkiem cos jeszcze ? :lol: :wink:
Ja mam do tej pory jakieś nieprzyjemnosći ze łzami zwiazane... bo niby tzw "metalówie" ( :roll: ) nie wypada słuchać łez bo to siara i bla bla bla...
Troche "znajomych" sie odwrócilo ode mnie, ciągle jakieś komentarze jak ide ulicą itd... W ogóle nietolerancyjny jest nasz kraj... Już się przyzwyczaiłam :twisted:
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."
Awatar użytkownika
marta2000

Postautor: marta2000 » 05 cze 2005, 14:46

no masz racje o tolerancje ciezko w tym kraju....mam podobne doswiadczenia....
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 05 cze 2005, 15:04

A ja się nie przejmuję tym...
w klasie u mnie słuchają techno i hh...
Łez słucha może z 3 osoby...
Ale każdy zazdrości tego że jeżdże na koncerty...
że mam zdjęcia z nimi i wogóle... :roll:
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Weronique

Postautor: Weronique » 05 cze 2005, 15:34

sylwiiaa pisze:A ja się nie przejmuję tym...
w klasie u mnie słuchają techno i hh...
Łez słucha może z 3 osoby...
Ale każdy zazdrości tego że jeżdże na koncerty...
że mam zdjęcia z nimi i wogóle... :roll:

Skas to znam .U mnie w klasie tak samo lud slucha techno i hh a rocka ogolnie na 20 osob sluchaja dwie osoby ja i moja kumpela.Ogolnie to ludzie w mojej klasie łzy lubia ale nie az tak.
Dokladnie tak Syliwa ostatnio mi sie pytali jak ja wogole pojechalam na koncert i mam zdjecie z Anka-to poprostu byla zwykla zawisc i zazdrosc..
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 05 cze 2005, 15:51

Ja się nie przejmuje tym co o mnie myślą w zwiazku z tym, ze slucham Łez :) Inni słuchaja hh, techno, metalu no roznosci i maja do tego prawo tkie samo jak i ja :P:P Aze ktos ma odmienne zdanie na ich temat to trudno;-) Kazdy ma prawo do swojego :D

Ale przynajmniej jest fajnie tak jezdzic na koncert, spotykac sie z ludzmii, zespolem, robic mnostwo zdjec 8) Tam trzeba byc :P zobaczyc zeby to poczuc :D Pozdro fo All :D
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 05 cze 2005, 15:52

Nie śledziłem całego tematu, ale zastanawia mnie jaki związek ma muzyka Łez do przyjaźni? Jak można stracić przyjaciela tylko dlatego, że słucha się takiego a nie innego Zespołu. Ja bym się najpierw zastanowił czy to przyjaciel... bo raczej.. yyy napewno NIE!
...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 05 cze 2005, 15:59

Jestem tego samego zdania Moon :) To nie ma zwiazku ale skoro juz mowia o sluchaniu i niesluchaniu ti wypowiadam swoje zdanie :D

Pozdrawiam :)

Wróć do „Łzy”