FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 25 wrz 2003, 19:09

MOZE I RACJA MOZE I NIE DO KONCA ALE FAKTEM JEST ZE ZDOBYWACIE TEZ NOWYCH FANOW KTORZY ZA JAKIS CZAS STANA WAM SIE ODDANI TAK JAK CI O KTORYCH TYCH NIELICZNYCH WSPOMNIALES
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 25 wrz 2003, 19:12

nic nie trwa wiecznie....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 25 wrz 2003, 19:21

Adam wiem ostatnio cos sie dzieje,cos nie tak ,ale czy odrazu uwazasz to za totalny "KONIEC" ? moze naprawmy to wszyscy razem?nie mozna sie poddawac zrozum sa tez zle chwile...ale nie mozemy miec tez totalnych ograniczen...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 wrz 2003, 19:22

ja jestem od niedawna ale Lzy znacza naprawde duzo dla mnie :roll: wczesniej sluchalem tylko plyt a po koncercie w gdansku wszystko sie zmienilo... zrobil bym duzo dla zespoli u dla FFC gdy bym tylko mogl... bo uwielbiam zespol....niestety mieszkam tam gdzie mieszkam i mam zly dostep do wszystkiego ale jak moge to jade.. bylem w gdansku i bede we wrocku i mam nadzieje ze na tym sie niezakonczy!!! pozdrawiam

Adam jestem z wami!!!!!
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 25 wrz 2003, 19:27

Ja interesuje sie Łzami od ponad dwóch lat do FFC naleze od niedawna. Ale jestem dumna a tego ze jestem fanką tego zespołu. I nigdy was nie zdradze bede z wami do koncz świata i jeden dzień dłużej :!: :!: :!: :) :D :lol: :wink: Zabolalo to co napisales :cry: :(
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2003, 21:35 przez niebieskooka, łącznie zmieniany 2 razy.
Martynka

Postautor: Martynka » 25 wrz 2003, 19:28

No... Adam... Zabolało....
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 wrz 2003, 19:28

adam... chyba wiem jaki zespół masz na myśli... wiesz co? to jest przykre, jak myślicie, że będziemy chodzić za wami jak niewolnicy skuci w kajdany... nie przesadzaj... w FFc jest dobrze... moim zdaniem to było oczywiste, że im będzie więcej osób, tym będzie gorsza atmosfera: jesteśmy tylko ludźmi i nie każdy musi lubić każdego... moja sympatia do zespołu nie uległa zmianie i denerwuje mnie to, że jeśli ktoś, kto jest już tutaj dłużej, użyje jakiejś krytyki pod waszym adresem, to od razu myślicie, że już was nie lubi i nie słucha... jeśli oczekiwaliście tylko samego słodzenia, to niepotrzebnie to forum zaistniało na stronie... dziękuję.
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 25 wrz 2003, 19:31

Adam...a nie pomyślałeś, że to z zespołem dzieje się coś złego?
Rozumiem, że każdy może mieć zły humor, ale po niektórych zachowaniach już sie wszystkiego odechciewa...
Na forum są grupki,skółucone osoby (a jest ich coraz więcej!) i sie coraz bardziej oddalamy od siebie...należałoby nad tym pomyśleć...a co do tych INNYCH zespołów to czy nie przemawia...zazdrość... :roll:
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2003, 19:34 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 25 wrz 2003, 19:34

Teraz najlepiej powiedziec jeszcze ,ze to wszystko nasza wina.... :roll:
Awatar użytkownika
k5rzysiek

Postautor: k5rzysiek » 25 wrz 2003, 19:45

hmm moze ktos mnie stad zna ale nie wiem,
che powiedziec jedno skoro Adam jeden z czlonkow zespoly pisze cos takiego to chyba sie nie zastanowil nad tym poniewaz kto by wypisywal cos takiego to dla mnie nie ma sensu tak jak ktos pisal wyzej to jest zazdrosc o fanw pozdro
niedlugo beda walki miedzy zespolami o fana:) :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 25 wrz 2003, 19:48

k5rzysiek pisze:hmm moze ktos mnie stad zna ale nie wiem,
che powiedziec jedno skoro Adam jeden z czlonkow zespoly pisze cos takiego to chyba sie nie zastanowil nad tym poniewaz kto by wypisywal cos takiego to dla mnie nie ma sensu tak jak ktos pisal wyzej to jest zazdrosc o fanw pozdro
niedlugo beda walki miedzy zespolami o fana:) :D

zgadzam się... :roll:
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 25 wrz 2003, 19:50

to bardzo przykre co piszesz..
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 25 wrz 2003, 19:54

Adam, mozesz podac jakies konkretne sytuacje?? bo ja czegos tu nie rozumiem....
Obrazek
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 25 wrz 2003, 20:21

heh no tak moze najlepiej sie na nich wszystkich obraz....
wiesz naprawde nie rozumiem. oni was bronia czesto nawet nie argumentujac tylko bo tak .... ja nie wiem czego ty jeszcze od nich chcesz... a to ze cos moze im czasem nieprzypasc do gustu to przeciez normalne...
pozatym nie oczekuj ze wszyscy starzy fani przy was zostana... wasza muzyka bardzo sie zmienila i nie tylko ja uwazam ze na gorsze moze niektorym ta zmiana nie pasuje...
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Katie » 25 wrz 2003, 20:33

Adamie...a skad te zarzuty?!Czy cos sie wydarzylo o czym nie wiem!?Osobiscie deklaruje,ze zawsze Was uwielbialam i bede uwielbiac!!!Jestescie dla mnie numerem 1!Co do FFC,to jestem juz jakis czas.Wszystko obserwuje co sie tu dzieje.Powiem szczerze,ze nie komentuje wszystkiego bo niektore tematy czy wypowiedzi sa 'dziwne' i nawet mi sie odechciewa.W kazdym razie,bylam,jestem i bede Wam-Łzom wierna! :)))
A tak poza tym...to chetnie bym zalozyla taka koszulke,ale niby jak mam ja zdobyc?
Pozdrawiam!
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...

Wróć do „Łzy”