FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 0:26

Obowiązek to ja mam płacić podatki bo mnie zamkną a nie głosowac na cokolwiek :?

a tak pozaty to ignis ma troche racji - bycie w FC APO też do czegos zobowiązuje jakby nie było, ale widać nie do wszytskich to dociera, ze można polubić inny zespół tak samo jak Łzy ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 0:33

Tak myslałam że się do tego 'przyczepicie'.Ale chciałbym zauważyć,że Apo gra juz 9 lat...jakos nigdy wczesniej nie widziałam ich na żadnych listach...jakoś gwałtownie wzrosło ich poparcie...ciekawe dlaczego :roll:
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 wrz 2003, 7:58

Marta (ot, tak) pisze:tylko po co meczyc sie w tych klutniach ktore sprawiaja tylko przykrosci i zale??

Czy każde rozmowa z odmiennymi zdaniami jest kłótnią?
Bo dla mnie nie.
A taka rozmowa (dla Ciebie: "kłótnia") nie powoduje przykrości i żalów. Nie jest ich przyczyną, tylko skutkiem.
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 30 wrz 2003, 8:43

ja nie moge sie do FFC zapisac bo jestem za mlody... wiem ze wiek nie gra roli ale jednak mozliwosci wyjazdow na ogniska itp. sa male... no coz tak to juz jest... ja z polnocy FFC zwykle z poludnia :D
Łzy rules!
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 8:52

Cień Anioła pisze:Tak myslałam że się do tego 'przyczepicie'.Ale chciałbym zauważyć,że Apo gra juz 9 lat...jakos nigdy wczesniej nie widziałam ich na żadnych listach...jakoś gwałtownie wzrosło ich poparcie...ciekawe dlaczego :roll:

Łzy też grały dużo wcześniej zanim się pojawiły na listach przebojów :roll:
A jeżeli nie pamietasz APO na cgm to chyba nie głosowalaś na Anastazje :roll:

I ja sie do niczego nie przyczepiam, tylko Twój poprzedni post zabrzmiał poprostu śmiesznie, że już nie wspomne o wczesniejszych gdzie pisałaś o "karierze" Apo bo to że kilku osobą się spodobało to co robią nie oznacza że "podebrali" komukolwiek fanów :roll: ... no ale widać Ty wiesz lepiej,
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 wrz 2003, 9:19

sara pisze:Twój poprzedni post zabrzmiał poprostu śmiesznie

Ja nie widzę nic śmiesznego w słowach Cienia.
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 9:24

Może Ty nie ale ja owszem i nawet napisałam co.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 12:21

sara pisze:A jeżeli nie pamietasz APO na cgm to chyba nie głosowalaś na Anastazje :roll:

Zawsze uwielbiałam ta piosenke,ale jeśli sobie dobrze przypominam to był okres kiedy były sprzeczki na forum(bodajrze z Adamem).Ale to zupełnie inna sprawa ,bo nie głosowałam z powodu polubienia innego zespołu tylko ,ze złości na Adama.
sara pisze:I ja sie do niczego nie przyczepiam, tylko Twój poprzedni post zabrzmiał poprostu śmiesznie

Moge wiedziec co tam takiego smiesznego?Chyba przeczysz sama sobie....bo mi sie zdaje ze przyczepiasz :roll:
sara pisze:że już nie wspomne o wczesniejszych gdzie pisałaś o "karierze" Apo bo to że kilku osobą się spodobało to co robią nie oznacza że "podebrali" komukolwiek fanów :roll: ... no ale widać Ty wiesz lepiej,

No tak ja zawsze wiem lepiej :? :roll: Wyrażam tu tylko swoje zdanie.I jeśli one jest śmieszne to przepraszam bardzo :? Ale mi się jednak zdaje ,że podebrali 'fanów'...wystarczy spojrzeć na ten temat....na forum Apo...na głosowanie 30 ton....
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 wrz 2003, 12:29

sara pisze: bo to że kilku osobą się spodobało to co robią nie oznacza że "podebrali" komukolwiek fanów :roll:

Oczywiście że nie "podebrali" ... nie musieli ... oczywiście że nie ma nakazu pisania na tym forum, i oczywiście że nie ma zakazu pisania na forum Apo... jednakże to że wiele osób (powołuję się na post Adasia) spod szyldu FFc mozna spotkac częściej na forum Apo niz tu... nie chodzi o obowiązek jak już wczesniej napisałaś... ale o pewne "uczucia" ...tak myślę.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 13:05

Jesoos - sam przyznasz, że tutaj niekiedy nie ma co pisać .. a za pisaniem dla samego pisania to ja nie przepadam.

Ale to zupełnie inna sprawa ,bo nie głosowałam z powodu polubienia innego zespołu tylko ,ze złości na Adama.

A wiesz, ze ja nawt nie wiedziałam, ze nie glosowałaś?? No ale jakbyś głosowała dowiedziałabyś się o istnieniu APO zanim ich menadzerem została Karina.

Moge wiedziec co tam takiego smiesznego?Chyba przeczysz sama sobie....bo mi sie zdaje ze przyczepiasz
sara pisze:że już nie wspomne o wczesniejszych gdzie pisałaś o "karierze" Apo bo to że kilku osobą się spodobało to co robią nie oznacza że "podebrali" komukolwiek fanów

No własnie to.

No tak ja zawsze wiem lepiej Wyrażam tu tylko swoje zdanie.I jeśli one jest śmieszne to przepraszam bardzo Ale mi się jednak zdaje ,że podebrali 'fanów'...wystarczy spojrzeć na ten temat....na forum Apo...na głosowanie 30 ton....

Nie masz za co przepraszać. Ja także tylko wyrazam swoje zdanie. I nie zdaje mi sie, że "podebrali" bo nie chodzili za nami i nie namawiali :roll: . Robią to co kochają czyli grają a nam się to podoba, tak samo jak podobają nam sie Lzy i bynajmniej ja nie uważam się za podebraną fanke tylko fanke wiecej niż jednego zespołu.
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 13:11

I chciałam jeszcze dodać, że ja nie głosuje w cgm na Anke nie dlatego, że polubiłam inny zespół tylko że nie lubie tej piosenki tak samo jak nie głosowalam na "JNLN" więc jak widzisz APO nie ma tu nic do rzeczy.
Obrazek
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 13:23

Oczywiście, ze rozumie, teraz wszystko jest napisane jasno, przynajmniej dla mnie ... wczesniej było coś o nowych, nieznanych osobach i to chyba troche zamieszania też narobiło ... nie wiedziałam tylko że jesteście aż tak zaborczym zespołem.

Czyli reasumując do FFC mogą należeć ludzie, którzy głosują na wszystko jak leci bez względu czy im się to podoba czy nie czy akceptują i zgadzają się z wyborem zespołu czy nie.
No tak ... niby dobre załozenie jednak nie dla mnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 13:33

sara pisze:No ale jakbyś głosowała dowiedziałabyś się o istnieniu APO zanim ich menadzerem została Karina.[/qoute]

Mogłam się dowiedzieć o istnieniu Apo kiedykolwiek ,ale to nic do tego nie ma.Nie zmienia mojego stosunku do Łez.Wasz widocznie zmieniło...

sara pisze:że już nie wspomne o wczesniejszych gdzie pisałaś o "karierze" Apo bo to że kilku osobą się spodobało to co robią nie oznacza że "podebrali" komukolwiek fanów

Ja w tymnic śmiesznego nie widze ,ale nic....
Ale te 'kilka
osób' już nie pisze na tym forum,tylko na Apo,nie głosują w barometrze na Łzy tylko na Apo.Moznaby to nazwac,ale nie chcę wywoływac jeszcze większej kłotni.
Ty masz swoje zdanie,a ja swoje a dalsza polemizacja i tak chyba do niczego nie doprowadzi, bo i tak każdy będzie stał przy swoim.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2003, 13:44 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 5 razy.
marigell

Postautor: marigell » 30 wrz 2003, 13:37

Adam-LZY pisze:NIE PRZEJMUJ SIE...CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI......,ALE JAKO CZŁONKINI FFC MOGŁAŚ CHOCIAŻ Z 10 GŁOSIKÓW NA TA ANKE ODDAĆ.ALE WIEM TO ZNOWU O 10 MNIEJ NA MOTYLE...;)....POZDRAWIAM.

Kilka już oddałam na cgm, pozatym na listach w radiu na Anke głosuje :wink:

Cień Anioła - co nie oznacza, że nie możemy się swoimi zdaniami powymieniać bo chyba o to chodzi na forum.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 13:53

Oczywiście ,że możemy wymieniac się zdaniami.Ale szczerze to w tym za bardzo sensu nie widze.Jak zdążyłaś się zorientować(albo i nie) polemika na tym forum wywołuje kłotnie.Ja będe stac przy swoim(choć stwierdzam, że ostatno przesłuchałam Apo z ich strony i coraz bardziej zaczyna mi sie podobać ich muzka,nie znaczy to,że odrazu odejde z tego forum i zaczne głosować na Motyle).Ja w tym wypadku coraz bardziej jestem przychylna Łzom ,Ty widocznie Apo.Tego nie zmienimy...

Wróć do „Łzy”