FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 wrz 2003, 18:52

przypadkowe osoby...
ktos musial je wprowadzic...
trzeba wprowadzic jakis rygor...
tzn warunki bytu w FFC...
bo jak narazie to nie ma sensu...
ci co byli od zawsze na forunm tworza FFc... to sie nie zmieni dla mnie nigdy...
a ja do tych osob sie nie zaliczam...
FFC to osoby ktore oddaja sie tej muzyce calkowicie

...(np. ALLY, MOON, IWAN, CIEN ANIOLA, SYLWIA, SYRIEL, PAJONCZEK, JESOOS, kathleen_kelly, SARA, MLODA J.G, JUSTYSIA, SLIWKA, MARTYNKA, LUKI, PO PROSTU JA, FREZZER (niepamietam czy tak sie pisze), GHAVER, MARTYNKA, ADAŚ, ŁUKASZO,)

pewnie kogos pominalem to sorry ale o0ni moim zdaniem tworza klimat FFC
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 wrz 2003, 18:55

benektorun pisze:FFC to osoby ktore oddaja sie tej muzyce calkowicie

..(np. ALLY, MOON, IWAN, CIEN ANIOLA, SYLWIA, SYRIEL, PAJONCZEK, JESOOS, kathleen_kelly, SARA, MLODA J.G, JUSTYSIA, SLIWKA, MARTYNKA, LUKI, PO PROSTU JA, FREZZER (niepamietam czy tak sie pisze), GHAVER, MARTYNKA, ADAŚ, ŁUKASZO,)

Szkoda tylko, ze zespół tego nie widzi...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 30 wrz 2003, 18:56

jeeeeeee.... a o mnie nie pamiętasz..... :( bardzo mi przykro :wink:
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 wrz 2003, 19:04

Zgadzam sie z Marta...bo tak mi sie wydawalo ,ze to forum wlasnie po to jest by wyrazic swoja opinie dobra czy zla...a jednak...mylilam sie...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 30 wrz 2003, 19:12

Dziekuje ,ze zostalam wymeniona,ale jakos ciezko mi sie z tym zgodzic,ze jestem zaliczana do tych osob..pewnie niektore osoby tez sie z tym niezgodza..prawda jezdze gdzie moge i robie ta z wlasnych checi kiedy tylko jest okazja i mam czas,ale to nei ja stworzylam to pierwsze FFc tylko inni ,ktorych imiona nie zostaly wymienione ,bo pewnie ich nie znacie ,bo sie juz tutaj nie udzielaja-ja tez ich nie znam tylko pewna osoba mi to zawsze powtarza i w tej sytuacji zgadzam sie z Nia;*
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 wrz 2003, 19:22

sorry dorotka...
dorotka tez
ale siebie nie wymienilem
.....
hmmm dlaczego...
bo forum jest dla mnie wszystkim ale nie wszyscy mnie akceptuja!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 30 wrz 2003, 19:22

benektorun pisze:(np. ALLY, MOON, IWAN, CIEN ANIOLA, SYLWIA, SYRIEL, PAJONCZEK, JESOOS, kathleen_kelly, SARA, MLODA J.G, JUSTYSIA, SLIWKA, MARTYNKA, LUKI, PO PROSTU JA, FREZZER (niepamietam czy tak sie pisze), GHAVER, MARTYNKA, ADAŚ, ŁUKASZO,)

Dziekuje za wyróżnienie, nie wiem czy juz powinienem zasługiwac na to minao :-), ale solidaryzujac sie z Sarą i Kathleen i innymi podobnie myslącymi - uwazam, że cała ta miłość do piosenek Łez, spotkan miedzy FFC-owiczami nieszczeje - Słuchalismy łez kiedy FFC nie było, utorzsamialismy sie z Tymi piosenkami itd. Złączyła ns muzyka a rozłączyc chce nas dązenie do szybkiej sławy. Sam sie zastanawiam po co została umieszczona sonda o kolejnym singlu promowanym przez zespół skoro decyzja, że "Anka" bedzie kolejnym singlem zapadła jeszcze przed umieszczeniem owej sondy.

Wiec reasumując. Niech sobie FFC bedzie takie jakie sobie zyczy Adam, a juz od nas samych bedzie zalezec czy przyporządkowujemy sie tym zasadom. "Przyjaciół nikt nam nie zabierze" - napisała Kat i w tkwi całe sedno.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 30 wrz 2003, 20:30

benektorun pisze:np. ALLY, MOON, IWAN, CIEN ANIOLA, SYLWIA, SYRIEL, PAJONCZEK, JESOOS, kathleen_kelly, SARA, MLODA J.G, JUSTYSIA, SLIWKA, MARTYNKA, LUKI, PO PROSTU JA, FREZZER (niepamietam czy tak sie pisze), GHAVER, MARTYNKA, ADAŚ, ŁUKASZO

no i plus Dorotka... dziękuję też że o mnei pamietaleś.... w sumie zgadzam się z Tobą bo to jest trzon ffc i dopisałabym też Ciebie, bo tego że potrafisz przejechać z Torunia do KAtowic nie można zapomnieć... pisałam to gdzieś... ffc to zgrana paczka, jedni sieszybciej wtapiają w to towarzystwo inni wolniej... tymi co zrobili to szybko jest Frezzer i właśnie Benek... ja bym połakomiła siejeszcze o Cartiego któy dba o rozsławianie w Austrii...
Przemyślałam moją wypowiedź i źle to ujęłam... ale chciałam poprostu zaznaczyć żeby Ci co tu siedopiero pojawili nie złościli się że niby my niemiło ich przyjmujemy... bo to nieprawda poprostu wszyscy sie znamy i musimy kogoś poznać by go zaakceptować, niektórym to przychodzi łątwiej innym trudniej...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 30 wrz 2003, 22:44

Martynka_Pajonczek pisze:[/color](...)zostaly wymienione ,bo pewnie ich nie znacie ,bo sie juz tutaj nie udzielaja-ja tez ich nie znam tylko pewna osoba mi to zawsze powtarza i w tej sytuacji zgadzam sie z Nia;*

Kto jeśli można wiedziec?
CHYBA JUZ NIE CHCE MI SIE BYC MIŁYM.SARA NIECH ZOSTANIE PREZESEM A SYRIEL ZASTEPCOM I BAWCIE SIE DOBRZE....

Ale będzie jazda :twisted:
A tak poza tym chciałam sie jeszcze zgodzić z Kathleen... Że możecie zabrać plakietki, bluzki... Ale Przyjaciół nie odbierzecie... Bo to wszystko za daleko zaszło... Za duzo sie stało, za dużo razem przezyliśmy...
P.S. I jeszcze chciałam dopisać, że - tak jak kiedys powiedziała mi to Syriel(;*) przez telefon - my chyba podchodzimy do tego aż ZA BARDZO emocjonalnie...
P.S.2.Czytając ten temat stwierdzam jedno - można zwariować :P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Martynka

Postautor: Martynka » 30 wrz 2003, 22:46

Adam-LZY pisze:.DZIEKUJE ADASIOWI ZA OBIEKTYWNE ZROZUMIENIE TEMATU,,,,,,I WSZYSTKIM,....INNYM.

Nie ma za co :lol: Polecam(y) sie na przyszłość :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 wrz 2003, 22:47

Ja już nie skomentuję wypowiedzi Adama, bo poprostu nie mam siły... i nerwów...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 wrz 2003, 22:53

benektorun pisze:
[size=18]...(np. ALLY, MOON, IWAN, CIEN ANIOLA, SYLWIA, SYRIEL, PAJONCZEK, JESOOS, kathleen_kelly, SARA, MLODA J.G, JUSTYSIA, SLIWKA, MARTYNKA, LUKI, PO PROSTU JA, FREZZER (niepamietam czy tak sie pisze), GHAVER, MARTYNKA, ADAŚ, ŁUKASZO,)

nie zapomniałeś o kimś??
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 30 wrz 2003, 22:57

DZIEKUJE ADASIOWI ZA OBIEKTYWNE ZROZUMIENIE TEMATU,,,,,,I WSZYSTKIM,....INNYM.

Nie będę się wypowiadać w tym temacie bo szkoda mojego zdrowia.....ale z tym się nie zgodzę (z całym szacunkiem dla Adama)......nie można być obiektywnym nie wiedząc wszystkiego....
Sylwia
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 30 wrz 2003, 23:07

uwazam, ze wymienianie osob, ktore powinny, a ktore nie powinny byc w FFC to troche nie w porzadku sprawa. tym bardziej, ze nie za bardzo wiem, na jakiej zasadzie X zostal zaliczony, a Y nie. obecnosc na imprezach?? mnie nie bylo na ani jednej, glosowanie na piosenki?? tego sprawdzic nie mozna. puki co nie wiem na jakiej zasadzie akurat ja zostalam przez Benka wymieniona.

jesli chodzi o caly ten temat to zwariowac idzie. sporo myslalam o tym wszytskim, i chyba rozumiem rozzalenie Adama. W sumie dlugo wlaczyl o nas, o fanow (caly zespol, nie tylko On) a Apogeum mialo ta sprawe bardzo ulatwiona, bo koncerty przed Łzami, bo Karina... owszem, Apogeum sie przez to tylko pokazalo, i muzyke tez trzeba bylo polubic. Ale Łzy juz nie mialy takiej mozliwosci pokazania sie, mieli duzo trudniej. Gdyby nie FFC pewnie bym nie znala zespolu Apogeum, a tak z czystej ciekawosci sciagnelam pare piosenek.

nie za bardzo widze jak mozna to wszytsko rozwiazac....

natomiast jelsi chodzi o glosowania. mimo, ze teledysk do Anki mnie lekko zalamal staram sie glosowac. przez lojalnosc dla zespolu.... i chyba na tym tez polega czlonkowstwo w FFC. jestem tylko w tym jednym fan clubie. inne zespoly tez lubie, ale nie zapisuej sie do ich FC. bo czlonkowstwo chyba jedak zobowiazuje...
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 wrz 2003, 23:29

Sylwia pisze:nie można być obiektywnym nie wiedząc wszystkiego....

To może ktoś Nas (mnie) uświadomi :roll:
po prostu ja pisze:natomiast jelsi chodzi o glosowania. mimo, ze teledysk do Anki mnie lekko zalamal staram sie glosowac. przez lojalnosc dla zespolu.... i chyba na tym tez polega czlonkowstwo w FFC. jestem tylko w tym jednym fan clubie. inne zespoly tez lubie, ale nie zapisuej sie do ich FC. bo czlonkowstwo chyba jedak zobowiazuje...

Pod tymi słowami moge się podpisać.

Wróć do „Łzy”