FFC-NISZCY SAME SIEBIE.

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 02 paź 2003, 0:26

Adam-LZY pisze:A CIEBIE KASIU TU NIE ZACYTUJE,ALE JA ZROZUMIAŁEM IRONIE.

O mnie chodzi czy o drugą Kasie?
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 02 paź 2003, 0:33

Ja nie bede sie zajmował obiektywizmem - czy lepsze APo czy Łzy, ale Adam twój temat conajmniej popsuł atmosfere. Teraz czlonkowstwo w ffc praktycznie nic nie znaczy - mam mieszane uczucia. Ustalcie warunki czlonkostwa - bo być w FFC przesladowanym to nie mam zamiaru.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 02 paź 2003, 0:52

:( Smutne jest to co się tu dzieje. Wiele pretensji do innych, a żadnych pomysłów na naprawę tego co się psuje.
Adamie sam założyłeś ten temat i nie dziw się że części forum nie podoba się to co napisałeś, w końcu ty masz swoje zdanie a inni mogą mieć swoje, a forum jest jednym z miejsc w których powinno się dyskutować. Każdy ma swoje argumenty, a mnie się wydaje że każda ze stron ma częściowo trochę racji. Odbijanie fan klubu jest jak na bardziej nie na miejscu, ale pretensje do fanów że słuchają innych zespołów i głosują na inne piosenki na listach też jakoś mi się nie podoba. Wszak już na długo przed wyjściem singla z Anką wiedziałeś że to piosenka kontrowersyjna i wielu osobom nie przypadła do gustu. Jeśli ktoś uważa że inna piosenka jest lepsza to chyba ma prawo na nią głosować. Mnie osobiście się Apo nie podoba, ale to moje zdanie. Adam ma jednak rację co do spotkania w czeladzi- picca to jest nie uczciwe ze strony Apogeum, nie powinni organizować sobie spotkań z fan klubem innego zespołu bo to jest faktycznie jazda na plecach innych. Jednak pretensje Adama powinny być raczej do Apogeum a nie do ffc. Adamie przeczytaj dobrze sobie ile jest smutku w niektórych postach tych którzy są z Tobą od lat, czy aby na pewno tego chciałeś zakładając ten temat, masz pretensje do paru osób a obarczasz całe ffc, to też nie jest fer.
Mam nadzieję że to wszystko jednak nie runie i jakoś wszyscy to przetrwamy by kiedyś mogło być znowu tu wesoło i sympatycznie.
Jesteś dzieckiem wszechświata: nie mniej niż gwiazdy i drzewa masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne, czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki, jak być powinien.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 02 paź 2003, 1:04

Nie wiem gdzie doszukałes się ironii, ale jeśli chodzi o to, że niektórzy woleliby komuś czegoś oszczędzić, to za to nie mam zamairu przepraszać, bo w żaden sposób to w Ciebie nie godzi.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 02 paź 2003, 2:19

frezzer pisze:ale Adam twój temat conajmniej popsuł atmosfere.

Na pewno temat popsuł atmosferę? ;)
Ja mam inne zdanie. Ten temat według mnie był konieczny. Dzieki niemu chce mi się tu dzisiaj jeszcze pisać.
Aż się boję pomyśleć jakie by było moje zdanie o "trzonie FFC" gdybym na forum Apo zajrzał za pół roku, i cały ten "trzon FFC" spotkałbym tam opisujący koncerty i imprezy z Apo, nawołujący się nawzajem do głosowania na kolejnego singla Apo.... kopia naszego FFC z czasu pierwszego zlotu...

frezzer pisze:Ustalcie warunki czlonkostwa - bo być w FFC przesladowanym to nie mam zamiaru.

Ustalcie?
Frezzer, ironia w takim poważnym zdaniu....nie godzi się....

Pomyśl, chciałbyś należeć do FFC na zasadach ustalonych przez Adama Konkola, czy nawet przez cały zespół? Chyba sam w to nie wierzysz...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 02 paź 2003, 7:38

Czytam ten temat i za każdym razem płączę jak go czytam...daczego? Bo FFC wiele dla mnie znaczy....bardzo wiele...o wiele więcej niż przypuszczałam....jestem tym całkowicie pochłonięta....i każde niepowodzenie przeżywam zbyt dużymi emocjami....
Lecz jeśli tak nadal będziemy się wszyscy kłócić....i nie dojdziemy do jakiegoś nieporozmumienia....to niestety, ale FFC przestanie istnieć.... :cry: Przykro mi jak to piszę, ale chyba tak będzie....Sami do tego doprowadzanie wciąż nowymi kłotniami.....Niekótrzy mają racje niektorzy nie....ale przestańcie się już nawzajem kłócić, obrażać, zazdrościć....itd...zobaczcie co sie porobiło....Sylwia nie chce być juz prezestem....ona też to wszystko przezywa....kłócicie się z Adamem....niegłudo dojdzie do tego, że część osób z forum będzie się nienawidzieć :?
Mnie to już wszytsko przerasta....za bardzo to przeżywam....i jak tak dalej pójdzie to chyba odejdę z FFC.......

" ...I tak miłość przerodzi się w nienawiść..."
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
marigell

Postautor: marigell » 02 paź 2003, 10:52

Adam-LZY pisze:
Apogeowcy są wybitni muzycy, którzy tworzą wspaniałą muzyke , a przedewsystkim są ludżmi.

I to najbardziej boli pewnego Pana, ktorego nazwiska wymieniać nie trzeba ... TAK NAPISAŁA MARIGELL,KTÓRA NA NASZYM FORU ZAREJESTROWANA JEST POD INNYM NIKIEM.....(NIE BOLI MNIE TO DROGA PANI)"

Żeby nie było, że się ukrywam czy coś ... to ja jestem.

Być może źle interpretuje ... ale po przejżeniu wszystkich Twoich postów w tym temacie do takiego własnie wniosku doszłam. Zbyt dużo złych słów padło tutaj pod adresem APO i to nie tylko od Ciebie ...

Adam-LZY pisze:Ja jestem (chyba jeszcze jestem) w FFC, Adam zaś stwierdził, że nie powinno mnie tam być tylko i wyłącznie dlatego, że w cgm głosuje na "Motyle".
Tak jak napisałam na forum Łez, z Jego postów, i nie tylko z Jego, wynika że w FFC mogą być ludzie którzy nie posiadają własnego zdania lub ich zdanie pokrywa sie ze zdaniem Jego

A zdanie mozna zmienić zawsze.
I nie podobają mi sie Jego oskarżenia APO i nie mam zamiaru siedzieć cicho. No i nie widze nic złego w rozmowach na ten temat ".....A TO JEJ INTERPRETACJA MOICH POSTÓW

Tak jak już napisałam, interpretacja może być mylna, ale ja tak właśnie to widze ...

A jeśli chodzi o interpretacje to bardzo prosze byś włożył troche wysiłku także w interpretowanie moich postów ...

sara pisze:I chciałam jeszcze dodać, że ja nie głosuje w cgm na Anke ...

Adam-LZY pisze:DLATEGO POWINNAS BYC NASZĄ FANKA,ALE NIE NALEŻEC DO FFC.ROZUMIESZ RÓŻNICE?

Nie wiem jak innaczej mozna te słowa zinterpretować ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 paź 2003, 11:31

Adam, miałam się już tu nie wypowiadać.... Chcę tylko prosić Cię o jedną małą rzecz ZOSTAW MNIE W SPOKOJU... Prosze cię bardzo... Mam dość... Próbowałam Cię zrozumieć, ale się nie udało... Teraz już nawet nie będe próbować...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 paź 2003, 11:35

Adam-LZY pisze:"Lepiej nic nie pisz... nie musisz być taki jak on, nawet jeśli coś na Was pisze i mówi... olejcie to!."..A TO Z KOLEI WYPOWIEDZ O MNIE NAPISANA PRZEZ MOONA DO CZŁONKA ZESPOŁU APOGEUM:(.....BEZ KOMENTARZA,BAWCIE SIE DOBRZE.......

Gdybym chciał to też mógłbym łapać Cię za jakieś zdania i komentować każde Twoje słowa!

Wyciągłęś kilka linijek tekstu z całej rozmowy na Forum Apogeum, które Was obrażają i chcesz pokazać tutaj na Forum Łez jacy to my nie jesteśmy źli i niedobrzy!

W mojej powyższej wypowiedzi nawiązywałem do słów członka Apogeum, który napisał coś na Forum Łez, ale stwierdził, że nie będzie tam wchodził i zamieszczał tego...

Mój post był odpowiedzią na jego słowa, uważam, że dobrze zrobił nie pisząc tutaj nic...Zresztą muszę się tłumaczyć!?
...
Awatar użytkownika
wittus
Kontaktowanie:

Postautor: wittus » 02 paź 2003, 11:37

Dzień dobry wszystkim. Nazywam sie Witold Kozaczkiewicz i reprezentuję zespół APOGEUM. To mój pierwszy wpis na forum Łez, bo uważam, że to juz najwyższy czas zareagować na ten kontrowersyjny temat. W sumie mam troche obiekcji bo nie wiem czy powinienem ...ale......
Otoż zespół APOgeum wielokrotnie korzystał z uprzejmości zespołu Łzy, który to pomagał nam w promocji nowego krażka "SIŁA" wręcz kompleksowo (począwszy od dobrego słowa a na pozyczaniu instrumentów skonczywszy). Chwała im za to i wielkie dzięki!!! Wszak to szlachetne, a to cecha wielkich. Tylko że jeśli od niedawna ta pomoc jest okreslana jako "wspinanie sie po plecach" to wystarczyło powiedzieć NAM o tym osobiście , a nie mieszac w to naszych wspólnych przyjaciół i znajomych. Apogeum nie posiada oficjalnego fanklubu tylko grono przyjaciół i sympatyków i faktycznie kilkoro z nich poznaliśmy na wspólnych koncertach ze Łzami. Bardzo ich cenimy , a najbardziej ich lojalność wobec fc Łzy .Wzorem w/w chcemy też stworzyć swój własny fanklub (to chyba komplement ).I przykro mi ze niektórzy z Was kogoś o coś obwiniają, bo ja się juz troche pogubiłem i nie chcę się pochopnie wypowiadać - nie znam wiekszości z Was.Ale tych, których poznałem moge tylko ffc pozazdroscić, bo to wspaniali ludzie i wierni przyjaciele i orędownicy zespołu Łzy (skutecznie namówili mnie i chłopaków żebym głosował na łzy na CGM :D ) Pomagali nam przezwyciężyć tremę na koncertach i wspólnie bawilismy się na występach Łez. Nawet na ostatnim koncercie zzarliśmy wspólnie pizzę....na którą zaprosiła nas nasza wspólna znajoma Karina i potanczyliśmy pod sceną na koncercie Łez. No to w takim razie gdzie jest ten BŁĄD?
Gdzie jest przyczyna całej tej kłótni? Kto tu zawinił? W czym problem? Chcecie kogoś tu skłócić? Po co? Dlaczego?Napiszcie jaki jest cel sztucznego tworzenia atmosfery podziału . Jak dla mojej skromnej osoby to chyba jednak bardziej jakieś nieporozumienie wynikające przede wszystkim z niewiedzy niż z analizy zaistniałej sytuacji.

Przepraszam że zająłem Wasz cenny czas!
Pozdrawiam APO
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 02 paź 2003, 12:10

S
iwan pisze: Ja jush wypowiadalem sie w tym temacie ale powiem to jeszcze raz- Apogeum jest moim DRUGIM ZESPOŁEM po Łzach.... jesli na cgm-ie jest Anka glosuje na nia ... jezeli Apo zapraszaja nas na ognisko a w tym czasie jest malutka imprezka gdzies na starej dzialceAdam Konkola lub na chacie Sylwi (hehe troche przesadzam... :P ) zgadnicie gdzie przyjade... no oczywiscie ze na impreze Lzowska :P A jak Apo robi jakas impreze a mam wolny czas, nie ma zadnego koncertu ani nie jestem "umowiony" z zespolem, fanami, FFC to czemu mi i innym odbieracie mozliwosc skorzystania z tego :?: Przeciez w glebi ducha i tak wiem ze Lzy sa no.1 ... :? Nie myslcie ze pisze zeby sie komus z zespolu podlizac albo cos... poprostu takie jest moje zdanie.....
Jak jush powiedzialem ciagniecie tego tematu na forum raczej nie ma sensu bo przez swoja wymiane zdan rodza sie klortnie (teraz konflikt Kasia-Jesoos :twisted: ) wiec spotkanie wydaje mi sie idealne... Byle jak najpredzej....

BEZ OBRAZY IWAN...ALE MYŚLĘ ŻE POSTĘPUJĄC W TEN SPOSÓB JESTES NIE FAIR W STOSUNKU DO APOGEUM...BYĆMOŻE TO IM PASUJE, ALE NIESĄDZĘ...
SAM TAKŻE POLUBIŁEM MUZYKĘ APO, MAM ICH PŁYTĘ I CIESZĄ MNIE ICH WSPOLNE Z ŁZAMI KONCERTY...ALE JEŚLI GDZIEŚ GŁOSUJE TO ZAWSZE NA ŁZY...I NIECHCE UDAWAC PRZED APO ŻE JESTEM TEŻ ICH WIELKIM FANEM...BO CHYBA JEDNAK NIEDA SIE BYĆ FANEM "NA 2 FRONTY"

A PO PRZECZYTANIU POSTA WITTUSIA (WITAM NA FORUM) MYŚLĘ ŻE CAŁY TEN PROBLEM ZOSTAŁ PRZESADNIE WYOLBRZYMIONY...WIĘC MOŻE ZAKOPMY WOJENNY TOPÓR...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 02 paź 2003, 12:28

jestem w trakcie czytania tego tematu (okolo 8 strony) więc to co napishe będzie do '' tyłu '' ale wydaje mi sie ze fani(w tym i ja) z jednej stony chcą aby lzy były populane (cgm i te inne)z wogule wszędzie a zdrugiej strony rzeby bylo jak dawniej(mniej ludzi tematów i leprzy kontakt z zespolem [czyli taki jak teraz z APO]) .... tego sie nieda zrobić .... a od nowych fanów tesh nie powinni sie ci starzy od gradzać....tak sie to potem kończy ze wszyscy na siebie naskakują.... a Apo to tylko pretekst.... i to ze ludzie z ffc są u nich na forum i poem panuje taka anarhia na forum i ash niekce sie wchodzić
cos tam jeszcze kcialem mapishać ale sie narazie wstrzymie zdopukie nie przeczytam reszty i stwierdze czy to sie wogule oplaca....
Awatar użytkownika
lizzy

Postautor: lizzy » 02 paź 2003, 12:58

Witam serdecznie!
To moj drugi post, ale moze tez sie przedstawie.. Klaudyna Dudek wokalistka zespolu Apogeum!
JAk mi milo, ze Witek tak pieknie sie tu wpisal!! W Polsce jestem od kilku lat i nie dalabym rady tego wszystkiego tak "uroczo" ujac!! Dzieki Witek..
Ale co do tej sprawy, to musze napisac, ze jak pierwszy raz usiadlam przed kompem i zaczelam to wszystko czytac..to poplynely mi ŁZY! Nie ŁZY szczescia ale rozpaczy!
Ludzie, ktorzy mnie nie znaja, pisza o mnie rzeczy "z siodmej bajki"! Nie wiem skad to sie bierze...
Wiem tylko jedno; znam Łzy baaardzo dlugo.. znam ich jeszcze z czasow, kiedy to nie Adrian z nimi gral na klawiszach ale Sławek! Tym bardziej mnie ta cala sprawa zabolala!
Do Adama- myslalam, ze wystarczylo kilka szczerych slow! Ale chyba masz inny cel czy inne zamiary :(
Pozdrawiam bardzo goraco!
Awatar użytkownika
kubson

Postautor: kubson » 02 paź 2003, 13:42

Przykro mi Adam,ale uważam że jeżeli pewne osoby odejdą z FC to będziesz za to odpowiedzialny. Pokierowała Tobą niesłuszna zazdrość. Ten temat moim zdaniem nie był potrzebny. Jeszcze w to zamieszałeś zespół Apo i wyszła dosyć krępująca ( głównie dla Ciebie) sytuacja . Ale co to mnie obchodzi!!!!!!!!!! :twisted: I tak kocham waszą muzykę :!:
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 02 paź 2003, 14:46

Adas pisze:
frezzer pisze:ale Adam twój temat conajmniej popsuł atmosfere.

Ja mam inne zdanie. Ten temat według mnie był konieczny.

Mysle ze ten temat byl konieczny zebyscie sobie to wszytsko wyjasnili (bo ja jakos nie czuje sie zamieszana w cala ta afere), co chyba nawet nie wyszlo....
Dzieki niemu chce mi się tu dzisiaj jeszcze pisać.

a mi niebardzo.....

Wróć do „Łzy”