Sylwester ;D

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
żaba

Postautor: żaba » 05 gru 2003, 22:29

mialam byc na chacie ale zmienily sie troszku plany i bede pracowac jako nianka :evil: wspolczuje dziecku buhahaaha
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 06 gru 2003, 9:54

jesoos pisze:
Więc mam juz troche pewniejsze info na temat sylwestra: jest szansa że-jeśli nie wypali u mnie- bedzie mozna zrobic u mojej przyjaciółki (co za tym idzie: 'obcy odpadają' :P ) tutaj w Brzegu..mieszkanie co prawda troche mniejsze od mojego...ale zawsze to coś :D
Więc proszę napisac kto-ewentualnie- by się chciał pojawić :D

Jak tylko będę mieć napływ pieniążków to pojawię się na 100% ! Dam jeszcze znak niebawem :) No o ile nie jestem ten obcy :P :lol: :twisted:
...
Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 06 gru 2003, 21:15

Moon,Ty według mnie zawsze byłeś 'ufoludkiem' :lol:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 16 gru 2003, 12:38

Haloooo :P Sylwester jush wkrotce a temat umarl :!: :twisted: Co wkoncu z tym Sylwkiem robimy :?: Bo jakos to wszystko ucichlo :P
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 16 gru 2003, 13:24

mafiar

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 12:08 Temat postu: Pmysł na udanego Sylwestra

--------------------------------------------------------------------------------

Nie wim co zrobic na Sylwestra . Nikt mnie nie zaprosił :D A co wy robicie???

Powrót do góry

motylek

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 12:12 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja ide do znajomego mojego faceta, ktorego jeszcze nie widzalam na oczy, ale luzzzzzzz, mam nadzieje ze bedzie fajnie...
wymyslilam tez ze jak bede miala wolna chate to zrobie sobie sylwestra tylko we dwoje.........Marcinowi sie ten pomysl na pewno spodoba......
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 gru 2003, 13:56

iwan pisze: Haloooo :P Sylwester jush wkrotce a temat umarl :!: :twisted: Co wkoncu z tym Sylwkiem robimy :?: Bo jakos to wszystko ucichlo :P

Juz moge sie śmiać czy jeszcze troche poczekać? jak czekasz że Ci sylwestra podłożą pod nos i poproszą żebyś wpadł to...czekaj dalej :P Może w następnym roku sie uda (w co szczerze wątpię) u mnie nie da rady, u Sławka z tego co wiem tez nie...więcej propozycji nie było.........cóz.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 16 gru 2003, 18:57

buahahhaha brawo dla tego pana w długich włosach (jesoos) brawo!!!!
Awatar użytkownika
anaks
Kontaktowanie:

sylwek

Postautor: anaks » 16 gru 2003, 20:03

sylwek to swietna rzecz powinno sie go spedzac z najlepszymi przyjaciolmi z tego co wiem to FFC to bardzo duze grono przyjaciol wiec mam nadzieje ze uda wam sie razem spedzic sylwka zycze milej zabawy :lol: tylko uwazajcie :twisted:
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Re: sylwek

Postautor: magda89 » 16 gru 2003, 20:04

anaks pisze:sylwek to swietna rzecz powinno sie go spedzac z najlepszymi przyjaciolmi z tego co wiem to FFC to bardzo duze grono przyjaciol wiec mam nadzieje ze uda wam sie razem spedzic sylwka zycze milej zabawy :lol: tylko uwazajcie :twisted:

Cos sugerujesz Aniu :twisted:
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 20 gru 2003, 15:39

Musimy coś wymiślić.... Musimy jakoś spędzic razem tego Sylwestra??? TYLKO JAK!!!! Może pojadymy do Krakowa na rynek?? Tam zawsze coś grają (jakies koncerty). A w tym wywiadzie w Bravo Adam mówił, że grają koncert w Sylwestra.. nie wiem, może żartował.....
...
Martynka

Postautor: Martynka » 20 gru 2003, 16:35

moon pisze:Musimy coś wymiślić.... Musimy jakoś spędzic razem tego Sylwestra??? TYLKO JAK!!!! Może pojadymy do Krakowa na rynek?? Tam zawsze coś grają (jakies koncerty). A w tym wywiadzie w Bravo Adam mówił, że grają koncert w Sylwestra.. nie wiem, może żartował.....

Ale jesli nie graja tego dnia zadnego koncertu...To moze chodzmy do Adama? :twisted: Bo wtedy to mnie na 200% puszczą :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 20 gru 2003, 17:30

moon pisze:Musimy coś wymiślić.... Musimy jakoś spędzic razem tego Sylwestra??? TYLKO JAK!!!! Może pojadymy do Krakowa na rynek?? Tam zawsze coś grają (jakies koncerty). A w tym wywiadzie w Bravo Adam mówił, że grają koncert w Sylwestra.. nie wiem, może żartował.....

Wcześnie sie obudziłes :twisted: Ja mam karę..więc raczej siedze w domu i sylwestra spedze w łóżku..ale może przynajmniej Wy bedziecie sie fajnie RAZEM bawić.. :cry:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 20 gru 2003, 17:35

A ja watpie zeby mnie rodzice poscili poza raciborz ("bo bedziesz pil i palil" :evil: ) No chyba ze bylby to koncert lez to sie jeszcze da zalatwic :wink:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 21 gru 2003, 1:25

dobry pomysl... najfajniej to by bylo jechac np. na 2-3 dni gdzies .... ale wiem, ze nie wszystkich rodzice by puscili (sama nie wiem, czy mnie by puscili :D )... no ale najwazniejsze jest to, zeby spedzic go RAZEM... niewazne gdzie ;) (moze na dworcu w Katowicach?? ;) )
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 gru 2003, 2:57

iwonkax pisze:i sylwestra spedze w łóżku..

To przecież najlepszy sylwek!! :twisted: ;)

Wróć do „Różne czyli Inne”