Sylwester ;D

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 gru 2003, 2:58

Kajo pisze: "bo bedziesz pil i palil" :evil:

i pewnie mają rację he he
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 21 gru 2003, 11:07

iwonkax pisze:sylwestra spedze w łóżku..

A z kim :?: :twisted:
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 21 gru 2003, 11:11

Adas pisze:
Kajo pisze: "bo bedziesz pil i palil" :evil:

i pewnie mają rację he he

A jak pojde w raciborzu na miasto to co :?: Nie bede :?: :twisted:
Martynka

Postautor: Martynka » 21 gru 2003, 13:49

Okazuje sie jednak, ze sylwka mogę spędzic baaaaaardzo milo.. ;) I to z kim!;D :*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 gru 2003, 14:12

MARTYNKA pisze:Okazuje sie jednak, ze sylwka mogę spędzic baaaaaardzo milo.. ;) I to z kim!;D :*

Z kim :> :twisted:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 gru 2003, 15:38

moon pisze:Musimy coś wymiślić.... Musimy jakoś spędzic razem tego Sylwestra??? TYLKO JAK!!!! Może pojadymy do Krakowa na rynek?? Tam zawsze coś grają (jakies koncerty). A w tym wywiadzie w Bravo Adam mówił, że grają koncert w Sylwestra.. nie wiem, może żartował.....

ZGADZAM SIĘ... jak już nic nie wypali to jestem za tym żeby jechać do Kraka na rynek :D... wiecie... "free" :twisted: :P... Co do tego koncertu to moze Adamowi chodziło o ten program w TVP1 co to niby ma być w Sylwestra emitowamy... wiecie to pewno napisane będzie ze "NA ŻYWO" :P??... Chyba ze na serio gdzieś grają ;/, ale na stronce nic nie pisze... A Adam jak chce to sie moze z nami do Kraka wybrać :P :twisted: ...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 21 gru 2003, 20:53

Syriel pisze:
moon pisze:Musimy coś wymiślić.... Musimy jakoś spędzic razem tego Sylwestra??? TYLKO JAK!!!! Może pojadymy do Krakowa na rynek?? Tam zawsze coś grają (jakies koncerty). A w tym wywiadzie w Bravo Adam mówił, że grają koncert w Sylwestra.. nie wiem, może żartował.....

ZGADZAM SIĘ... jak już nic nie wypali to jestem za tym żeby jechać do Kraka na rynek :D... wiecie... "free" :twisted: :P... Co do tego koncertu to moze Adamowi chodziło o ten program w TVP1 co to niby ma być w Sylwestra emitowamy... wiecie to pewno napisane będzie ze "NA ŻYWO" :P??... Chyba ze na serio gdzieś grają ;/, ale na stronce nic nie pisze... A Adam jak chce to sie moze z nami do Kraka wybrać :P :twisted: ...

oj..sylwestra spedzic na dworze? zimno bedzie. juz sobie to wyobrazam :twisted: ale jakby co, moze i bym pojechała...chociaz niewiem..... :roll:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 gru 2003, 21:01

iwonkax pisze:
Syriel pisze:

oj..sylwestra spedzic na dworze? zimno bedzie. juz sobie to wyobrazam :twisted: ale jakby co, moze i bym pojechała...chociaz niewiem..... :roll:

Iwonko, przecież będziemy szaleć... i zawsze sie mozna jakimiś napojami rozgrzać... :twisted: :twisted: :wink:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 21 gru 2003, 21:10

Syriel pisze:
iwonkax pisze:
Syriel pisze:

Iwonko, przecież będziemy szaleć... i zawsze sie mozna jakimiś napojami rozgrzać... :twisted: :twisted: :wink:

Niby tak...ale zobacz, zawsze lepiej jest siedziec sobie w cieplym domku, bawić się, popijając piwko :wink: niz stac na mrozie :) ale i tak to jest chyba lepsze, niz siedzenie w domu z myślą "wszyscy sie bawia a ja siedze przed TV" (lub przed kompem, jak kto woli :twisted: )
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 21 gru 2003, 21:35

Prosze porwijcie mnie ,ja dostanę w domu pier*****;/ratunku;/
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 gru 2003, 23:25

no jak to Pajonk,przecież Ci mówiłam że możesz do mnie wpaść.
a moze by tak zorganizować porwanie Pajonka? :twisted:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 22 gru 2003, 13:24

wlasnie ciekawe gdzie jest ten koncercik....
ja pewnie zostane w domku... albo jakis klub zwiedze... milej zabawy...
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 22 gru 2003, 15:26

Nie grają koncertu w sylwka...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 22 gru 2003, 15:41

Martynka_Pajonczek pisze:Prosze porwijcie mnie ,ja dostanę w domu pier*****;/ratunku;/

jak chcesz to przyjedź :lol: moja koleżanka nie będzie miała nic przeciwko temu, żebym przyszla z 'osobą toważyszącą' ;P
Martynka

Postautor: Martynka » 22 gru 2003, 21:16

Cień Anioła pisze:
MARTYNKA pisze:Okazuje sie jednak, ze sylwka mogę spędzic baaaaaardzo milo.. ;) I to z kim!;D :*

Z kim :> :twisted:

Jesli wszystko dobrze pójdzie, to z Dorotą.. :)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Różne czyli Inne”