GITARKI basowe i elektryczne którą wybrać !!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Espanto
Kontaktowanie:

Postautor: Espanto » 13 lut 2005, 20:39

Masz racje, ale werbel tez ma struny, wiec ostatecznie wychodzi na moje:p Podobnie tez Banjo ma naciag... "czy to ptak? czy to samolot? Nie! to..." :twisted:
Espanto VisArt Tepoya - the darkest Light in the World...
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 13 lut 2005, 22:41

Tyle ze gitara to instrument strunowy szarpany tak jak i banjo a werbel nie posiada strun :) jedynie siatke pod spodem - tez nie kazdy i bynajmniej pelni ona zupelnie inna role niz struny, ma z nimi tyle wspolnego ze jest takze z metalu :D. Werbel to instrument perkusyjny, wiec o podobienstwach mowy nie ma.
Awatar użytkownika
Espanto
Kontaktowanie:

Postautor: Espanto » 14 lut 2005, 10:52

Strunowce tez maja strune. Mozna je tez szarpac i nawet, wbrew pozorom, czasem wydaja przy tym ciekawe dzwieki:) Czy to tez nie jest podobne do gitary? :twisted:
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 14 lut 2005, 14:05

Ja nie wiem o co Ci chodzi i jakie dzwieki wydajesz jak sie Ciebie szarpie - bo jak mnie na biologii uczono, zakladajac ze bylbys czlowiekiem, to jestes strunowcem :D Wiem tylko tyle ze pewnie niewiele masz z gitara wspolnego... A co masz pewnie jeszcze struny glosowe - idzie je poszarpac? :lol: Kurde ta rozmowa stala sie lekko bezsensowna cos mi sie zdajeObrazek
Awatar użytkownika
Espanto
Kontaktowanie:

Postautor: Espanto » 17 lut 2005, 9:22

Tak, Qbiak, zapewne, jak Cie uczona na biologii, szarpiąc struny glosowe poprzez pęd powietrza, wydobywasz z nich dzwiek. A ja faktycznie nie mam wiele wspolnego z gitara - nie jestem Pinokio :twisted: Obrazek
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 05 paź 2005, 11:29

bart pisze:mialbym drobne pytanko do Rafala i Adama: czemu nie uzywacie/reklamujecie polskich gitar?? o wzmacniaczach i efektach to nie wspomne bo niema o czym, ale gitary polskie sa i to wcale nie zle!! gibson i fender sa OK, ale przeciez polskie gitary maja baaardzi podobne brzmienie (reszte sie wzmacniaczem "zamaskuje") i nie pisze tak bo ze mnie patryjota jak Lepper, tylko bo wiem z doswiadczenia, na strat i lesPaul gralem juz, a SG Gibsona posiadam jak i polskie Ran (explorera i cruiser - oba Customy) oraz KZ Flame'a i ruznice w dzwieku wcale nie sa takie kolosalne wie zastanawiam sie czy to szpanerstwo i kompletny brak patryjotyzmu was na te gibsony wzial?? - czy zkomercjalizowaliscie do cna...?

pozdrowienia
bart
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 05 paź 2005, 17:18

bart powiem krótko : buahahahahaha. Masz problemy jak w przedszkolu. Chłopaki grają na takich gitarach na jakich im wygodnie i jakie im pasują, więc nie ma się nad czym rozwodzić. <padam>
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 11 paź 2005, 18:44

Ja wybrała bym elektryczną :D Sama sobie kiedyś taką kupie :D
Awatar użytkownika
Magdalenka
Kontaktowanie:

Postautor: Magdalenka » 11 paź 2005, 19:49

Witam w klubie tez wybrałabym elektryczną..........i też sobie kiedyś taką kupie,już od jakiegoś czasu zbieram kase na taką gitare :lol: :wink: i chyba kupie z alegro bo tam są tańsze i nie będę musiała długo jeszcze zbierać kasy na nią :wink:
Awatar użytkownika
kamilka.kamila
Członek FFC

Postautor: kamilka.kamila » 12 paź 2005, 14:55

Fajnie wiesz ja narazie nie zbieram kasy bo mam inne wydatki jeszcze troszke poczkeam ale myśle że już niedługo
Gość

Everyone

Postautor: Gość » 14 lis 2005, 10:20

Okay but i dont that will suit everyone.
...Julia...
Członek FFC

Postautor: ...Julia... » 14 lis 2005, 12:16

why not?
.::kiedy przyjdzie dzień,że zawołasz mnie, to ja powiem mojej muzyce,ona popłynie też::.

Wróć do „Różne czyli Inne”