Krytyka!!!!

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka

Krytyka!!!!

Postautor: kasieńka » 26 wrz 2003, 18:51

Moze i ten temat wam sie za bardzio nie spodoba , ale mysle że jest potrzebny :!: Możemy to krytykować innych lub jakiieś rzeczy które nam sie nie podobaja!!!!W prawie każdym temacie są jakieś kłótnie , i jeszcze raz kłótnie :!:Temat nie dotyczy tego czego powinień , więc jezeli ktoś mja jakies uwagi(lub cos kogoś denerwuje) może je tu skierowac :!: THX za uwagę :wink: :D :D :D
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 26 wrz 2003, 21:41

no mnie sie nie podoba ze ludzie w terazniejszym swiecie nie mają swojego zdania ( nie mówie o wszystkich oczywiscie ) ale nie maja swojego zdania i juz ! sa jakies wzory zle wzory zazwyczaj jakis super kumpli i do nich trzeba sie dostosowac i juz! sprubuj sie postawic to zobaczysz. i tak cala masa charakterow gdzies ginie..
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 26 wrz 2003, 22:41

A jesoos ytwierdział, że jestem przeczulona i, że ja widze wszędzie tylko kłótnie... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 wrz 2003, 23:12

zgadzam sie z Ivi. teraz mało kto ma swoje zdanie. ludzie głównie kierują sie tym co ktoś powie, ale żeby wymyśleć coś od siebie to nie ma komu. dlaczego ne idą za głosem serca tylko za głosem innych ludzi. nawet gdy ta druga osoba nie ma racji. kiedyś pewien nauczyciel powiedział do ucznia w mojej szkole "jesteś jak ludzka kopiarka". i powiem szczerze że miał racje bo chłopak potrafił tylko powtarzać to co inni powiedzieli. myśle że te słowa zmobilizowały go do pracy.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 wrz 2003, 9:00

Ooo... no to teraz moge byc dobrym Polakiem i pomarudze na to co mnie drazni... moze jednak zostane w obrebie muzyki... :)

Przede wszytskim komercjalizowanie sie wielu zespołów... pozucenie poszukiwań a wybieranie drogi pieniadza... tak upadło wiele zespołów...

"Periodyki" muzyczne takie jak Bravo czy Poprcorn, "obdarowywujace" nas "profesjonalizmem" na temat muzyki... Uwielbiam te recenzje mające po 2 zdania i wyglądajace mniej wiecej tak "Płyta jest wypasiona itp"...
Czy wywaidy w owych gazetach, gdzie temat muzyki praktycznie nie jest poruszany, a na pierwszy ogien idą "jestes z kims??" itp...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 wrz 2003, 9:53

Ghrave nie miaszaj Bravo i Popcornu do muzycznych czasopism... To są pisma skierowane dla dzieci i młodszej młodzieży (od 9 do około 18 lat (?), a ponieważ muzyka jest dla większości dzisiejszej młodzieży bardzo ważnym elementem zainteresowań, toteż pisemka te skupiają się na muzyce, seksie i uczuciach, jako tematach mogących zainteresować największą liczbę ludzi w tym przedziale wiekowym.

Jeżeli mówimy o czasopismach muzycznych, to na bieżąco nie jestem, ale kiedyś był "Tylko rock" i "Machina", teraz chyba "Teraz rock"?, a jeszcze kiedyś dawno temu były pisemka o nazwach "Non-stop" i 'Magazyn Muzyczny".
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 27 wrz 2003, 13:49

co do popcornu to fajny plakat z Łezkami ostatnio był,taki duuży :)
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 27 wrz 2003, 16:39

Skoro moge tu coś skrytykować, to denerwuje mnie smród w autobusach i tramwajach miejskich... czemu ludzie sie nie myją??
;]
Awatar użytkownika
Evela

Postautor: Evela » 27 wrz 2003, 16:49

Dlaczego się nie myją :?: Oj można wyliczać czemu.....bo nie mają warunków np.wody ,mydła,........ :wink: a nawet juesli używaliby jakiś dezodorantów to i tak nic by im nie pomogło :?
Jestem jaka Jestem!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 wrz 2003, 17:54

Bedrock pisze:Skoro moge tu coś skrytykować, to denerwuje mnie smród w autobusach i tramwajach miejskich... czemu ludzie sie nie myją??

Codziennie wracając lub jadąc do szkoły też przeżywam ten problem. niestety muszę dojeżdżać tramwajem, a nieraz jest tam tak "przyjemna" atmosfera lub zapachy że szkoda gadać. No ale trudno nic nie jest doskonałe...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 27 wrz 2003, 23:59

Evela pisze:Dlaczego się nie myją :?: Oj można wyliczać czemu.....bo nie mają warunków np.wody ,mydła,........ :wink: a nawet juesli używaliby jakiś dezodorantów to i tak nic by im nie pomogło :?

skoro nie mają wody to zakładam że im odcieli bo nie płacili mydła nie mają z tego samego powodu. niby skąd w takim razie mieliby mieć na dezodorant?
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 0:11

Paula_Jestem pisze:
Evela pisze:Dlaczego się nie myją :?: Oj można wyliczać czemu.....bo nie mają warunków np.wody ,mydła,........ :wink: a nawet juesli używaliby jakiś dezodorantów to i tak nic by im nie pomogło :?

skoro nie mają wody to zakładam że im odcieli bo nie płacili mydła nie mają z tego samego powodu. niby skąd w takim razie mieliby mieć na dezodorant?

A więc w takim razie skąd maja na autobus :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 0:44

może jechali na gape?
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 28 wrz 2003, 8:32

Zawsze jeżdża na gapę:) ich przeważnie stać tylko na jabola... a czasami ja wejdzie taki do tramwaju śmierdzi i zacznie coś majaczyć pod nosem, albo śpiewać to dopiero robi się ciekawie :lol: ...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 11:32

Na szczęście ja póki co nie mam tego problemu :D Do szkoły nawet nie mam minuty na piechote :) Ale od października zaczne jeździć na angielski-to się z Wami podziele moimi spostrzeżeniami.Choć mi tam w autobusie nigdy nic nie śmierdzi :P
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2003, 11:42 przez Cień Anioła, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Różne czyli Inne”