Od Przedszkola Do Opola...

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 28 wrz 2003, 11:43

Ale mi sie podobało:) :lol: fajnie sie patrzy jak małe dzieci śpiewają piosenki ŁEZ:) ale wg mnie powinna wygrać ta co śpiewała Słońce... jakośtak mi sie podobało. Prowadzący też sie spisał, ale najl;epsza była historia z komplementami:) :lol: ...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 12:06

No to może ja się pokuszę o dłuższą relacje.A więc o 10:09 zostałam brutalnie obudzona :P
Na początku przedstawili zespół.Śliczne były te zdjęcia które pokazywali.Choc praktycznie mało co podobne.Jedynie bym tam poznała Adama ,Arka no i Anie zważywszy ,że jest jedyną kobietą w zespole.Zaśpiewali 'Oczy'.I co mi się bardzo nie podobało .Każdą piosenke ucinali :? Na wstęp była zaśpiewana
'Anka,ot tak' -nawet dziewczynka ładnie śpiewała-później
'Jestem,Jaka Jestem' -tu była rozmowa na temat komplementów co bardzo mi sie podobalo :D Bardzo fajnie wykonanie-jedna w moich faworytek :)
'Przebój-kaprys a moll' -ta dziewczyna byla jakas wyrosnieta jak na przedszkole :P I nie podobalo mi sie jej wykonanie
'Słońce,dla Ciebie'-niewątpliwie miło mi się zrobiło gdy usłyszałam ten tytuł...stare dobre czasy.Mloda wokalista byla juz bardzo doświadczona i podobal mi sie jej wystep(myslalm ze wygra)
'Narcyz,sie nazywam'-dziewczynka miala 4 lata-Ania jej pomagala w wystepie ale i tak mizernie wyszlo.Nie podobalo mi sie ale ta piosenka wygrala :? :shock:
Przed wynikami było odspiewane 'Troche wspomnien,tamtych dni' (rowniez uciete :? )
A na koncu wygrana piosenka-Narcyz.... :x
Operator pokazywał Anię no i Adriana-dosc czesto bylo zblizenie na obrączke(bardzo ladna zreszta :P ).
Adas byl w spodniach zeberka :P A Ania w dosc dzinwej bluzce.Moj tata co sekunde zadawal pytanie 'Co Ona ma na sobie' :twisted: :P :D Nie mogłam sie dopatrzec Jej butow.Przez chwile mialam nadzieje ze to biale martensy,ale chyba sie przeliczylam :P Widze to co chce widziec :P
P.S To tak jakby ktos nie ogladal-np taki Carti :)
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 28 wrz 2003, 12:08

Heh,Kasiu,mój tata powiedział "jezu,co ona ma za kreacje" ;)
Nie wiem czemu nie podobała Ci się dziewczynka od Narcyza. Mała słodka... stworzona do kochania :)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 wrz 2003, 12:17

Justysia pisze:
Nie wiem czemu nie podobała Ci się dziewczynka od Narcyza. Mała słodka... stworzona do kochania :)

Eeee może dlatego, że ja jestem brutalna i nie lubie dzieci.Choć Kubuś Karinki jest słodki :D Najfajniejsze dziecko jakie w życiu spotkałam.A wracając do dziewczynki od 'Narcyza' to spiewala jakby byla napita-wiem czepiam sie :P.Ale takie miałam wrażenie.
A co do momentu kiedy 'Adam' ruszał balonik głową to tego nie widzałam :cry:
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 12:34

Ja nie ukrywam że mi wystep tej czterolatki tez sie nie podobał... bosheee... co to bylo...??? W wystepie Tym podobało mi sie za to podejscie Ani... poruszylo mnie to jak pomagala tej dziewczynce... i w dodatku ładnie sie usmiechała...:) to było cool... i za to ją kocham ;) :lol: moją faworytką też byla ta dziewczynka która śpiewała "Śłonce,dlaCiebie" no i jeszcze "JestemJakaJestem".. dodatkowo jeszcze wnerwilo mnie to że gościu troche pogadał z Adamem, troche z Anią, a o resztę tylko przedstawił jednym słowem, czyli "reszta zespołu"...ehhh... no nic...tacy są juz ci prowadzący... jacyś tacy niedoinformowani, czy co...? ale ogonie to fajnie bylo
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 28 wrz 2003, 12:40

eisen pisze:ehhh... no nic...tacy są juz ci prowadzący... jacyś tacy niedoinformowani, czy co...?

Nie niedoinformowani... Ten facet widac juz taki jest - wiesz ludzie sa rozni. Czemu akurat on prowadzi program dla dzieci? :lol: Bo dorosli sie go moze boja :P
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 28 wrz 2003, 12:43

W Kędzierzynie na koncercie rozmawialiśmy z zepsołem o tym programie (byli świeżo po nagraniu) i okazuje się że dużo z tych rozmów z dziećmi zostało uciętych....bo np. ta dziewuszka która śpiewała JESTEM JAKA JESTEM.....na pytanie Adasia które brzmiało mniej więcej tak:"MOŻE CHCESZ ŻEBYŚMY CI TO WOLNIEJ ZAGRALI".....odpowiedziała ze swoją gracją: "JA SOBIE PORADZĘ.....CHYBA ŻE PANOWIE NIE NADĄŻAJĄ"......i tym sposobem Ich rozwaliła :P
Sylwia
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 28 wrz 2003, 12:45

hehe te wszystkie maluchy maja takie swietne odpowiedzi moj brat tez takie gadki ma :P kocham dzieci male :P pozniej robia sie nieznosne :P
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 wrz 2003, 12:47

Qbiak pisze:Nie niedoinformowani... Ten facet widac juz taki jest - wiesz ludzie sa rozni. Czemu akurat on prowadzi program dla dzieci? :lol: Bo dorosli sie go moze boja :P

boją czy nie boją...gość jest jakiś troche pedofilowaty...czy coś... moim zdaniem on nie powinien prowadzic tego programu... ze względu na dobro dzieci :lol:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 28 wrz 2003, 12:54

mnie z tego wsyztkiego najbardziej rozśmieszyły zdjęcia zespołu w dawnych lat. Arek był najbardziej podobny a Ania to już całkiem jak inna osoba.
świetne to było. a jeśli chodzi o występy dzieciaków, to nawet nawet.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
M@rio

Postautor: M@rio » 28 wrz 2003, 13:13

Fajnie spiewali te piosenki, ale bardzo pasowala Anka dla tej dziewczynki bo miala podobna twarz do tej Zaby z teledysku(przynajmniej tak powiedział moj kumpel, który to ze mna ogladał) :lol:
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 28 wrz 2003, 13:36

mi sie bardzo podobaly zdjecia ktore byly pokazywane jak przedstawiali zespol :D Ale z tych naszych Łezkof dzieciaki slodkie byly - no i jeszcze troche sa :D
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 28 wrz 2003, 13:44

a mnie nie dość że załączyłam 20 po 10 to jeszcze programy mnie sie pomieszały i uparcie czekałam na dwójce aż się zacznie. niefajnie że tak skracali piosenki no ale trudno widać za długo by trwał wtedy cały program.ogólnie patrząc było całkiem ok.mnie sie podobało :)
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 28 wrz 2003, 13:52

Ivi pisze: i uparcie czekałam na dwójce aż się zacznie.

Na dwojce? chyba na jedynce :lol:
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 28 wrz 2003, 13:57

właśnie nie wiem skąd to wymyśliłam ale byłam święcie przekonana że to jest na dwójce! :wink: może dlatego że szansa jest na dwójce, a wszystko miałam napisane na kartce co gdzie i kiedy :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"

Wróć do „Łzy”