Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
=D@RI@=

Fotki

Postautor: =D@RI@= » 21 lis 2004, 8:17

hej, jak mecie jakieś fotki z koncertu(ów) - prosze - wyślijcie mi....
anastazja89@buziaczek.pl
Z góry dziękuję.......... ;**
...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 21 lis 2004, 14:20

To teraz czas na mnie.... miałam napisać to juz wcześniej ale praca nad Biznesplanem mnie pochłonęła :D
Zaczęło sie to tak....

Tydzień przed koncertem zakupiłam bilety dla mnie i dla Qbiaka:D Tzn moja mama, bo jechała tamtędy :) ... Przyszedł długo oczekiwany czwartek.....Umówiłam się z Kubą, że przyjedzie do mnie o 15.20...ale jego autobus jechał torche dłuzej i zawitał do mnie dopiero o 15.50 :* Nawet lepiej tak, bo ze szkoły wrócilam pozniej:P hehe. Potem napisałam Sylwii sms`a, ze sie spóźnimy troche... i zeby czekala na nas na przystanku:) Kuba jescze wypił u mnie herbatke... ja spakowałam koszulke, aparat i zdjecia do podpisu i wyruszylismy pod Dom Kultury jadąc w moim jakze pieknym autku 8) Dotarlismy na miejsce i poszlismy na przystanek po Sylwiiee jak obiecałam:) Sorki, ze musiałas tyle czekac ale chyba warto bylo:D :* Przywitalismy sie i udaliśmy się do Domu Kultury... Okazało się, że jescze nie wpuszczaja ale ja oczywiscie stwierdziłam, ze chyab nie wypuszcza nas na to zimno...na co pani odpowiedziała "Nie no mozecie tu przy drzwiach poczekac" tak jakbysmy chcieli niewiadomo co zrobic... hehe :D Ale za chwile zobaczyła nas Jola i powiedziała tej jakze miłęj :twisted: pani, ze my nic nie zrobimy i ona ns zna.. bla bla :D:D Wczesniej oczywiscie sie przywitalam...ladnie rzucajac słowa "czeeeeesc kurzoku (palaczu) " :D . Zrobolismy sobie pierwsze zdjęcia:) hehe i czekalismy.... za chwile przyjechali Aposi :) A wraz z nimi Karinka. Najpierw nas nie zobczyla ale pozniej przywitala sie i pogadalismy chwile...Zblizał sie czas koncertu i musialam zmienic koszulke i przy okazji zrobic siusiu:P hhehe , na co Kuba stwierdzil, ze on tez musi zalatwic potrzebe:) Tak tez oderwalismy sie od rozmowy z KArina mowiac jej ze idziemy do WC...na co sie usmiechnela...i ja sprostowalam "Ale ja do damskiego a on do meskiego :P zeby nie bylo jakis podtekstwo :D " Na co sie wszyscy usmiali:) Potem dalismy swoje rzeczy do sklepiku.. i udalismy sie pod wejscie na sale, gdyz niebawem mieli wpuszczac:) Zjawila sie Justynka(Niebieskooka) i Belitka przywitalismy sie i jak otworzyli drzwi - ierunek scena ;]Porobilismy pare fotek i zaczelo sie... Najpierw było Apo :) Zabrze oczywiscie oczy wywaliło..... co to za zespol hehe.... Ja oczywiscie sie dobrze bawilam mimo nienajlepszego naglosnienia...hehe i oderwalam tez najblizsze osoby do zabawy :)Zeby tak nie stali :D (Nie ma to jak miec to cos :)) W trakcie koncertu Bartek najpierw napil sie wody a pozniej ochlodzil troche publike:D JAk juz zamoczyl polowe ludzi:P oddal wode mnie :D Skorzystalam z okazji i napilam sie, bo bylo trasznie goraco :)Przekazalm butelke dalek i FFc sie rowniez napilo...Po czym Justyna stwierdzila "Tynka ty to prawie tak ajkbys sie z nim calowala ale on z Toba nie:P heeh bo pilas zaraz po nim " :lol: Pod koniec Bartek zabral nam wode....hehe coz spragnionemu trzeba pomoc :D Apo zakonczylo swoj wystep....ale po chwili wyszli jescze raz, bo domagalismy sie o bisa:P Zagrali ponownie "Siłe" Gdy utwor dobiegł konca.... Aposi dostali kfiattki i byla 10 minutowa przerwa :) Potem wyszla ta mila pani :twisted: i powiedziała "A teraz Łzyyyy " :) I zaczeło sie.... wyszli chłopcy... i rozpoczeli od "Dla miłości warto" :D i Ania weszla wkoncu... spiewajac oczywiscie:) Bawilismy sie swietnie, bo czekalismy na ten koncerrt dlugo dlugo :) Bawilismy sie swietnie... scena była niuziutka więc widzielimsy cala scigę od Ani z playlista :D Tym tez sposobem,... wyprzedzalismy Anke i przed nia mowilismy jaka bedzie teraz pisoenka:) Hehe i za ktoryms razem powiedziala cos w stylu "Wy wiecie lepiej niz ja :D ladnie to tak podgladac " i odsunela ja troszke dalej... ale jak widac bylo nieskutecznie, bo dalej widzielimy liste w calej okazalosci :) Tak pare razy ja przesuwała...az wokoncu dala ja za głośnik ale FFc potrafi:D i dalej wiedzielismy wszystko:) Robilam mnostwo zdjęc....i nawet na jednym czy dwoch kazalam sie Wyszkoni patrzec w obiektyw az mignie lampa:P hhehe I posłuchala :D hehe niezle :lol: Szalenstwu nie bylo konca.... przyszedł czas na "Niebieska sukienke" i zadzwonilam do Elly :* oczywiscie to by nie bylo to samo jakby nas nie slyszala, wiec oczywiscie pospiewalismy jej troche... i pokrzyczelismy:) A i jescze Kuba dzownil w tym czasie do Ciacha i tez mu pospiewalismy :)(jemu . Idze i Ninonce:D) Przyszedł czas na Przebój. Ania cos tam mówiła, ze brala na scene ludzi.. potem schodzila do nich...i cos tam jescze....nie słyszałąm jej zbyt dobrze... ale coz.... nagle Fyfycowcy kaza mi isc na scene... a ja na to "Dlaczego":P hehe a oni no bo ona chce Ciebie....powiedziala to...No to weszłam i Anka powtorzyla mi swoje słowa , ktore mowila wczesniej ..i złozyla mi zyczenia urodzinowe...i powiedziała, ze takim skromnym prezentem jest włąsnie "Przeboj" :D hehe ... A i jescze jak weszłąm do niej.. z mina dosc dziwna, bo jescze nie wiedzialam czemu ja:P to rzekła " O matko ale mine mialas jakbys sobie myslala....No nie co ona chce ode mnie" odpowiedzialam jej, ze bylam zaskoczona i dlatego hehe :) No i zaczal sie Przeboj ;] Ahh znowu bylo cudownie...uwielbiam spiewac z Wyszkoni:P:P hehe Cały czas podczas spiewania mowila mi.. ok, swietnie bla bla:P Moje 5 minut dobiegło konca... pozegnalam sie, podziekowalam i zeszlam spowrotem na dol:) Koncert trwal dalej.... spiewalismy, skakalismy....:DAnia caly czas do ans podchodziła i spiewalismy do mikrofonu hehe kilka razy :wink: No ale co dobre szybko sie konczy.... Ale nie moglo tak byc bo jeszcze mial byc bis :D:D (Oczy Tańcz i JJJ ) Mysmy zaczeli wołac Łezki Łezki... ale kurde reszta.....Ania Ania:P to mi nie pdopasowalo... i zworcilam sie do nich i powiedzialam, ze grał caly zespol nie tylko Ania ( z calym szacunkiem oczywiscie dla Ciebie hehe ale chlopcow tez musialam troche obronic :P ) No i wkoncu wszyscy krzyczeli ŁEzki:D Wyszli i zagrali wyzej wymienione utwory :) I sie skonczylo..... Jak byla JJJ to niektorzy wyciagali rece i chcieli autograf Anki... hehe ale uswiadomilam im, ze ona wyjdzie po koncercie;) Zadzwonila Elly...pogadalysmy troche pozdrowilysy sie bie nawzjem...i skonczylismy rozmowe:)Potem Poczekalismy chwilke i poszlimsy po rzeczy... a pozneij na sesje zdjeciowa:) Zrobillam sobie zdjecie z Bartkiem z Apo(rozwodowe) pozniej z KArinka sobie, Kubie i Sylwii, potem z Iwonka:) a pozniej ajk tłumy odeszły od Ani to weszłąm do niej i zrobilam sobie faajna foteczke:) (Kuba i Iwonka tez chcieli to cyknelam im rowniez:)) Pozniej zeszlismy do baru.. zakupilismy cos do picia.... polozylismy rzeczy.... i poszlam spowrotem z Kuba do góry zeby z Jola cyknac foteczke.... i spotkalismy Ace`go... z ktorym tez zrobilismy sobie zdjecie:D: potem znalezlismy, Jole, Adriana, Rafałka (nie Nawoza, bo jak tam mu do niego sie zwrocilam to powiedzial ze nie robi sobie zdjec z tymi co Nawoz na niego mowia heehhe :D i zwrocilam sie dlatego ppieszcetliwie"Rafałku" :) Potem Ania przyszła i pogadalam chwile... pokazalm zdjecia... i podpisla mi takie jedno ladne hehe, ktore jak zobaczyla to sie zdziwila troszke:) ale pozytywnie:) Jeszce zrobiłysmy sobie jedna fotke.... choc zanim zostala zrobiona stwoerdzila, ze .." Ale ja jestem juz ubrana" :lol: NA co odpowiedzialam, ze to chyba dobrze nie :wink: No i pstryk i picture z szalikowa Ania gotowe :)Pozegnalismy sie i Zeszlismy spowrotem do baru.... pogadalismy jeszce z Justyna i Domelem...na temat m.in "Szansy an sukces" hehe <--- dlatego bo kazali mi isc jak beda Łzy i spiewac wlasnie "Przeboj" :roll: Przyszedł czas na pozegnania, bo dzwonilam do mamy zeby po mnie przyjechala :) Powiedzielismy wszystkim dobrancc i udalismy sie w kierunku sali koncertowej.... Tam jescze znalezlismy Jole....pobawilam sie w ksiazke telefoniczna hehe... pogadalismy chwile... zrobilysmy sobie drugie obiecane przez nia zzdjecie, pozegnalismy sie i udalismy sie do autka:) Mama podwiozla Kube i Sylwiiee na dworzec autobusowy....usciskalismy sie i rozstaliwmy po tych baardzo milych paru godzinach :D Dojechalam do domku.. wykapciałąm sie i poszłąm spac.. oczywiscie caly czas oczekujac znaku zycia od Sylwii i Qbiaka..:) Okazalo sie ze byli w domu po 1 ale to sie wytnie....;]
Na tym zakoncze ta dluga relacje.... kto dotrwal ten jest wielki.....:D

PS. Bardzo obeznane byly takie dziewczny, ktore stały za nami.... w pewny momencie rzuciły hasło typu " Ten czarny to jest Adam prawda :lol: :lol: " <-- a to był Ace :D

Podziekowania:
Technicznym - za to, ze choc bardzo chcieli to nie mogli nic zrobic zeby poprawic naglosnienie :D Ale nie bylo najgorzej :)
Dla Kuby za to ze byl i wogole wiesz za co :*
Dla Sylwii, Justynki, Domela Iwonki za to ze byli :*
Dla Apoludków za fajny koncercik :D:D
Bartkowi za wode :twisted: i milutkie zdjecie:*
Karinie za spotkanie;]
Łezkom za wspanialy koncert :*
Acemu za chwile rozmowy i fajna fotke :*
Adiemu i Rafałkowi za zdjecia :*
Ani za super zyczenia i prezent w postaci Przeboju, zdjecia, chwile rozmowy i ogolnie za to ze ten koncert byl tai jaki byl (czyli niesamowity:D) :*
Joli - za mile spedzony czas i ogolnie(ona juz tam wie za co:)) za wszystko :*
i wszystkim obecnym za to ze wspomogli Fundacje....kupujac bilet i słuchajac takich czadowych piosenek:D

Jezeli czegos nie napisalam to sorki :P:P
Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 21 lis 2004, 18:04

ziomalka Tynka pisze: " Ten czarny to jest Adam prawda"

No cóż pełno tam było takich psełdofanów (skakać na Anastazji chore!!)

Niektóre osoby znaja mnie z "innego" forum wiec jeszcze raz dziękuje FFC za fajną zabawe przy APO i Łzach :D
A mnie sie strasznie podobało że nie było tak anonimowo (tzn. barierki ochraniarze itd...) było poprostu wspaniale :D Przedewszytstkim ten kontakt Ani z publicznością MIODZIO :D
Ale świetnie tez było po koncercie na dole w pubie (Dzięki ACE za pifko :D )
Aż sie nie chciało z tamtąd wychodzić ;(
P.S. A ja dalej będe wypominała Tynce że sie nie przywitała :P
Pozdrawiam i dzięki za duuuuuuuuuuużo niezapomnianych wspomnień :D
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 21 lis 2004, 18:19

----> Qbiak...a mówiłam jedź do domku...a tak jesteś chory i to przeze mnie :(

----> Tynka...gdyby nie ten głupi autobus co zatrzymywał się na każdym prawie przestanku to byłabym w domku już o 0.00 a tak...po 1. :(

----> Koncert był wspaniały... :lol: ja chcę kolejny... :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 lis 2004, 18:38

Ja oczywiście relacji pisać nie będę.....bo już z tego wyrosłam :D ....ale kilka słów oczywiście nasrobię:
-nagłośnienie okropne co było tym razem strasznie słychać (nawet pomimo, że słuchu za dobrego to ja nie mam :P )
-głos Ani brzmiał słabiutko (ja sobie to jednak tłumaczę nagłośnieniem)
-chłopcy w swych umiejętnościach się poprawili (nawet pomimo, że specjalnie się na tym też nie znam :P )
-było mi przykro, że w tym sezonie koncertowym specjalnie się nic w repertuarze nie zmieniło...a przyznam, że na to liczyłam
-publiczność młodziutka...i to znacznie młodsza niż jeszcze niedawno
-oprócz FFC i FCAPO ludzie bawili się średnio....bo Ci wyżej wymienieni byli jak zawsze fantastyczni
-kameralnie.....co też mni cieszy bo się od razu mi przypominają stare koncerty...dawno nie byłam na koncercie gdzie było ok.100 osób
-bilety drogie (ale to oczywiście kompletnie nie wina zespołu)

Reasumując .....koncert słaby technicznie...ale niewatpliwie w sercu coś miałam.....gdyż przy pierwszych taktach niektórych kawałków ciarki mi przechodziły jak swego czasu.....cieszę się, że byłam w Zabrzu....bo nie wiem kiedy znowu na Łzy się wybiorę
:)
Sylwia
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 21 lis 2004, 18:40

A Iwonka co chwilę podchodziła do mnie i krzyczała mi do ucha tak:

SYLWIAAA......ANIAAA....NA MNIE PATRZAŁA......I MIKROFON DAWAŁA NAM......ZNACZY FFC.......NA SERIOOOO......ŚPIEWA CHYBA TYLKO DLA NAS......JEEE.....SYLWIAAAA....... :roll: :D

Ps.Ach ta młodzież.....jak mało im do szczęścia potrzeba.... :D :D :D
Sylwia
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 21 lis 2004, 20:16

Sylwia pisze:-oprócz FFC i FCAPO ludzie bawili się średnio....

nieprawda :!: Ja nie należę do FFC (przynajmniej narazie) a bawiłam się świetnie... stałam w 3 lub 4 rzędzie, a ludzie za mną byli 1 raz na koncercie i też się suuuper bawili. To samo jeśli chodzi o samych organizatorów. :evil:
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 23 lis 2004, 13:12

W ZWIAZKU Z KONCERTEM Z ZABRZU, CZCIAŁABYM BARDZO PODZIEKOWAĆ KOCHANEJ TYNCE ZA PRZYSŁANIE MI CUDOWNYCH FOTEK I KUPNO BLUZKI!!!!!!!! JESTEM CI MARTYNKO BARDZO WDZIECZNA I TY O TYM WIESZ.PRAWDA? JESTES KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 23 lis 2004, 22:12

Prosze bardzo.... :D:D

A co do bawiacej sie publiki... to a juz tam bynajmniej tym osobom co staly blisko mnie, nie pzowolilam stac:D Tylko KAZALAM bawic sie:) I posluchali :D:D
Bylo baaaardzo fajnie:)

PS. Foteczki ladne prawda :P:P
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 24 lis 2004, 20:05

A ja dzisiaj mialm zebranie rodzicow :D:D Bylo fajnie hyhy..... i przepiekne swieczuszki sprzedawalam dla Dzieci z domu dziecka :D
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 27 lis 2004, 16:18

czy ma ktoś możliwość wrzucenia tu fotek z zabrzańskiego koncertu? Proszę...
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 29 gru 2004, 21:02

D@ri@ thx za zdjęcia... suuuper
Awatar użytkownika
=D@RI@=

Postautor: =D@RI@= » 29 gru 2004, 21:13

Ciesze sie ze sie podobaj ;o))

POzdrawiam;***
...
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 29 gru 2004, 22:41

Ja mam pare zdjec... rtzn duzo al e wszystkich nie chce mi sie wysylac.. tylko wybiorcze bo w sumie sie mnej wiecej powtarzaja... i mozna maila pidac :)

PS. D@ria moge prosic o zdjecia ? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 30 gru 2004, 12:25

Tynkuś :> belitka@bravo.pl

Wróć do „Koncerty”