Zabrze.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 18 paź 2003, 19:27

Buu a mnie nie będzie!! :cry: :( :x :evil: sylwia;-)
Awatar użytkownika
^^Julia^^
Kontaktowanie:

Postautor: ^^Julia^^ » 18 paź 2003, 22:47

ehm..ja tez bym chciala ale niesty bede tylko na jednym w Jastrzebiu a to wszystko dzieki mojej koffanej przyjaciolce ally :)))))))
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 18 paź 2003, 22:54

^^Julia^^..... chciec to moc!!!! bardzo bym chciala, zebys tam ze mna byla.... :cry:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 19 paź 2003, 11:55

Jak ktoś chce moge kogos przenocowac, jakąs milą dziewczynkę :] (bo na chlopaka raczej mamusia sie nie zgodzi :P ) Gliwice to bardzo blisko Zabrza więc problemu by nie bylo, tylko pod warunkiem ze pójde na koncert, bo narazie czarno to widze (brak towarzystwa)
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 19 paź 2003, 15:30

ja będe na 100% bilet już kupiłam :)
Łzy są kroplami krwi duszy.
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 19 paź 2003, 18:27

ja też ide na 100% :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 19 paź 2003, 18:45

Olcia a wiesz może jak się tam dostać od nas?autobusami,tramwajami czymkolwieg.. :D
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 19 paź 2003, 21:51

Ivi pisze:Olcia a wiesz może jak się tam dostać od nas?autobusami,tramwajami czymkolwieg.. :D

Ivi najlepiej pociągiem :D a tak wogole masz taką samą ksywke jak ja, tyle ze ja jestem IWI :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 19 paź 2003, 22:05

aha jeszcze jedno: ludzie napiszcie mi czy ktos z okolic Gliwic jedzie do Zabrza, ale ktoś z kim moglabym sie zabrać, wiem że mam bardzo bliziutko z Gliwic, ale problem w tym ze nie mam z kim jechac, a nie znam FFC i wlasnie teraz gdy jest okazja chce ich poznac, bo od kiedy tu przybyłam (maj 2003) moim najwiekszym marzeniem bylo poznanie ludzi z forum i choc raz napisanie recenzji ze bawilam sie z nimi, bardzo bym chciała by tak własnie bylo, bo jest swietna ku temu okazja, a jutro jade kupic bilet i musze sie pospieszyc bo nie wiem czy jeszcze będzie, wiem mało osob mnie tu zna, bo nie zbyt duzo sie wypowiadam, ale co poniektorzy troszke mnie znają. napewno :D więc jak ktos moze niech mi dzisiaj da znac...bo rownie dobrze moglabym jechac sama, ale nie wiem kto jak wygląda, i czy poznam forum..bo jesli nie to będe musiala wrocic do domu..... :(
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 20 paź 2003, 9:10

iwonkax pisze:bo rownie dobrze moglabym jechac sama, ale nie wiem kto jak wygląda, i czy poznam forum..bo jesli nie to będe musiala wrocic do domu..... :(

Nawet jeśli pojedziesz sama to daję głowę, że nas poznasz :twisted: :wink: .... więc się nie martw...tylko podejdż... A gdybyś chciała jechać z kimś z Gliwic to może z Olcią??
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 20 paź 2003, 10:28

Syriel pisze:
iwonkax pisze:bo rownie dobrze moglabym jechac sama, ale nie wiem kto jak wygląda, i czy poznam forum..bo jesli nie to będe musiala wrocic do domu..... :(

Nawet jeśli pojedziesz sama to daję głowę, że nas poznasz :twisted: :wink: .... więc się nie martw...tylko podejdż... A gdybyś chciała jechać z kimś z Gliwic to może z Olcią??

Gadalam z Olcią ale ona tez mówi ze jakos Was poznam :p a jesli nie?? :wink:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 20 paź 2003, 10:32

Niestety mnie w Zabrzu nie będzie:( ...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 20 paź 2003, 12:12

iwonkax pisze:
Syriel pisze:

To głowa poleci... :wink: ... A tak na serio, to NAPEWNO nas poznasz... tylko nie bój się podejść :twisted:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 20 paź 2003, 14:29

Syriel pisze:
iwonkax pisze:
Syriel pisze:

To głowa poleci... :wink: ... A tak na serio, to NAPEWNO nas poznasz... tylko nie bój się podejść :twisted:

Ok to zaryzykuje, zaraz jadę po bilet, (jak nie będzie to pierwszą moja reakcją bedzie skok z mostu :P ) No i pojade.....CHyba was poznam...no i podejde(chyba :wink: ) tylko tak troszke glupio....."czesc czy to forum Łez, jestem Iwonka, ale Wy mnie nie znacie" :P :P hehe nie no OK. POstaram sie przelamac i podejsc...Pozdrawiam:*
Martynka

Postautor: Martynka » 20 paź 2003, 16:22

Jestem w stanie chyba największego szczęścia jakie moze spotkać człowiek:D Jade i do Zabrza i do Jastrzębia:D JEEEEEEEEEEEEEEEEE!;D Żałujcie,że mnie teraz nie widzicie i słyszycie:D Sylwia - Ty wiesz jak piszcze;);******* NO TO DO ZOBACZENIAAAA:D;***** ALE SIE CIESZEEEE;D;******
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Koncerty”